Cok kötüyüm lütfen akıl verin

bütün bu olanlar içinde, 5000 istedikten sonra sırayla 2500 ve en son 2000e düşüp, 500 verseydin yeterdi diyen; zaten artık lisans üniversite mezunlarına veriliyor ama senin yüzünden lisans alamadım diye de duygu sömürüsü yapan dış kapının dış mandalı için; sizi ağlarken görüp abinizle konuştu diye erkek kardeşinize tavır almanız enteresan olmuş.

biraz bihter ziyagil'in şu meşhur uzun cümlesine benzedi ama idare edin.

benim takıldığım nokta lisans için seni suçlaması... senin parana güvenip de lisans almaya çalışması çok saçma ki suçlaması daha da saçma... otur sana ne yararı var ne zararı var iyi düşün öyle karar ver ayrılmak için

Erkek kardesinizi cok sevdim, sız kendinizi kurtaramayacaksınız bari aılenız kurtarsın. Aglamanız gereken yasınızın buyuklugu degıl, adamın sizinle asla Evlenmeyecek olması.

neden her seferinde ağlayıp yalvarıyosun kendini küçük düşürüyorsun, bu kadarmı gururunuz yok anlatmazsa anlatmasın derdini canı cehenneme, ben eşime bile bu kadar yalvarmam anlat derdini diye, çocuk sizi kullanıyor sevgiliden para istemek vermeyince trip atmak nedir ya 20 li yaşlarda bir erkek bunu nasıl gururuna yediriyor, gitsin tuvalet temizlesin taş taşısın kendinizi şunların karşısında bu kadar küçük düşürmeyin ya, bulunmaz hint kumaşı sanıyorlar kendilerini bir tarafları kalkıyor.

Umarım boşuna yorum yazmıyorumdur. Belki gözünü açmana yardımcı olurum diye yazmak istedim.

Derhal o adamdan ayrıl, hayatını karartma.

En baştan 5 bin lira isteyip enson 500 liraya kadar inmesi bende hiç iyi bir izlenim uyandırmadı. Sanki ne koparsam kârdır mantığıyla senden para koparmaya çalışmış gibi geldi bana.

Lisans alması olayına gelirsek de seni suçlaması o kadar aptalca bir davranış ki bunu anlaman lazım. Seninle evlenir yada ayrılır,hiç bir şeyin garantisi yok yani. Durum böyleyken de o lisans onun hayatında bu kadar önemliyse senden önce ailesinin derdine düşmesi lazımdı ve bu lisansa bu kadar önem veren biri ne yapar ne eder bir şekilde o parayı bulurdu. Sana gelene kadar kendi ailesi var, ama senden para almaya alıştığı için sen vermeyince kolay yola başvurup senin yüzünden alamadım demiş asalak adam.Seni suclayıp senin kendini kötü hissetmene sebep olması çok sinir bozucu.

Ailen seni büyütsün okutsun , sen git elin adamının kahrını çek. Silkelen bir kendine gel , o adamı da hayatından çıkar.

Yaşın genç daha, otuzdan önce evlenen çok az artık.Sen onun annesi babası değilsin, sevgilisisin sadece. Seni yumuşak başlı gördüğü için habire sana psikolojik baskı uygulamış.

Uzak mesafe ilişkisi demişsin birde. Hep böyle uzaktan sürdüyse böyle bir adam belki de seni aldatıyor, ruhun bile duymaz yapsa. Boşuna 4 seneni harcamışsın, ayrıl da bundan sonraki hayatını kurtar bari.

sonuç olarak kurtuldun mu o dengesızden kurtuldun bosver onune bak sen o da ne halı varsa gorsun.arkadasın durumu stokholm sendromu her narsıstın elıne dusende oldugu gıbı .

Arkadaşım okudugunu anlamada bir sıkıntı var galiba ,Konu sahibesinin ilk mesajından alıntı yaptım .Bir daha oku istersen Sonrasında bilmişlik taslarsin!!!!!

