Çok korkuttun beni annem :(

ay sonuçlar çıkınca bildir hemen.hayırlı haberlerle gelirsin inş....

kızlar ben geldim çok şükür bu mübarek günde sizlerinde dualarıyla annemin beyin filminde hiç bir probleme rastlanamadı.. sadece unutkanlık için ilaç verildi vitamin ilacıda verildi b1 b6 b12 vitamin ilaçları.. çünkü psikoloji testimizde sonuç sınırda çıkmış ve hafızası içinde hap verildi 3 ay sonra kontrole gidicez, dahiliyeyee gtitik ordaki tahlil sonucumuz ise şekerimiz düşmüş ama yine devam edicek ilaçlara kolestrolse yüksek onun için yürüyüş ve ilaç verdi doktorumuz YANİİ KIZLAR SİZLERİNDE DULARIYLA ÇOK ŞÜKÜR İYİ ANNEM

Son düzenleyen: Moderatör:
bugün hep koşturdum annemin ilaçları raporlu olduğu için hep sağlık kuruluna gittim başhekime imzalattım onaylattım uzman doktora gittim imzalattım ve öyle gülüyordumki hastanede bayramı kutlamadığım kimse kalmadı başhekim bile şaşırdı :)) ARTIK GÜLÜYORUMM ESKİSİ GİBİİİYİİİMM DESTEĞİNİZLE DUALARINIZLAA HAKKINIZI HELAL EDİN OLURMU?

bugün hep koşturdum annemin ilaçları raporlu olduğu için hep sağlık kuruluna gittim başhekime imzalattım onaylattım uzman doktora gittim imzalattım ve öyle gülüyordumki hastanede bayramı kutlamadığım kimse kalmadı başhekim bile şaşırdı :)) ARTIK GÜLÜYORUMM ESKİSİ GİBİİİYİİİMM DESTEĞİNİZLE DUALARINIZLAA HAKKINIZI HELAL EDİN OLURMU?

bi hakkım geçtiyse helal olsun elbette gani gani helal olsun hemde :))
ohhhhhh be dedim msj larını okuyunca geçmişler olsun rabbim bidaha yaşatmasın ve bunu aratacak dertte vermesin.anneciğine çok selam ellerinden öperim.

canııım çok sevindim annenin bişeyi olmadığını, inan o kadar yürekten sevindim ki kelimeler anlam kaybetti.
eğer hakkım varsa sonuna kadar helal olsun.
keşke hep yüreği senin kadar güzzel olan insanlara geçse hakkım

ayyy ezel ve sel okadar mutluyumkki okadar süperimkii .. az önce ablamlardaydık ordan girip yazdı size sonuçları ve eve geldik eve gelirken görseniz yolda herkese selam verdim markete gittik kasiyere bile acaip davrandım okadar süperimkiii üzerimden sanki 10 tır yük kalktı ... babam caamide çalıştığı için gelemedi sürekli aradı telde bizi sonra yanına gittik sonucu söylemek için bizi gördü çay ocağından çıktı yolumuza geldi önce elimizde beyin filmini gördü yutkundu nededi doktor dedi suratı bembeyazdı babacığımın, ben sonuçları söyleyince öyle bir güldüki yüzü oh bee dedi hiç bişeyin yokmuş bak dedi RABBİM ŞÜKÜRLER OLSUN SANA YAAA. YÜCE MEVLAM KİMSEYE HASTALIK VERMESİN KİMSEYİ SAĞLIĞINDAN ETMESİN..:nazar:a.s.:1hug::enbuyukkk:

cok sukur..........:Saruboceq:
Allahim hep saglikli mutlu olmanizi nasip etsin:1hug:

Çok sevidnim... allah sağlıktan sıhatten ayrımasın insallah huzurlu mutlu ömürler...

Allah annene can sağlığı versin herkesede senin gibi evlat.Birde erkek evlat diye yırtınırlar kız evladın annesine , babasına olan düşkünlüğü bir başka oluyor.Rabbim bütün hastalara şifa versin şu mübarek gün yüzü suyu hürmetine.

Merveciğim çok şükür diyelim
allah sevdiklerimizden sağlık sıhhatı eksik etmesin işallah :Saruboceq:

sizi çok seviyorum ben yaaaa varmıdır sizin gibi dost sizin gidi arkadaşşş benim kahrımı çektiniz üzüntümü dinlediniz ortak oldunuz benimle beraber üzüldünüz dualar ettiniz ALLAH SİZLERDEN RAZI OLSUN

allah senin gibi evladı herkese nasip etsin insallah senağlama
annecigine cok gecmiş olsun canımŞeniz

allah senin gibi evladı herkese nasip etsin insallah senağlama
annecigine cok gecmiş olsun canımŞeniz

amin bitanem inşallah seninde evladın benden daha mükemmel benden dahada ailesine düşkün bir evlat olurrr teşekkür ederim bitanemŞeniz:1hug:a.s.

offf canim benim yazdiklarini gözlerim dolu dolu okudum...
neyseki anneciginin hic bir seyi yokmus...
allah bir daha böyle seyler yasatmasin canim....
benim annemde gecen kis rahatsilanmisti ve yazdiklarini okurken ayni seyleri yasadim sanki....
allahim anneni, babani, ablamini ve bütün sevdiklerini sana bagislasin canim....

RABBİM ŞÜKÜRLER OLSUN SANA YAAA. YÜCE MEVLAM KİMSEYE HASTALIK VERMESİN KİMSEYİ SAĞLIĞINDAN ETMESİN.. ARTIK GÜLÜYORUMM ESKİSİ GİBİİİYİİİMM DESTEĞİNİZLE DUALARINIZLAA HAKKINIZI HELAL EDİN
BENİM BAYRAMIM ŞİMDİDEN BAŞLADIII RABBİM SANA ŞÜKÜRLER OLSUNN GÖZYAŞLARIMA UYKUSUZLUĞUMA ÇIRPINIŞLARIMA DEĞDİİİ BİLİYOSUN RABBİM SANA HEP DEDİM NE OLUR BİŞİ ÇIKMASIN NE OLUR SADECE İLAÇLA GEÇEBİLCEK Bİ HASTALIĞI OLSUN DEDİM HERZAMANKİ GİBİ KULLARININ SESİNİ DUYDUN RABBİM.. BENİM VE BURDAKİ DOSTLARIMIN DUALARINA YANIT VERDİNNN :Saruboceq::enbuyukkk:

Geçmiş olsun tatlımm bak gördünmü öyle korkulcak bir şey çıkmadı.a.s.
Rabbim ailemize ve bize sağlık ve sıhat versin..a.s.

canım benim...
nasıl sevindim anlatamam....
anneciğinin ellerinden öperim......
ALLAHIM banada inşallah senin gibi hayırlı bir evlat nasip eder tatlım....

özloşum teşekkür ederim aminn inşallah benden daha iyisi olur evladın..sende hakkını helal et olurmu?

X