Çok korkuttun beni annem :(

canım çok geçmiş olsun öncelikle inşallah annenin tahlilleride temiz çıkarda sizde bi ohh çekersiz aklına kötü bişey getirmeyin iyi düşünün iyi olsun derler ya hep inşallah sizinkide öyle olcak

canım benimmmmm annemin tahlilleriyle beyin tomografisinide çektirdik.. kan ve idrar tahlilini ve beyin tomografsini cuma günü alıcaz, yarında psikologda randevumuz var...

Piss hepimizi ağlatınnyaa... Allah korumuş allah esirgemiş tekrarıda innnşallah olmaz anneninde bişicikleri çıkmaz insallah cumaya kadar benimde dualarım annenle.. hem olabilir dalgınlık vs ben bile kaybolurumdaa bazen unuturm bişileri.. anneye benim içinde bi öpcükver..

öptüm canım annemi çok çok teşekkür ediyor selamlar söylüyor hepinize

Gözlerim doldu okurken,çok büyük geçmiş olsun....Şeker hastalığı unutkanlık yapıyor malesef....Benim annemdede bazan böyle unutma durumları oluyor....

Kızlar merhaba bugünde psikilogda randevumuz vardı ve ben geldim

Anneme sordum ne yaptınız dedim.. saat çizdirmiş, atasözleri söylemiş anlamları nedir demiş,şuan hangi ülkedeyiz şuan hangi ilçedeyiz demiş,kaybolduğunda ne düşünüyorsun demiş, bir cümle yaz demiş annemde kağıda beyim yazmış sonrada hecelerle ayırmış, tahisilin ne mezun oldunmu diplomanı aldınmı demiş.. sonra doktorumuzz beni çağırdı dediki ben bir teste daha tabi tutucam annenizi fakat o uzun ve bayramdan sonraya alıcam annenizi ben 15 gün yokum dedi, bende dedimki yarın beyin filminin sonucunu alıcam dedim, dahileyede belirli tahliller istendi onların sonucuda yarın çıkıcak siz şimdi bana çıkardığınız izlemlediğiniz raporuyazın ben beyin filmiyle nörolojideki doktorumuza yarın gösterim eğer yeterli olmazsa bu rapor zaten tekrar sizi bayramdan sonra yine rahtsız ederiz dedim ...

Raporda şu yazıyor kızlar bilen biri varsa yardımcı olsun lütfen...

PSİKOLOJİK TEST RAPORUDUR

SMMT yanıtları incelenen hastanın bilişsel işlevleri sınırda izlenmiştir (24/30)

(Oryantasyon 8/10, hızlı bellek 3/3, dikkat ve hesaplama 5/5, bellek 0/3 dil 8/9)

Soyutlama atasözlerinde korunuyorken, bazılarında somut açıklamalar izlendi (Atasözleri 3/4)

Saat çizmede planlama güçlüğü ve zamanı somutlaştırma izlendi..

bu rapora göre pekte abartılı birşey söz konusu değil azda olsa heyecanda olmuştur... beyin tomog. sonuçlarıda iyi çıkcak hayırlısıyla.. anneciğimizin bişici yoktur insallah..:1hug:

inşallah birtanemm inşallahh canımm inşallah arkadaşımmm hayırlı bir günde sonuçları alıcaz mübarek cuma günü sonucu alıcaz inşallah iyi olucakk inşallah hayırlı olucak rapor :KK43:

RABBİM SEN İÇİME FERAHLIKVER SEN BENİM YARINA KADAR AKLIMA MUKAYET OL NE OLUR RABBİM SANA HERZAMANKİNDEN DAHADA ÇOK İHTİYACIM VAR NE OLUR YARIN HAYIRLI GÜNDE HAYIRLI HABERLER DUYMAMI NASİP EYLE
:Saruboceq:

cokk gecmis olsun belinaycim uzuntunu anliyorum o panikle ben olsam bende ince ayrintisina kadar yazardim allah birdaha yasatmasin hickimseye cok dikkat edin yalniz cikarmamaya bak anneni disari annen degil genc bile olsa kaybolmaz diye birsey yok helede istanbul gibi biryerde allah yardimciniz olsun sifasini versin anneyin cnm.

aşkım, nasılsın?
yarın sonuçları kaçta alacaksınız, hemen değerlendirecek mi doktorunuz?

X