Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yorumunuz dan cahillik akıyor. Kadın sizin çocuğunuza sizin tabirinizle eşşek gibi bakmak zorunda değil ASLA.
Siz eşinizden zihnen boşanamadığınız için çocuğunuz yoluyla huzursuzluk yaratmak istiyorsunuz.
Evliliğinizde de bu tavırlar varsa boşanmanız çok normal.
Bu kafayla daha çok üzülürsünüz

Adam size zaten evi bırakmış, diğer kadına çocuk odasını çok göremezsin.. Ayrıca çocuğuna bakmak gibi bir mecburyetti hiç yok sizinki alışmasından ziyade inadına daha sık göndermek bence.. Çocuğunu vermekte bu durumda bukadar kötü bir kadına anlatıgınıza göre nasıl içiniz rahat eder ? Bence çocuğu bırakın siz babasına evide Bi zahmet!

Gerçekten su katılmamış safsın ya. bu kadar insan kaç gündür bir taraflarını yırttı sana laf anlatmak için, şaştım kaldım bu yorumuna.

Amanın nerde bırakmıştım nerelere gelmiş herhalde çok bursey kaybettim aynı şeyler..bu kadın yakında başka konuyla gelir zaten musakka da olay bitmez

valla bence çocuğu alsınlar ben yeni gelinin çocuğa daha iyi bakacağını düşünüyorum en azından bir şeyler öğrenir cahil kalmaz çocuk. bunun da evim dediği ama evi olmayan evde kalmaya bahanesi olmaz tamamen hayatlarından çıkarırlar. ama kadın şimdi çocuk istiyomuş o yüzden yalnız kalmaları lazım, bu da dört dönüyo yazık bi bebiş gelsin de muso da ters dönmüş kaplumbağa gibi kalsın

Kadın akıllıymış suya sabuna dokunmadan yuvasını kurmuş mislerrr gibi çeyizle falan uğraşmamış bravoo.
Kocası var başında bitane de çocuk doğurur.
Kendi evi var kocasından da evi garanti.
Yasal hakları lehine sonuna kadar hemde.
Az da olsa bir tane bileziği takmış mı takmış kaynanası.
Geleceğini garantilemiş.
Sen derdine yan. Kayınvaliden kp vefat etse kapının önüne koyacak seni hatun bunu idrak edemiyor musun.?

Çocuğunun psikolojisini sen düşünüyor musun peki.?

Yok edemiyor.147 sayfadır yazdık.Bizi onu manipüle etmekle suçladı.

Kaynana mı alıyor koynuna, ona ne kadının elbisesi şusu busu? Herkes had bilsin.
yaaa
Çocuk olmasa bile yeni eşin yüzde 50 evde hakkı oluyor olması lazım. Şimdiden gitti ev.
babadan kalanlar 4 pay oluyor 1 pay eşe 3 pay çocuklara. kadın 2 çocuk yapsa buna 1 pay düşecek çocuktan dolayı. influnsır yenge satsa evi musakka kapıda kalacak haberi yok. o 1 payla da 1 senelik köfte ekmek alınır anca

Nasıl güvenip başka kadına emanet bırakıyorsun Allah aşkına siz çocuğa bakması için değil huzurlari. Bozulmasın diye gönderiyorsunuz nasıl bı mantık adam evde değil evde değilken bu kadının çocuğuna bişey yapmayacağı ne malum bı de evin derdine dusmussun yazık

Canım yanlış anlamazsan o biraz zor

Hakaret etmedim diye fake demişsinizde siz bilirsiniz ben çocuğu vereyimmi diye sormuştum neyine eğlencem konu eğlenceli değilki çocuğu verme amacımda onun babası olmasıydı sağolun
Çocuğu verdiğin zaman elinde sadece nafaka kalacak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…