Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hakaret etmedim diye fake demişsinizde siz bilirsiniz ben çocuğu vereyimmi diye sormuştum neyine eğlencem konu eğlenceli değilki çocuğu verme amacımda onun babası olmasıydı sağolun

Çalışıyordum çıktım ben bebekten sonra işe dönmedim benimde kira gelirim var dükkanım var yine işe baslicam düşünüyorum hiç bidaha çalışmıcam demedim hiç işe başvurcam tekrar

Ne olduysa olmuş artık ama kaynanana pek güvenme. 2 senede bak oğlunu pat diye evlendirdi. Yeni evlenen çiftte garip, hemen evlenmişler, hemen çocuk istiyorlar, ailelerini birbirlerini bile tanımıyorlar daha. Eski kocan evlendi, bir denge kuramadı hayatında oğlu için. Bu kavgalar yaşanıyorsa eski eşinin de hatası var.

Dikkat ediyorum, çokta böyle konuşuyorsun ama bir kazanç, kendini sağlama alma yok. Anca mikser gibi karıştırdın evleri o kadar. Sana faydası yok hiç bu halinin.

Biraz ortalık durulsun, ya eski mesleğini yap ya da böyle yeni bir meslek edin, sana faydası olsun. Eski kocan da nasıl bir tip bilmiyorum ama otur konuş yani eğer yeni çocuk olacaksa benimkinin imkanları değişecek mi vs diye. Öylesine muhabbet arasında değil, cidden oturun konuşun. Bu çocuklar için banka hesapları var, çocuk 18 yaşına geldiğinde hesabı kullanabiliyor. Gerekirse böyle hesap açın.

Sen eski kocan için parası var vs yazdın ama ben sanmıyorum, yani daha çok ucu ucuna parası yetiyor bence. Bunca seneye kendine ev alamamış. O da garip biri.

Fake se zaten hayali karaktere hakaret edildigi icin umursamiyordur. Bos kalmis cani sikilmis biri olabilir. Allah anali babali buyutsun saglikla kucagina al insAllah bebegini.
Amin çok sağ ol

Hakaret etmedim diye fake demişsinizde siz bilirsiniz ben çocuğu vereyimmi diye sormuştum neyine eğlencem konu eğlenceli değilki çocuğu verme amacımda onun babası olmasıydı sağolun
musakkak abla ben senin yanındayım
sinirlerin alınmış, evi faturaları kocan ödüyor dolabı dolduruyor mis gibi hayat valla

Hakaret etmemene gercekten sevindim konunuzda sinir eden yerler oldugu kadar eglenceli yerlerde oldu fake sen sagol

Kızlar ne güzel sohbet ediyorduk biz musakayla kaçırdınız

Musakka şimdi ne yapacaksın bundan sonra. Yeni eş çocuğu istemiyor baba da bu eve gelmesin dışarda görüşelim dedi bundan sonra nasıl davranmayı düşünüyorsun? Mesela çocuk babayı istedi ne yapacaksın ya da işin oldu babasına bırakman gerekti? Eşin istediğinde mi görüştüreceksin yoksa arayıp gel al mı diyeceksin planların ne bundan sonrası için?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…