Çocuk sahibi olmayı istememek

iyidir yorgun savaşcı calışıyomusun ben calışmıyorum ama bende bezginim

İnsanın istemediği kıl dötünde biter hesabı, gittiğim kursun öğretmeni hamile. Hamile kadın bana ezik kadın hissi uyandırmıştır hep, tam da karşıma çıktı yani. Konuşurken belini tutuyor, oturunca karnını sıvazlıyor, ağır ağır yürüyor, saçları uzamış uçları ayrı renk, dipleri ayrı renk, karın şişmiş göğüsler minicik off ya. Hocam git çabuk doğur gel, dersi öyle anlat diye bağırasım geliyor. Hocaaaaam iş mi yani çalışırken çocuk sahibi olmaya çalışmak...

Ben çocuk istemeyen eşi kaybettim hükümsüzdür yenisini arıyorum aklinialirimsmile

hamile kadın görünce benim ağlayasım geliyor,anlık depresyon yaşıyorum,çok ama çok kötü hissediyorum kendimi,bu nasıl bir psikolojidir yaaa,anlayan anlatsın nolur

hamile kadın görünce benim ağlayasım geliyor,anlık depresyon yaşıyorum,çok ama çok kötü hissediyorum kendimi,bu nasıl bir psikolojidir yaaa,anlayan anlatsın nolur

Neden çocuğun olmuyor diye mi yoksa var olana kızgınlık mı ?

Ben çocuk istemeyen eşi kaybettim hükümsüzdür yenisini arıyorum aklinialirimsmile

nasıl yaaa?akannehir

o anda neler geçiyor aklından ki öyle oluyorsun? mesela bende de şöyle bir değişim var, eskiden sempatiyle bakar gülümserdim, hamilelik haberini alan sevinen bir arkadaşın coşkusunu onunla paylaşırdım ancak çoğu darısı başına-darısı başına dediği için artık tepkisiz kalıyorum, o ortamdan uzaklaşıyorum.

Ay aynen yaa...
Darısı başına demelerine uyuz oluyorum...
Ben istiyor muyum ki darısı başıma olsun...
Hep diyorum ''Allah isteyenlere versin''...

Neden çocuğun olmuyor diye mi yoksa var olana kızgınlık mı ?

çocuğum yok,olana da kızgınlık değil kesinlikle
sadece üzülüyorum,en yakın arkadaşımı doğum sonrası sancılarla boğuşurken görünce ağladım mesela,dayanamıyorum yaaa

çocuğum yok,olana da kızgınlık değil kesinlikle
sadece üzülüyorum,en yakın arkadaşımı doğum sonrası sancılarla boğuşurken görünce ağladım mesela,dayanamıyorum yaaa

Anam ben 13 yaşında doğumu gördüm ya sırnaşık şey Herşeyiyle

Çocuktan kendimden nefret ettim beee.. Olursa da sezeryan veya suda doğum olacak, yoksa yıkarım o hastaneyi naniknanik

Bu arada selam, Çok selamsız giib oldu hehe

Son düzenleme:

gerçekten acı çektiklerini düşünüyorum sanki,tam ifade edemeyebilirim ama ne bileyim,farklılar sanki bizden,ufff yaaa bide bu iş kadınların çektiği bişey herşeyde olduğu gibi
erkekler maşallah rahat
arkadaşım doğum yaptı,sancısı okadar çoktuki,kıvranıyordu resmen,etraftaki herkes ise bebekle ilgileniyordu,kadın resmen yalnız başına yaaa
hastaneden hemen çıktım,o gece sabaha kadar karnımda yırtık acıları hissettim,uyuyamadım,offf Allah doğum yapacaklara da rahat doğumlar ve normal doğumlar nasip etsin buarada,duygulandım yine

Acı çeken sensin ihmal edilen sensin büyüten sensin sonrası
Anne olursun büyütürsün sonra kendi beynindekileri aşılarsın
Sonra kızın olursa da oğlun olursada kendin gibi olsun istersin olmazsa düşman olursun
Sonra ya geri çekilir ya arayı bozarsın
Zor iş zor

Sen çocuk istiyor muydun istemiyor muydun :bbo:

Sen çocuk istiyor muydun istemiyor muydun :bbo:

İstemiyorum.

Ama işte olur birşey çarpar da istersem ya sezeryan yada suda doğum tarzı olur . Yada Gülben Ergen gibi akapunktur, plates, yoga ne kadar uzman var onlaır çağırırım sırnaşık şey

Bir yerde görmüştüm kadın ilk doğumda az acı çekeyim diye milleti başına toplamış

Son düzenleme:

Tek amaç acısız doğumsa Ebru Şallı diyeti yap 8 aylık doğur gerçi o da kilo almamak içinmiş pardon

Kesince acı hissetmezsin erkenden kestir kurtul :)

Ayyy ben izleyemem heralde,insan çok etkilenir beee,sadece doğum anı ile anlık kare görmüştüm,ondan beri şoktayım,etkisinden kurtulamıyorum,ne garip bişiy o yaaa,doğum yapan kadını tebrik etmek lazım,gerçekten
valla doğumu kadın yapıyor,hamileliği kadın yaşıyor,erkek milleti ondan sonra 9 doğurdum diyor,doğum sonrası hurraaaa cümbül cemaat gelen giden,kadın acısıyla onlara hizmet ediyor bide(tabi uyanık olanlar var),çocuğu hoppidik hoppidik şımartıp,kucağa alıştırıp,hooppp 2 ay sonra terki diyar eyliyorlar,sonra da o çocuk anneye kalıyor.
Doğumdan sonra kadının etrafında büssürü insan saatlerce kalıyor bide,yardım etceklere lafım yok ama,oturup yemeklenenler,çaylananlar,erkek milleti kabarık kabarık dolaşıyor bide,dikkat ediyorumda karısıyla 5 dk başbaşa kalıp saçını okşayan görmedim,duymadım.Resmen doğum süreci kadının yalnız başına yaşadığı zorlu bir görev süreci,ondan sonra gazı da varsa annenin yediklerinden,annenin terliksiz dolaşmasından,bıdı bıdı bıdı yani
bide hep şunu düşünmüşümdür nedense,erkekler çocuk olduktan sonra kadının kendilerine mecbur kaldığı hissine kapılır,bir rehavete kapılırlar.Daha bir rahatlarlar
tanışırsınız cicim cicim,nişanlanırsınız eh işte,evlenirsiniz rutin,çocuk olur mecburiyet

Tek amaç acısız doğumsa Ebru Şallı diyeti yap 8 aylık doğur gerçi o da kilo almamak içinmiş pardon

Kesince acı hissetmezsin erkenden kestir kurtul :)

Neyi kestireyim:1shok:

Kadın ne biçim kadın yaa, kilo almamak için yemez, deli gibi spor yapar , 8 aylık doğurur. Kalsın...

:dance:
İyi yapmış afferin o kadına,görsünler nasıl acı çekildiğini,sırf sesten rahatsız olsalar yeter yani
bir Türk filmi vardı,orda doğum sancısı tutan kadın kocasına küfür ediyordu.Hep hatırlarım bir yandan da gülerim.Ulen eşş..... senin yüzündennnnnnsempatiksalakcinni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…