Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Vallahi benim çocuğum herkes tarafından çok sevilen bir çocuk hiç de öyle geri planda olan bir çocuk değil bütün ailenin gözbebeği benim çocuğum gitmek istediği için ben gönderiyordum o eve çocuğum da gitmek istiyordu çocuğum babasıyla aynı evde kalmayı seviyor
Muso pedagoga gittiniz mi

Ya Türkiye de bu kadar naif ve kibar erkek varmiydi ..bu kadar anlayışlı düşünceli..musakka sen böyle adamı nasıl kaçırdın ya sen otur sabah akşam ağla sonra otur yine ağla..
Ben eski eşimin hakkını yemem şiddet hakaret hiç yapmadı o konuda ama pislik olduğu tek konu rutini bozmak oldu olam evladımıza oldu boynu bükük kaldı

Vallahi benim çocuğum herkes tarafından çok sevilen bir çocuk hiç de öyle geri planda olan bir çocuk değil bütün ailenin gözbebeği benim çocuğum gitmek istediği için ben gönderiyordum o eve çocuğum da gitmek istiyordu çocuğum babasıyla aynı evde kalmayı seviyor
Ah musakka.Bence sen de hayatını ön planda yaşa bu kadın gibi instada.Sürekli kendi hayatını paylaş.O da senin hayatını izleyip dursun sinir olsun.Hep o mu seni sinir edecek.Sen de takipçi yap.Onun yöntemleriyle sende onu sinir et

kaynanamla telefonda konuştuk o kadına kızmıs çocuğu istememe yapamaz oğlumu ayıramaz çocuktan dedi bizim aramız iyi şükür böyle gelişmeler birde kayınvalidemle gerçekten kötü olmuşlar galiba onu anladım çünkü kayınvalidemde bugüne kadar çocuğa bisey demiyordu şimdi istemiyorum demesine sinirolmuş eşimlede konuşmuş tam anlatmadı ben kaynanamdan sonra o komşu kızını aradım aramız cok iyi onunla oda kocasından boşandı beni anlıyor o komşu kaynanamın en yakın arkadaşı yedikleri içtikleri bir biliyorlar olayları anlattı meğer kaynanamla o kadın tartışmışlar siz eski gelininizi hala heryere çağırıyorsunuz beni yok Sayan sizsiniz demiş çocuğu isteme mevzusu benle eşimi ilgilendirir demiş kayınvalidemde bizide ilgilendirir demiş ayrıca musakayı her zaman görücez görüşcez heryere gelecek torunumuz var ondan o bizim gelinimiz çocuk var arada demiş kadında bir torununuzdaha olduğunda görmezsiniz o zaman bundan sonra demiş öyle tartışmışlar sonra kaynanam eşimle konuşmuş beni o kadınla bir araya getirme siz evliliğinizi yaşayın biz ayrı görüşürüz kadınla bir araya gelmek istemiyorum demiş bana ettiğiniz lafları görün şimdi saygımı bu beni takmış kadın kafasına gördüğünüz gibi akşam kayınvalideme gidicem bende detayları öğrenirim ondanda iyice bide çocuk mevzusu bir ay kadar oldu zaten fazla olmuşta olabilir kadın şuan hamilemi bilmiyorum kaynanam söylemedi bana ben size boşuna tek torun benimki demiyorum ayrı düşkünler benle ilgisi yok

Yeni gelinin rest çekmesi çok çocukça olmuş. Her şey bir yana, sonuçta ortada boşanmış, hayatının bir döneminde aynı yastığa baş koymul iki insan var. Öyle boşanınca hem de ortada çocuk varken eski eşler yüz yüze gelmesinler, bir kahve bile içmeyecekler tribi yanlış. İki insan, arkadaş gibi bile olsa oturup konuşabilirdiniz aranız iyi olsaydı.

😂 aynı zamanda devrim yapan bir konu

Boşanmış adamla evlenip konu açan üyelere ‘neden boşanmış sordun mu?’ diye sorduğumuzda ‘ eski eşi ruh hastasıymış, zorla evlenmiş vs ‘ dedi diyorlardı, biz de ‘ ayyyy hepsi aynı yalanı söylüyor inanma’ diyorduk .

Ama doğruymuş gördük ki 😂

Ya da ‘kocamın çocuğunu evde istemiyorum’ diye yazınca ‘ babasının evi gelecek tabiki diyorduk’ ama muso zorla cocuğu gönderiyor.

Ondan dolayı da afalladık 😂
Konuyu okurken en başında, bunları geçirdik hepimiz aklımızdan eminim 👍🏻

Canım haklı değil torunun annesiyim ben hala düşkünler bana bu bizim insan ilişkimiz karışamaz teşekkürler
Çağırılacaksa gelini çağrılmalı oturmalara günlere vs. Artık senle teke tek görüşmesi daha doğru olur. Gelin varken sana düşmez . Thanks :)

Gelin de ne meraklı kaynanasına. Adam gibi mesafeli davransa, umursamaz olsa hiç problem olmayacak. Kendi kendine huzursuzluk çıkarıyor. Görmezden gelecek kaynanayı işte. Ay daraldım

Ben eski eşimin hakkını yemem şiddet hakaret hiç yapmadı o konuda ama pislik olduğu tek konu rutini bozmak oldu olam evladımıza oldu boynu bükük kaldı

Yıllarca böyle mi devam edecek sanıyordunuz. Bozacak tabii rutini. Onların yerine yeni rutinler koyacak. Annesi babası ayrılan milyonlarca çocuk gibi sizin çocuğunuz da bu yeni rutinlere alışacak. Çocuğunuzun en büyük şanssızlığı sizsiniz bu süreci yönetemediğiniz için.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X