Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Muso pedagoga gittiniz mi

Ya Türkiye de bu kadar naif ve kibar erkek varmiydi ..bu kadar anlayışlı düşünceli..musakka sen böyle adamı nasıl kaçırdın ya sen otur sabah akşam ağla sonra otur yine ağla..
Ben eski eşimin hakkını yemem şiddet hakaret hiç yapmadı o konuda ama pislik olduğu tek konu rutini bozmak oldu olam evladımıza oldu boynu bükük kaldı

Ah musakka.Bence sen de hayatını ön planda yaşa bu kadın gibi instada.Sürekli kendi hayatını paylaş.O da senin hayatını izleyip dursun sinir olsun.Hep o mu seni sinir edecek.Sen de takipçi yap.Onun yöntemleriyle sende onu sinir et

Yeni gelinin rest çekmesi çok çocukça olmuş. Her şey bir yana, sonuçta ortada boşanmış, hayatının bir döneminde aynı yastığa baş koymul iki insan var. Öyle boşanınca hem de ortada çocuk varken eski eşler yüz yüze gelmesinler, bir kahve bile içmeyecekler tribi yanlış. İki insan, arkadaş gibi bile olsa oturup konuşabilirdiniz aranız iyi olsaydı.

Konuyu okurken en başında, bunları geçirdik hepimiz aklımızdan eminim

Canım haklı değil torunun annesiyim ben hala düşkünler bana bu bizim insan ilişkimiz karışamaz teşekkürler
Çağırılacaksa gelini çağrılmalı oturmalara günlere vs. Artık senle teke tek görüşmesi daha doğru olur. Gelin varken sana düşmez . Thanks :)

Gelin de ne meraklı kaynanasına. Adam gibi mesafeli davransa, umursamaz olsa hiç problem olmayacak. Kendi kendine huzursuzluk çıkarıyor. Görmezden gelecek kaynanayı işte. Ay daraldım

Ben eski eşimin hakkını yemem şiddet hakaret hiç yapmadı o konuda ama pislik olduğu tek konu rutini bozmak oldu olam evladımıza oldu boynu bükük kaldı

Yıllarca böyle mi devam edecek sanıyordunuz. Bozacak tabii rutini. Onların yerine yeni rutinler koyacak. Annesi babası ayrılan milyonlarca çocuk gibi sizin çocuğunuz da bu yeni rutinlere alışacak. Çocuğunuzun en büyük şanssızlığı sizsiniz bu süreci yönetemediğiniz için.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…