Çok korkuttun beni annem :(

Belinayımmm kuzuuum tekrar tekrara çok geçmiş olsun anneciğine kiii şu saate kadar herşey yolunda gitmiş gibi gözüküyor.
doktorlarda iyi ilgilenmişler maşallahh

çok geçmiş olsun belinaycım
bellki işin ehli doktorlarına düşmüşsnz çok güzel ilgilenilmiş
inşallah tedavisinden de ii sonuçlar alırsnz hayırlı haberlerinizi bekliyoruz

en kısa zamanda inş.hayırlı haberlerle dön canım.a.s.

ay güzelim valla okuyunca sinirlerim bozuldu...bende anne ve babama çok düşkünüm günde 2-3 kere sırf sesini duymak için arar dururum...annem de bir ara böyle olmuştu.doktorlar bin tane tahlil yaptırdılar sonrasında eskiden yaşanılmış üzüntüler bazen bu şekilde ortaya çıkarır kendini demişlerdi,sonrasında onu stresten uzak tutmaya çaba gösterdik ve bir daha o tarz bi şey yaşamadık şükür ama her zaman annemde ALZHEIMER-ALZAYMIR hastalığından korkuyorum...
allah size de tez vakit şifa versin hayırlı haberleri yazman dileğimle canım

sel ezel azra ve LİBERTY75 çok teşekkür ediyorum sizlereeee

canım cok gecmış olsun ınsanlah tum sonuclar ter temız cıkar dua ıle

ALLAH razı olsun bitanem sizler böyle dua ettikçe eminimki anneciğimin hiç birşeyi çıkmicak

hadi hayırlısı..İçimizi ferah tutalım ki iyi sonuçlar çıksın...

belinaycım çok geçmiş olsun yaa inan çok üzüldüm
inş. önemli birşey yoktur...

benzer bi olayda bnm annemin başına geldi
annem 56 yaşında
geçen gün hem çöpü atıcaktı hemde eczaneye gidip anneannemin ilaçlarını alıcaktı
çöp kovası bizim apartmanın hemen yanında ama annem unutmuş atmayı ve o çöple taa gitmiş eczaneye ilaçları almış
bakkala uğramış bişeyler almış ve çöpü atmamış
snra kapı çaldı baktım elinde çöp duruyor
anne atmadınmı dedim aaa inanmıyorum ben bunu unuttum dedi

ya ben o an öyle çok üzüldümki anlatamam
yani annem çok yaşlıda değil ama içim gitti o anda

canım benim teşekkür ederim sizede çok büyük geçmişler olsun.. bu arada bak oku birönceki sayfada yazmıştım senin için kopyalıyorum bugün olanları

Kızlar ben geldim ancak geldim çünkü hastaneden çıkınca anneme istanbul turu yaptırdım kafasını dağıtması için geldim ve hemen benden haber bekleyen sizlere yazıyorum...evet kızlar çıktık gittik saat1.30 gibi hastaneye,hemen bankodan kayıt yaptırdım önce dahiliyeye girdik çok şeker bir bayandı gençti annemin şeker ve kolestrol ölçülerini istedik yeniden tahlil verdi annem bu arada şikayetinide anlattı ellerim uyuşuyor ve titiriyorum dedi şekeriniz düştüğünde olur teyzecim dedid oktorumuz ve kanla idrar tahlili istedi.. orda çıktık hemen diğer bölüme nörolojiye gittik kayıt yaptırdım ordaki doktorumuzda genç bir bayandı annem ve ben girdik içeri şikateyimizi anlattık kızım bende unutkanlık var ramazanda ve en sonda pazar günü kayboldum evimin yolunu bulamadım dedi başladı ağlamaya doktorda teyzecim ağlamayın dedi bana sordu neden ağlıyorki diye bende ilk kez başımıza böyle bişi geldi dedim oda üzüldü neyse doktor şekeriniz varmı dedi evet kızım dedi şekeriniz düştüyse ondan olabilir ani unutkanlıklar ama ben yinede tahlil isticem teyzecim tedbirimizi alalım dedi ve beyin tomografisi istedi sonrada psikolğa yönlendirdi.. hemen tahliller için alt kata indim yarın kan ve idrar tahlilimiz var 8'de sonra saat 10'da samatyada beyin filmi için tomografiye giricek annecim, kendisi bayramdan sonraya atmak istedi ama ben hayır yarın hallolucak bu dedim yarına aldım ranevuyu.. sonra hastanenin psikoloğuna gitik ne tesadüftürki oda genç bir bayandı kızlar nörolojideki doktor annem için psikologdan şu tahlilleri istemiş..
1)şahsiyet kişilik incemlemesi 2) nöropsikoloji (organisite) inceleme. 3)intektüel (zeka) inceleme Neyse psikoloğumuz randevu verdi yarın saat 9'a ama samatyada olmamız lazım film için annem bayramdan sonraya atmak istedi korktu bende doktara kaş işreti yaptım doktorda dediki teyzecim ben bayramdan sonra 1 hafta yokum dedi, bende dedimki nörolojideki doktorumuz bizden beyin tomografisi istedi dedim sonra size yönlendirdi dedim sizin vereceğiniz sonuçlarda önemli ona göre ilaç veya tedavi başlicak dimi dedim kesinlikle dedi oda.. ozaman biz perşembe gelelim uygunmudur dedim evet perşembe olabilir yazıyorum listeye sizi dedi ...
yani kızlar anlicağınız yarın önce bakırköy osmaniye ssk hastanesine saat 8'de aç karnına önce kan sonra idrar tahlili, ardından samatya ssk hastanesine geçip saat 10'da beyin tomografisi için bulunucaz aynı gün sonucu alabilirmisin beyin tomografisinin, sonra eve gelir yine osmaniye ssk'dan randevu alıcam perşembe için perşembe günüde annem psikologdayken ben idrar ve kan testi sonucunu alıcam, annem psikologdan çıkınca dahiliyeye gidip tahlil sonuçlarımızı göstericez ordan nörolojiye gidip beyin filmimizle pskioloğumuzun sonucunu göstericez...

