Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşte onu diyorum canım çocuğu kabul etmek zorunda çocuklu biriyle evlendi çocuğum kalmadı orda Getirdi babası yani yaptığı ayıp bekarla evlenseydi o zaman ben bunu dediğimde kavga etti benle telefonda
Iste o yuzden aralari bozuldu ben sana soylım

İşte onu diyorum canım çocuğu kabul etmek zorunda çocuklu biriyle evlendi çocuğum kalmadı orda Getirdi babası yani yaptığı ayıp bekarla evlenseydi o zaman ben bunu dediğimde kavga etti benle telefonda

boşanınca da bekar oluyorsun bari bunu kabul et

Siz nasıl bir annesiniz ya 😡😡😡😡
Çocuğunuzu, canınızı, diğer yarınızı bir silah gibi kullanıyorsunuz. Eski eşinizin canını yakmak için arada kendi çocuğunuzu harcıyorsunuz farkında değilsiniz yazıklar olsun. Ne demek eşek gibi bakacak. Ulan o çocuğun psikolojisini düşünüyor musun. Babaya gidiyor baba ilgilenmiyor üvey anne ilgilenmiyor. Anneye geliyor anne babasının canını yakmak için, (güya) sorumluluklarını bilsin diye başından atmaya çalışıyor. Kimse bu çocuk olaylardan nasıl etkilenir demiyor. Yazıklar olsun ya 😡😡😡😡😡😡
Ki bu çocuk annem de sevmiyor, zaten babam da bırakıp gitti diye bir düşünmeye başlasa dünyası yıkıldı gitti bitti olacak Allah korusun.

Canim sen cocuklu kadinsin. Herseyde cocugunda hakki var

Yok çocuğunun da evi deme dolduruşa gelecek
Esssek gibi yapacaklar. Kimse anlamiyor Musakkayi. Kadin yalniz kaldi burda. Yedirmem size

benim hep evde olduğum hayatımın olmadığını hareketlilik yok demişsinizde bende geziyorum arkadaşlarım var kuaförde gidiyorum pilatese gidiyorum tırnaklarım hep yapılıdır bakımlıyım kuaförüm eksik olmaz ev kadını değilim yani hayatım var merak etmeyin bende üniversite mezunuyum okumamış biri değilim bebek olunca çalışmadım eşim çalış yada çalışma demedi sen nasıl istersen dedi ben çalışmak istemedim çocuğum için şimdide iş aramaya başladım söyledim . Evliyken ehliyet aldırdı eşim aldım ama kullanamadım trafik fobisi oldu o yüzden araba istemedim ondan çocuğu kendi getirip götürüyor heryere ben taksi kullanıyorum genelde . Hayatım yok değil yani komşularım arkadaşlarım sosyalim hep evcimen yapım var ama asosyal biri değilim bilinde
Benim kızın lol bebekleri ile oyun yapması geldi aklıma ya.

Ama kocan da onun sözünü dinliyor. Benim çocuğumu istemeyeni ben hiç istemem demiyor.

Musakanın kocası boşanmadınsonra
Kadın muhtemelen tamam getir çocuğunu ama ben gider annemde dururum o bu evdeyken demiştir. Güzel taktik uyguluyor aslında. O yüzden çocuğu akşama getirmiş karısı gelecek çünkü eve. Yani kavga edip gitme gibi Bi durum yok aslında kadın taktik uyguluyor.
yahu ev benim ben olsam çocuğunla dışarıda veya babaanesinde görüş orada vakit geçir derdim herhalde kendi evimden niye gidip annemin evinde durayım?

Kız muso büyük konuşma, gönlün bekar olmayan adama kayar görürsün. Bekar deyip durma şuna boşanmış ve evli desene milleti kızdırmasan. Ne güzel muhabbet ediyoruz ya bozmayın azıcık. Muso sende kendine mukayet ol bacım sen gelene kadar ne çektim ben biliyorum rica ederim. Seviyeli üsluplu konuşalım şurda 😅

Ki bu çocuk annem de sevmiyor, zaten babam da bırakıp gitti diye bir düşünmeye başlasa dünyası yıkıldı gitti bitti olacak Allah korusun.
Yok canim cocuk tek evin tek torunu herkes tarafından çok seviliyor 1 dediği 2 edilmiyor.kolej de okuyor ..ondan yana sıkıntı yok .tek sıkıntı yeni gelinin çocuğu istememesi

benim hep evde olduğum hayatımın olmadığını hareketlilik yok demişsinizde bende geziyorum arkadaşlarım var kuaförde gidiyorum pilatese gidiyorum tırnaklarım hep yapılıdır bakımlıyım kuaförüm eksik olmaz ev kadını değilim yani hayatım var merak etmeyin bende üniversite mezunuyum okumamış biri değilim bebek olunca çalışmadım eşim çalış yada çalışma demedi sen nasıl istersen dedi ben çalışmak istemedim çocuğum için şimdide iş aramaya başladım söyledim . Evliyken ehliyet aldırdı eşim aldım ama kullanamadım trafik fobisi oldu o yüzden araba istemedim ondan çocuğu kendi getirip götürüyor heryere ben taksi kullanıyorum genelde . Hayatım yok değil yani komşularım arkadaşlarım sosyalim hep evcimen yapım var ama asosyal biri değilim bilinde

Ne güzel işte. Bunlar hep maddiyat gerektiren durumlar. Sana bu maddiyatı da eski eşin ve onun ailesi sağlıyor. O yüzden aklını başına topla, gereksiz aksiyonlara girme.

kaynanamla telefonda konuştuk o kadına kızmıs çocuğu istememe yapamaz oğlumu ayıramaz çocuktan dedi bizim aramız iyi şükür böyle gelişmeler birde kayınvalidemle gerçekten kötü olmuşlar galiba onu anladım çünkü kayınvalidemde bugüne kadar çocuğa bisey demiyordu şimdi istemiyorum demesine sinirolmuş eşimlede konuşmuş tam anlatmadı ben kaynanamdan sonra o komşu kızını aradım aramız cok iyi onunla oda kocasından boşandı beni anlıyor o komşu kaynanamın en yakın arkadaşı yedikleri içtikleri bir biliyorlar olayları anlattı meğer kaynanamla o kadın tartışmışlar siz eski gelininizi hala heryere çağırıyorsunuz beni yok Sayan sizsiniz demiş çocuğu isteme mevzusu benle eşimi ilgilendirir demiş kayınvalidemde bizide ilgilendirir demiş ayrıca musakayı her zaman görücez görüşcez heryere gelecek torunumuz var ondan o bizim gelinimiz çocuk var arada demiş kadında bir torununuzdaha olduğunda görmezsiniz o zaman bundan sonra demiş öyle tartışmışlar sonra kaynanam eşimle konuşmuş beni o kadınla bir araya getirme siz evliliğinizi yaşayın biz ayrı görüşürüz kadınla bir araya gelmek istemiyorum demiş bana ettiğiniz lafları görün şimdi saygımı bu beni takmış kadın kafasına gördüğünüz gibi akşam kayınvalideme gidicem bende detayları öğrenirim ondanda iyice bide çocuk mevzusu bir ay kadar oldu zaten fazla olmuşta olabilir kadın şuan hamilemi bilmiyorum kaynanam söylemedi bana ben size boşuna tek torun benimki demiyorum ayrı düşkünler benle ilgisi yok

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X