Erkek arkadaşımın da o lisansı artık üni. Mezunlarına verdikleri ve lise mezunu olduğu icin bir daha alamayacağı icin morali bozukmuş. Ben ona bi ay önce çıkıştığım icin lisansı alamamış o yüzden bütün hayatı kararmıs.

Elle tutulur bir yani yok bu adamın abisinden istemiyor parayı senden istiyor abisini senden üstün tutuyor yani sonra alıştırmışsın para vermeye yüz bulmuş ister tabi lisans olayını bahane edip seni zor duruma düşürüp vicdan yapmanı bekliyor bir çeşit manipüle ediyor seni uyan derim 4 sene yazik cidden abine aldirma ama annen hakli

Anlamanda sıkıntı var..ben yazdım doğrusunu..neyse

sonuç olarak kurtuldun mu o dengesızden kurtuldun bosver onune bak sen o da ne halı varsa gorsun.arkadasın durumu stokholm sendromu her narsıstın elıne dusende oldugu gıbı .

Stokholm başka bişiydi buna uymuyor ama bende narsistik ozellikler gördüm bu konudaki adamda...ama elimizi sallasak narsiste carpar oldu

Abiniz bir hödük. Sevgiliniz de yalancı. Sporcu lisansı için üniversite mezuniyeti şartı yok bildiğim kadarıyla. Sadece 18+ ve 18- için veli izni vs gibi detaylar var. Ve Yanlış hatırlamıyorsam çok komik paralara çıkıyor lisanslar. Bu lisans konusunu bir araştırın derim. Ben bu kadar "zor" koşulları olduğunu sanmıyorum. Adam üniversiteyi kazanamadıysa lisans alamaycak mı yani. Ya da bir yüzücü neden üniversite okumak zorunda olsun ki adamın işi yüzmek. Her sporcu BESYO okuyacak diye bir kaide mi var?

Hayır sporcu lisansı için yazmış üniversite sartını bende kardeşimin sporcu olduğunu henüz üniversiteden mezun olmadığını yazdım kendisine ama verdiği cevap hayır şartlar değişmiş dedi ki değişen bir şart yok bir arkadaş eklemiş 40 lira gibi bir rakam çıkıyor. Ama konu sahibinin sevgilisi Çok yüksek bir rakam söylemiş.

Bekçilik için üniversite şartı yok üniversite şartı olsaydı zaten sınava girip mülakata kalamazdı şimdi onun sonucunu bekliyormuş.

Erkek arkadaşın çok zekiymis. Senin vereceğin 500 TL ye mi kaldı onun geleceği bide sana duygu sömürüsü yapıyor. Oh ne güzel yaa. Abisinden alamiyo ama sana baskı yapiyo. Bu senin paranı yemek istiyo tek amacı bu. Çalışmak isteyen adam ekmeğini taştan çıkarır.

Bide senin için deyip seni suçlu göstermeye calisiyo. Bı insan başkası için değil kendi için çalışmalı zaten. Hadi senden ayrıldı başka kız arkadaşı olmayacak mı onlar böyle culsuz biri ile evlenir mi? Hepsi kendi için yalan söylüyor. İnanma kızım boşuna da ağlama ayrıl gitsin

Senin içindi falan ne ya nolursa olsun onun hayatı evlenseniz bile seninle yada başkasıyla evin erkeği olarak işi gücü olması gerekmiyormu senin için mi var seninle evlense bile kendisi için. Bence de ayrılın yazık etmeyin

Öncelikle şunu belirteyim erkek arkadaşın seni kandırıyor; 23 yıl karate yaptım ben öyle bilmem kaç yaşından sonra bilmem ne sporundan dönüp bir lisansla ekmek yiyemezsin karateden. İnsanlar çocukluktan başlayıp ömürlerini veriyorlar bu işe o yüzden sana vicdan yaptırmasına izin verme, sevgilin ya uçuk bir hayalperest ya da cidden seni kandırıyor ki ben dibine kadar salladığına inanıyorum, bu ilişkiyi bitirmeniz sizin için en doğrusu inanın, adam bir gün sporcu diğer gün bekçilik mülakatında ayran gönüllü biri bu ne istediğini bilmiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…