anladım canım inş. önemli bir olay yokturr
allah onlara uzun ömürler versinn versinki hep yanımızda olsunlar...

yine gelişşmelerden haberdar ett bizi ..

Ilgi alaka süpermis, iy dr. lara denk geldiniz heralde,
buda sans.

tomografiyi hemen almaniz teknik olarak mümkün, ama orasi nasil yapar bilmiyorum,
ben cektirdigim tomografimi hemen 5 dak icinde almistim.

Son düzenleme:
yaa birde şeye kafam takıldı bu psikoloğa neden yönlendirdiler annemi??

kızlar annemin tahlilleriyle beyin tomografisinide çektirdik.. kan ve idrar tahlilini ve beyin tomografsini cuma günü alıcaz, yarında psikologda randevumuz var...

Son düzenleyen: Moderatör:
çok geçmiş olsun,,
umarım ki herşey yoluna girecektir, doktorların ilgi ve alakası sizinde moralinizin düzelmesine etken olmuştur, bu yüzden çok sevindim.. inşaalllah sonuçlarda temiz çıkacak merak etmeyin...
annenize selamlar...

hadi hayırlısı canım dilerim Rabbimden hiç bişeyciği çıkmaz. sadece o anlık bi stress yaşamış geçmiştir. dualarım seninle

belinaycım inşallah tüm tetkikler temiz çıkar canım iyi düşüm iyi olur inşallah
psikolağa mutlaka gönderiyorlar cano canını sıkma

doremi evet canım inana morelimizii yüksek tutan doktorların ilgi ve alakası hep dualar ettim eminimki inanıyorumki annemin büyük bir rahatsızlığı çıkmicakk.. ÇIKMAZ DİMİ :KK43:

doremi evet canım inana morelimizii yüksek tutan doktorların ilgi ve alakası hep dualar ettim eminimki inanıyorumki annemin büyük bir rahatsızlığı çıkmicakk.. ÇIKMAZ DİMİ :KK43:

allahın izniyle tabiki çıkmıcak canım.. kötü düşünme,, iyi düşün ki iyi olsun...
hem bu olay ile annen bir dizi sağlık kontrolünden geçmiş olacak...
varsa da küçük bi problem öğrenmiş olacaksınız, bence bişey çıkmıcak..
belki kullandığı devamlı hapı varsa onu değiştirirler yada bi kaç hap daha verirler o kadar..
olur böyle şeyler canm.. allah daha kötü günler yaşatmasın..
bunu bir sağlık kontrolü olarak düşün lütfen, sıkma kendini tamam mı? :1hug:

allah razı olsun canım içimi ferahlattın bunları duymak bile öyle bir rahatlatıyorki öyle pozitif olumlu düşünüyorumkii

X