Çok korkuttun beni annem :(

bitanem iyi gibiyim annem mutafkta yemek yapıyor şuan :)
canım yarın saat 1'de annemle osmaniye ssk'ya gidicez kan tahlilimizi alıp dahiliyeeye göstericez ve tüm kullandığı şeker ilaçlarınıda götürücez.. o sırada ablamda samatyaya beyin tomografisi filminin sonucu almaya gidicek yanımıza gelicek nörolojideki doktorumuza göstericez hem onu hemde PSİKOLOJİK TEST RAPORUNU

Belinay'ım canım çok büyük geçmiş olsun birtanem.İnan yeni gördüm bu açtığın konuyu,Rabbim sevdiklerimizin acısını bizlere göstermesin inşallah.:Saruboceq:
İlk sayfayı okur okumaz annemin tarfik kazasını tlf ile aldığımda nasıl donup kaldığım ve tek kelime edemeyip kilitlendiğim an geldi aklıma:çok üzgünüm:.Ameliyata alınıp,ameliyat kapısının önünde o geçmek bitmeyen saatler geldi gözümün önüne:çok üzgünüm:
Ameliyattan çıkıp o narkozun etkisiyle ağzında oksijen maskesi,ay ayyy diye inleyipsenağlama,bizimde ''anne''''annecim'' diyerek onu uyandırmaya çalıştığımız geldi gözümün önünesenağlama
Yani canım daha neler geldi neler!!
Rabbim benden alsın,anneme versin.Allah bütün sevdiklerimizi başımızdan eksik etmesin inşallah:Saruboceq:

bitanem iyi gibiyim annem mutafkta yemek yapıyor şuan :)
canım yarın saat 1'de annemle osmaniye ssk'ya gidicez kan tahlilimizi alıp dahiliyeeye göstericez ve tüm kullandığı şeker ilaçlarınıda götürücez.. o sırada ablamda samatyaya beyin tomografisi filminin sonucu almaya gidicek yanımıza gelicek nörolojideki doktorumuza göstericez hem onu hemde PSİKOLOJİK TEST RAPORUNU

anladım hayatıma.s.
sabırsızlıkla bekleyeceğim a.s

ufuğa da söyle, bize sökmez öyle numaralar :eek:klava:

adıvar ablaaaam canım benim çok teşekkür ederim yazın içinn., sizede çok büyük geçmiş olsun ablam

Sardunya_Zakkum sen benim çok yanımda oldun hakkını helal et bitanem... ayrıca ufuk beyede söylerim dünkü yaptığı sıpalığın acısını elbet alıcam hele bi yarında geçsinde...

yazını okuyunca çok üzüldüm belinaycığım umarım annenin tetkik sonuçları iyi çıkarönemli birşeyi yoktur büyük geçmiş olsun sende biraz daha güçlü olmaya çalış ablacığım

barçman ablam çok teşekkür ederim abşlacım 1 haftadır ben bendemiyim inan bilmiyorum be ablam :KK43:

inan gözyaşlarıyla okudum canım...
bende aileme aşırı bağlı bir insanım öyleki gün içinde elimden telefon düşmez....
Rabbim onları başımızdan eksik etmesin...
acil şifalar canım..
çok geçmiş olsun..
dualarım seninle anneciğinin önemli bir rahatsızlığı çıkmayacak inşallah...

aminnnnnnnnnnnn..canım benim çok teşekkür ederim her birinizin teker teker yürekten dualarıyla inanıyorum yarım doktorumuz iyi şeyler söylicekk annem bize şaka yapııcakk

iNŞALLAH cnm iyi şeyler söyleyecekkkk
sen içini ferah tut kendini toparlaa bu kadarda telaş etme annenin yanında kötü görünme
sen güçlü kızsın dimdik ayakta dur annene destek ol bitanem
Cookkk cokk gecmiş olsunn dostum dualarım seninle MÜJDELİ haberlerini bekliyorum

iNŞALLAH cnm iyi şeyler söyleyecekkkk
sen içini ferah tut kendini toparlaa bu kadarda telaş etme annenin yanında kötü görünme
sen güçlü kızsın dimdik ayakta dur annene destek ol bitanem
Cookkk cokk gecmiş olsunn dostum dualarım seninle MÜJDELİ haberlerini bekliyorum

Ahhh benim canım dostummm iyiki varsın iyiki burdasın bana hem msn'den hem burdan çok destek olan kişilerden birisin inşallah hayırlısıyla mübarek günde hayırlı haberlerle gelicem:Saruboceq: annemin yanında inan bana dimdik duruyorumm inan ağlamıyorum sızlanmıyorum

