Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
yaaa 🤣🤣🤣

babadan kalanlar 4 pay oluyor 1 pay eşe 3 pay çocuklara. kadın 2 çocuk yapsa buna 1 pay düşecek çocuktan dolayı. influnsır yenge satsa evi musakka kapıda kalacak haberi yok. o 1 payla da 1 senelik köfte ekmek alınır anca

Bence bu yeni gelin, bu musakkanın eski kocasını harcar, donunda sallar onu. Baksana kadın genç yaşında iş güç, ev ayarlamış kendine. Bu adam bir ev satın almamış,kiradaymış.

valla bence çocuğu alsınlar ben yeni gelinin çocuğa daha iyi bakacağını düşünüyorum en azından bir şeyler öğrenir cahil kalmaz çocuk. bunun da evim dediği ama evi olmayan evde kalmaya bahanesi olmaz tamamen hayatlarından çıkarırlar. ama kadın şimdi çocuk istiyomuş o yüzden yalnız kalmaları lazım, bu da dört dönüyo yazık😂 bi bebiş gelsin de muso da ters dönmüş kaplumbağa gibi kalsın 😂
Canım çocuğa bir köfte yapmayıp ağlattı kendi çocuna nasıl bakacak acaba toy daha

Bence bu yeni gelin, bu musakkanın eski kocasını harcar, donunda sallar onu. Baksana kadın genç yaşında iş güç, ev ayarlamış kendine. Bu adam bir ev satın almamış,kiradaymış.
Musakkanın kocası fakir mi?Havuzlu ev,pilatesler yalan yani.

E işte bakamamışsın.Daha önce de ailemin durumu iyi yazmıştın.Hangisine inanalım?
Babamdan kalanlar var annem babamdan kalan evdeydi bana bir dükkan ablama bir dükkan kaldı annemde evde oturuyordu ev muhit kötü biraz muhtaç değiliz şükür durum iyi

Musakkanın kocası fakir mi?Havuzlu ev,pilatesler yalan yani.

Adam gelmiş 35 yaşına, yıllardır çok para kazandığı işi varmış, babası ev vermiş. İnsan kendisine bir ev alırmış. Arabayı bile yeni evli çiftler kredi miredi alıyorlar. Musakkayı öyle tatillere götürmemiş belli. Nerede bu paracıklar? 😄😄😄

Adam beceriksiz belli. Yeni karısıyla eski karısının telefonda kavga etmesine neden olmuş. Eski karının huyunu biliyorsun, eve çocuk gelince dışarıdan sipariş ver yemekleri, köfte yüzünden gelinen hale bak ya 😄😄😄 çocuğuna açılıp kapanan yatak bile almamış.

eski eşimle konuşmam gerek ama sizi dinliyorum kayınvalidemle konuscam çocuğun sünneti var koronadan yaptırmamıştık

Şöyle gösterişli bir yer ayarla, baby shower, cinsiyet partisi yapamadığın ne varsa acısını çıkar. Böyle yemekli güzel bişe yaptır. Baş köşeye de kayınpederi oturt masada. Bizi çağırmazsan darılırım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X