Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yavrucum kaynana denen oluşumun senin hayatına etkisi var, kaynana ile iyi olmazsan aç açıkta kalacak olan sensin, o kadına lazım değil kaynana sana lazım, neden anlamıyorsun bunu? Kadının evi var işi var, dağ gibi ailesi var, napsın senin kaynananı? Al kaynananı, tuzla da kokmasın.

Kadın resmen sizin sayenizde rüya gibi hayat yaşıyor. Kayınvalide kendi rızasıyla bir araya gelmemeyi tercih etmiş. Kocası yanında, işi tıkırında, yakında bebeği de karnında...

Kardeş sendeki nasil bir şans valla anlamadim. Ben bosandigimda kaynanam beni instagramdan engellemisti Valla billa bidaha dunyaya gelirsem herkesin basina bela olcam

Kiz kendi adini da mi unuttun musaka degil musakkak. Aferin boyle ilerle kayinvaliden hep senin yaninda veliahtina sahip cik

Ya neden bilmiyorum ama ben musakkayı sevdim biraz da üzüldüm de ya
Valla ben Bi tek çocuğa üzülüyorum. Çocuğu kimse istemiyor. Onun duyguları istekleri hep son planda. Önemli olan çıkarlar planlar kendi duyguları kendi istekleri. Buna başta anne baba sonra yeni eş de dahil. Kimse çocuğa yazık demiyor.

Muso asıl sen kv ile görüşünce buraya da yaz olur mu? Bakalım ne diyecek sana. Ama varya ben yengeciyim fakat sana da kıyamıyorum. Nasıl böyle oldum bilemedim.

Nerede kalmıştık canım benim

Canım zaten böyle yapmaya devam ederse kapıya koyar yakındır
Muso yenge adamı kapıya koyar. Senin eski kocanda nereye gidicek bu yaştan sonra anasının evine dönecek hali yok. Birşey diyemez o yüzden. O kadar kolay yıkılmaz

Ama hala eşim, kayınvalidem ağlıcam

Muso asıl sen kv ile görüşünce buraya da yaz olur mu? Bakalım ne diyecek sana. Ama varya ben yengeciyim fakat sana da kıyamıyorum. Nasıl böyle oldum bilemedim.

Oğluna kıyıyor ama o, boşver. Ben sadece oğluşu tutuyorum bunların elinde heba oluyor yavrucak

Canım zaten böyle yapmaya devam ederse kapıya koyar yakındır

Senin deyiminle ‘ kocanı’ kapıya koyar, o da anasının evine yani senin oturduğun eve gelir ve boşandıktan hemen sonraki hayatınıza devam edersiniz üçlü

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…