Cok kötüyüm lütfen akıl verin

sürekli sizi suçlar artık her olumsuz durumda siz borç verseydiniz lisansımı alırdım bla bla olur.bence yol verin gitsin ama abinizin tavrı çok çirkin.ne o mal gibi isteyeni varsa verin gitsin.sevgilinize borç vermek zorunda değilsiniz.durumunuz iyi değilmiş zaten yok dedikten sonra direten insanda zaten yüzsüzdür.

Abiniz mağaradan 5 dakika önce çıkmış galiba.
"Yaşı geçiyor, yok mu isteyeni verin gitsin" ne demek?
Sanki son kullanma tarihiniz yaklaşıyor da elden çıkaracak...
Yaşınızda bir şey yok. Evlenmenin yaşı da yok. "Yaşım geçiyor" diyerek emin olmadığınız kimseyle evlenmeyin.

Ama sevgilinizden bir yol olmaz, o konuda haklılar.

Arkana bakmadan kaç bu adamdan. Profesyonel bu.

Aman kızım kaçırma bu karateciyi evlen.. Bak herşey güllük gülistanlık.. Hiç görme gerçekleri kalbinin sesini dinle...
Sakın annenini de dinleme emi.. Annen senin kötülüğünü istiyor. Baksana dalyan gibi çocuk, işi gücü var, sorumluluk sahibi, hiç kavga dövüş etmemişsiniz bunca zaman.. Valla aşk masalı gibi... Hemen evlenin....

Kaçırma bu çocuğu üzülürsün.... Ben bu çocukta tam bir aile babası potansiyeli gördüm... MİKEMMEL !!!!

ay bu adamla ömür mü geçer? bırak 4 yılını hiç uğruna heba etmişsin zaten ananın babanın sözünü dinle.zararın neresinden dönülürse kar.ordan oraya ordan oraya atlar durur bir kere de dikiş tutturamaz, sürekli atar tutar, anca evde yatar karısının parasını yer bu tip.aç gözünü biraz.seni ne kadar manipule edip kullandığının farkında değil misin?ayrıca 27 yaş evde kalma yaşı falan değil işini gücünü eline alıp , maaşı yettiğince dünyayı gezip , dil öğrenip, kültürlenip gezme yaşı.Evlenme yaşı da değil benim için.

Erkek arkadaşınız size sanirim yalan söylüyor.Siz çalıştığınız için sizde para olacağını tahmin ettiğinden devamlı para istemiş sizden.Sporcu lisansı için ünv lise mezuniyeti istenmez.Nice sporcular var lise mezunu bile değil uluslararası yarismalara katılıyorlar.Ayrica ekledigim fotoğrafta lisans ücretine bakarsanız 40 TL gibi komik bir ücretinin olduğunu göreceksiniz.

Eklentiler

• Screenshot_20191023_141730.jpg
    42,9 KB · Görüntüleme: 39
Yani 4 yıl buna nasıl katlanıyorsunuz. Ben mi insanlardan sürekli sıkılıyorum anlamıyorum ki. Bir tek eşimden sıkılmadım şimdiye kadar. Faydasız insanlarla 5 dk geçiremiyorum..

Ya ben bu erkekleri anlayamıyorum Kız arkadaşından para istemek hemde kaç defa ve 5000 TL den bahsediyorsunuz ve sıkışık olduğunuzu bildiği halde, bana çok ters geliyor böyle şeyler... Yok lisans alcakmışta sen para vermediğin için alamamış bi de vicdan yaptırıyor. Sen bilirsin ama bu adamdan hiç bişey olmaz...

Bravo aynen katılıyorum narsist...yasadıgım sey aynı tarz...yani sürekli parasızım demesi borç istemese de borc vereyim noktasına seni getirmesi...sonra senin için yapıcam deyip yine senin paran olmadıgı için yapamadıgı bişeyden dolayı seni suçlaması...

Yani para miktarı nasıl düşüyor? Aradaki farkı nasıl kapatabiliyorsa 500tl yi de kapatırdı o halde..bi 500tl lik açık en son sana mı düştü? Bence yalan...lisans falan alacagı da yoktu zaten...

Uzaklaş ya neden kendini üzüyorsun bak ne diycem sana; bu gibi insanların dertleri hiç bitmez ve sen kendi hayatını düşünmez olursun, hep onun dertlerine kafa yorarsın...Çünkü dertlerinin ucu hep senle evlenememeye çıkar....Kendin dert sahibi olursun da yine çözemezsin...Bu insan zaten senle evlenmeyi de düşünmüyor bence...Konuyu ciddi olarak aç, tüm imkanları önüne serecek gibi konuş bak nasıl yan çiziyor anlarsın...

Lütfen ama lütfen hayatından cıkar birdaha da görme bu adamı...Ben 5 yıl çektim ama zerre değişmedi..ne evlendik ne de dertleri azaldı ne maddi durumu iyileşti

Ya kaç kere spor lisansı için unv mezunu gerekmez demişsiniz...offf yani kacıncı boyle yazan...konu sahibi onu bekçilik için yazmış bekçilikte isteniyor o olmayacak demiş...lisansı da para vermediğin için yapamadım demiş

Siz uzak ilişkinizde ona parasal yardım yaparken o parayı gidip hatunlara harcamiyorsa bende ben değilim . Kendine bakamayan erkeklerin ortak özelliği bu bence. Birde birsey sorucam, kendi başının çaresine bakamayan bir erkegin neresini yada hangi özelliğini beğeniyorsunuz çok merak ettim?

Narsistler bağımlılık yapıyor malesef...acıya bağımlı oluyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…