Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Haklı kadın seni değil onu çağırmaları lazım her yere buna herkes bozulur yani bence kv yaptığı ayıp

Üniversite mezunu olduğunuza eminim zaten. Zira bu kadar cehalet ancak okumakla mümkün olur. Daha bekar kelimesinin anlamını bilmiyorsunuz.

Evet ben de çocuğa üzüldüm aslında evliliği bitirmeden neden terapi almıyor eşler hiç anlamıyorum

Musakanın kocası boşanmadınsonra

yahu ev benim ben olsam çocuğunla dışarıda veya babaanesinde görüş orada vakit geçir derdim herhalde kendi evimden niye gidip annemin evinde durayım?
Eşiyle Kötü olmamak için. Tamam getir ama ben evde olmam demiştir.

Oğluna kıyıyor ama o, boşver. Ben sadece oğluşu tutuyorum bunların elinde heba oluyor yavrucak
Oğluda muso gibi o evden laf taşıyan bu Musoyu doldurup yengenin üzerine salan kendisi neyse çocuk ama birşey demek istemem iyi olsun.
Muso kendine kıyıyor asıl, oğluna kocaya ona buna kıysa çok mu? Yazık kalbim muso beynim yenge çok fena arada kaldım

Vallahi benim çocuğum herkes tarafından çok sevilen bir çocuk hiç de öyle geri planda olan bir çocuk değil bütün ailenin gözbebeği benim çocuğum gitmek istediği için ben gönderiyordum o eve çocuğum da gitmek istiyordu çocuğum babasıyla aynı evde kalmayı seviyor

Yeni eş eğer hırs yaparsa çocuk sahibi olmak isteyecektir adamı da manupüle edecek adam da ikinci boşanma şartlarını karşılayamayacağı için tıpış tıpış katlanacak ama adam akıllı hemen öyle çocuk deneyecek cinsten değil

Temel fizik kuralları iptal...Çocuk babasıyla aynı evde olmayı seviyor ama o sırada babası evde değil.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…