Cok kötüyüm lütfen akıl verin

Ben zannetmiyorum ya o zaman maclara cikan gencler nasil lisans alacak dövüşmek icin genc erkekler genc kadinlar kategorisi var maclarda,hatta suan lisans parasi diye yazdim cok dusuk rakamlar cikti sadece antrenörlukte 750 gibi birsey gordum sizde yazin bakin internetten görürsünüz hatta üniversite sarti yazmıyor dekont, saglik raporu,resim gibi genel belgeler vs

Para isteme benden buz gibi sogurum senden bosuna dememisler..
Dogru durust iş bulacagini sanmiyorum onun ustelikte sorumsuz bence yol yakinken ayril...kendini kullandirma
Daha önce yardımcı oldum. Ama bu son olayda zordayım dememe rağmen bu şekilde istemesi zoruma gitmişti. Ailesi zora girsin istemiyor ama benim icin sıkıntı yok sanki

Sorumsuzlugunun bedelini de size yuklemis. 500 tl bulup kendi işini göremiyor ev nasıl gecindirecek. Bi de trip yapıyor. Kendine baktiracak karaktersiz. Ayrıl bundan. Evlenince sen çalışırsın bu yer. Gününü gün eder. Bak demedi deme. Olacak çocuklarına da yazik. Böyle sorumsuz bir babaları mi olsun. İnan çocuk olduktan sonra insan kendini bile düşünmüyor. O seni daha çok üzer.

Haklısınız

4 yıllık ilişkin olan sevgiliye 500 TL verilebilirdi bence. Vermekten rahatsız oluyorsanız ya da verseniz de bir işe yaramayacağını sonunda yine işsiz dolasacagini düşünüyorsanız da ilişkiye devam etmeniz saçma.

Spor salonlarında çalışacaktı dediğine göre

Sizin vereceginiz paraya mi guvenmis lisans icin nasil erkekler var ya bide sizi sucluyormus. Az yeseymis kendi hayati icin para biriktirseymis. Uzak durun boyle bi adamdan

O kadar çok değerli olan lisansı ne yapar eder bulurdu abisine kıyamıyor değil vermiyorlar dır asalak olarak yaşıyorsa herkes bıkmıştır... Azcık gurur olsa sizden para İstemez bence bırakın yazık size evlenmeliyim diye kendinizi şartlamayın daha çok gençsin çalışıyorsun hayatını yaşa

Haklısınız hepiniz

Sizi sömüren ve bir kaç yıla kurtulmak için çareler aradığınız bir eş istiyorsanız evlenin. Yaptığı herşeyi senin için yaptım diyerek size sorumluluk yüklemesi, sizden para koparmaya çalışması resmen dolandırıcılık. Bu zamana kadar ekmeğini kazanmayı kendine sorumluluk edinmeyen birini değiştiremezsiniz. Parazit gibi ona buna yapışıp para isteyebilen bir erkek gözümde onursuz, gurursuz biridir. Siz değiştiremezsiniz, adam edemezsiniz bunu unutun, ciddi bir psikolojik baskı görüyorsunuz lütfen farkedin.

Haklısınız

ahhhh kı ahhh eger ayrılmazsan sonun benım gıbı guzelım aç konumu oku bunu o kadar net soyluyorum sana sonun benım gıbı bır kımse ama kımse degısmez ben degıstıremedım eger bır adam daha sevgılıyken bu haldeyse kı benım kıde boyleydı ben hep kıyamaz onu toparlamaya calısırdım ama degısmedı degısmeye cabaladı ama degısemedı
iki evlılık sevgıyle baslıyor para ve saygıyla devam edıyor bende para yoktu borc vardı saygıda hıcbır sekılde olusamadı cunku turlu turlu yalan vardı.
Bak canım benım guzel kardesım ayrıl maxsımum 1 yıl aglarsın su anda benım yasadıgımı yasama lutfen yasama ayrıl bu kadar net konusuyorum snun benım gıbı olucak o kadar emınım cunku karsındakı kısı narsıst bak tülay kök narsist vıdeolarını dınle ve evet bu adam boyle dıyceksın lutfen yapma.

işte bu okudugum o kadar dogru kı hem kendı durumum hemde su ankı senın ıcın asla degmez yapma ben yaptım yapma.

Kardeşin de abinde belli ki cahil insanlar ona bi şey diyemem sen seçmedin onları. Ama evleneceği n insanı kendin seciyorsune bile lades deme derim ben bu işler memurlukla olup biticek mutlu olunacak bir yol değil. Ayrıl derim ama sen bilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…