Daha 1 hafta öncesi şen şakraktım gülüyordum yine aşk sözcükleri söylüyor ailemle çok mutlu olduğumu yazıyordum buraya ama nazar değdi bana ve omuzlarım öyle aşağı çöktükü göz altlarım öyle morardıki göz pınarlarım öyle kuruduki gecem gündüzüme karıştı şu 1 haftadır uyuyamıyorum sürekli anneme çaktırmadan ağlıyorum, onun yanındaysa gülücükler saçan küçük kızı deli belinayı uzun boylu kuzusu oluyorum çaktırmicam işte belli etmicem anneme ağladığımı onu dahada çok üzmicem senağlamaah annem henüz 53 yaşındasın biliyorum ablamı evlendirdikten sonra sende büyük üzüntü oluştu biliyorum aklın fikrin onda nekadarda desek sana bak hergün geliyo evi yakın desekte sen hep diyorsunki yatağında görmediğimde sofrada görmediğimde kötü oluyorum diyorsun. Ah annem diyorsunki aysuyu verdim duvarlar üstüme üstüme gelmeye başladı belinayıda verirsem kafayı yerim ben diyorsun annem seni çok seviyorum..
Annem sen bizi pazar günü çok korkuttun çok üzdün çok korktum be annem ya gelemeseydin eve ya çıkaramasaydın evii ben neyapardım annem.. artık tek başına dışarı çıkmak yok annem dediğimde ben 53 yaşında kafayı yedim benim aklım gitti diyip ağlayışın hala gözümün önünde annem ..Annem şu 3 güdür doktorlarda geziyoruz seninle salı günü önce dahiliyeye şeker ve kolestrol ölçümlerine gittik biliyorsun şekerin 270 :çok üzgünüm:eek:lmuştu senden tam 6 tüp kan aldılar annem çok acımadı dimi dediğimdeyse yok kızım dedin ve aç gittiğin için hemen şeker attım ağzına.. sonra dün samatyaya gitik annem beyin tomografisi için çok korkuyordun o makinaya girmeye kapıya yaklaştığımızda ellerini sıkışın hala gözümün önünde, adını söylediklerinde seni içeri aldıklarında hemşireye baktım bende girebiilmek için ama almadılar annem kapı kapandı yüzüme ablama baktım oda ban baktı o 5 dakika 5 yıl gibi geldi annem ablamda bende hiç konuşmadık aklımız içerdeydi açıp kapıyı giricektim ama sağlığın önemliydi annem sonra çıktın suratın bembeyaz çıktın annem yok bişi dedin nasıl yok bişi suratın bembeyaz işte diyiverdim içimden ama sana hep güldümm bi makinayı ziyaret ettin geldin girmediğin yer kalmadı tontişim dedim..sonra seninle bugün psikolağa gittik ordada testlerin yapıldı annem çıktığında ben delimiymişim dedin yediremedin kendine oraya girmeyi bende yine tüm muzurluğumla seni güldürmek adına "tontişim herkes piskologlarla kaç seans gidiyo biliyomusuun şimdi son moda herkes keşke bende gitsem diyo " dedim sense deli kız diyerek güldün yine seni güldürdüm iştee
Annem yarın hem kan tahlilimiz hemde tomografi sonucunumuz çıkıyor, psikologdanda bugün aldık zaten sonucu ve yarın herşey saat 2'de belli olucak yarın sonuçları alıcaz sonra evimize neşeyle gelip valizini hazırlicaz ve c.tesi akşamı babamla memlekete annanemin yanına gidiceksin bayram için kafada dinler tatilde yapmış olursun annemm..ama sen bize şaka yaptın dimi annem hiiç bişi çıkmicak dimi annem yarın?? yarın cuma annem en hayırlı en mübarek günlerden biri ve biz temiz sonuçlar temiz haberler alıcaz dimi annem??
şuan uykusuz ve yorgun olduğun için tv izlerken uyuyakalmışssın içerde ve gittim üstünü örttüm yastık koydu başının altına uyu annem dinlen dinlenki kendine gel çünkü bu yaramaz bu deli kızının belinayının sana çok ihtiyacı varr:çok üzgünüm:senağlama

ÇOK KORKUTTUN BENİ BE ANNEM :çok üzgünüm:

Nazar degdi sana canım yaaa..........:çok üzgünüm:
MAŞALLAH deyin okuduklarınıza arkdşlarrrrrrrrrrr :nazar::nazar::nazar:
COKKKK MUTLU sen sakrakkk ne güzel yazılar yazarken nolduu baksana ama düzelcek gene o günlere döncen bitanem sen güclü oll......

ALLAH RAZI OLSUN BİRTANEM LÜTFEN DUALARINZII EKSİK ETMEYİN ANNEM VE BENİM İÇİN:Saruboceq::Saruboceq:

ALLAH RAZI OLSUN BİRTANEM LÜTFEN DUALARINZII EKSİK ETMEYİN ANNEM VE BENİM İÇİN:Saruboceq::Saruboceq:

''YA ŞAFİ YA ALLAH''
Belinaycım rabbim hakkınızda en hayırlısını versin inş.
anneciğine ve şifa bekleyen tüm hastalarada yaradan rabbim ''ŞAFİ''ismiyle şifa versin inş.
AMİN

canım cok gecmıs olsun yaa:KK43:kıyamam sımdı nasıl da korkmustur.bız evlatlar ozellıkle anne olunca daha bı baglanırız.ALLAHIM ONLARI BASIMIZDAN EKSIK ETMESIN.

belinaycım inş. sonuçlar temiz çıkar

insanın ana babası gibisi yok
allah onalrın yokluğunu kimseye göstermesin....

benmi çok sulu gözlüyüm bilmem ki her okuduğum leye ağlar oldum ama ne bilimkendimi senin yerine koydum anne yaa başka bir şeye benzemiyor ailemi dünyaları verseler değişemem benimde annemin kontrolü var doktor birşeyden şüphelenmiş buraya yazmak bile istemiyorumben yakıştıramıyorum anneme öyle kötü birşeyi... bende aileme deli gibi bağlıyım soluk alamam onlar olmadan... o yüzden anlıyorum ne hissettiğini... allah kimseye hastalık vermesin

bugün saat 2 de beli olcak herşey 1.30 gibi hastaneye gidicez :KK43: HADİİİ ANNEM HADİİİ DOKTOR HANIMMM RABBİMİNDE İZNİYLE HAYIRLI HABERLER DUYUCAZ BUGÜNN

ayyyy ağlattın beni mahvoldum
dualarım sizinle iyi olcak merak etme sen,atlatıcaksınız bugunleri
kıyamam yaaaa :KK43:((

çok teşekkür ederimmm herkese bu içten ettikleri duaları için ve yanımda olduğunuz içinnn

X