Cok kötüyüm lütfen akıl verin

Bak canim tamamen yanlis dusunceler icerisindesin. Hayatini mahvetmek uzeresin farkinda misin ?

Senden para isteyen erkekten uzak dur.

Bir erkek icin cok gurur kirici birsey para istemek. Senden baska kimsesi yok mu borç para alacagi ? Anne baba abi abla ?

Elinde meslegi olmayan adamlarla gorusme.

Ne varmis yaşinda ? Kuzenim 35 yasinda evlendi.

20 yasinda evlenenleri de gorduk. Cocuklu ortada kaldi esleri aldatti.

27 yasindasin. 17 degil. Agirligini koy. Silkelen..

Bu adami heryerden engelle.

Seni gelir kapisi goruyor.

Sende 80'lerde ki Rukiye gibi SSK'li iş ariyon heee😁😁😁 Aklıma bir arkadaşım geldi ama o çok zengindi çocuk memur oldu ama yine kızın evinde kızın kirasiyla falan yaşıyor. Demem o ki sen bu çocuk memur olsada yapamazsın bu sana baktirir kendini!!

Nedense ben ne lisans alacağına ne de hiç birseye inanmadım

Umarım yorum yapan tüm kadınları dinler ve ayrılırsınız.

Yaşında ne var ki? Ben 31 yaşımda evlendim. Iki çocuğum da var şimdi. Yaş önemli değil. 🐂 Le evlenme yeter ki. Ve evet bencede bundan ayrılmalisin

Sizin yaşınız geçmişte abiniz de anladığım kadarıyla bekar aynı evdesiniz. Kendi evde kalmış yaşı geçmiş

Yaşınız küçük degil..Artik bazı şeyleri farkedebilecek yaştasınız.. Bu adamdan size hayir gelmez..Bekci olsa dahi gelmez..Elinizde fırsat da var en son ailemle cok kötü kavga ettim kesinlikle istemiyorlar deyip bitirin bu işi..Mantıklı olun biraz ya..

Sevgiliniz yalan soyluyor bence. Karate federasyonunu vs arayip bilgi alabilirsiniz.

Vaktiyle tekvando icin lisans almıştik. Ogrenci halimle ailemden bile istemeden alabilmistim. O kadar ucuk miktarlarda oldugunu düşün muyorum lisans ucretinin

X