Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kiz canin baska seylerde mi cekmiyor evlensen sende sabahlar olmasin gecesi yasasan
Canım ayıptır söylemesi ben çok düşkün değilim eski eşim çok düşkündü aramızdaki bir problem de buydu zaten yapmamak için başım ağrıyor diyordum sen hesap et 😂

Pamuk anne sende annesin belliki ben çocuğumu seviyorum ama tek başıma yapmadım babasındada olması gerekirken bana atıldı kadınl hayatını yaşayacak bu adam revamı
Tabi ki sadece senin gibi bakman doğru değil ama herrrr pazar göndermen de doğru değil anlaşın bir pazar sende kalsın bir pazar onda

Evet o ödüyor çocuğu başıma atıp hayatını yasamanın bedelidir belki bunlar birde benmi ödeyecektim aidatı sizde yani
başıma atmak ne demek ya kocasından boşanıp 3 çocukla okuma yazma bilmeden evlere temizliğe gidip çocuklarına aslan gibi bakan babannem vardı benim gerçekten komik olmaktan çıktınız artık. ben çocuğum olması için dualar ederken siz çocuğu başınıza atılmış bişey olarak görüyosunuz ay verin çocuğu sizle muhatap olmazsa yeni eş sizden iyi bakar valla. sinirlendim iyice.

Canım teşekkür ederim sen beni anlıyorsun o kadın rahat namusuna bisey demem tamam bilmiyorum ama eşimin tarafı biraz dikkatlidir bu konularda etek kısa elbise fotoğraf atmam hiç instgrama giyerimde çok kısa giymem diz üstü en fazla kadın mini giyiyormuş bisey diyemem namusuna ama

Hoş geldin musakka. Bu kadar lafa dayanamayıp döneceğini biliyordum.
Sen boşandığının farkında değilsin hala. Onlar senin akraban değil. Kaldı ki akraba olsa bile sana karışamazlar

sırf evlendi ve mutlu diye yapıyosunuz bunca tantanayı adamın tapusunu almadınız ya. hallerinize bakılırsa sizden boşanıp ikinci baharını yaşamakla en iyisin yapmış ki yazdıklarınızdan anladığım kadarıyla zaten çocuğunun da her şeyiyle ilgileniyo adam siz istiyosunuz ki hep sizle ilgilensin. yazık valla iyice sinirlendim akşam akşam. yeni yengeyi tanımadan çok sevdim.​

Canım ayıptır söylemesi ben çok düşkün değilim eski eşim çok düşkündü aramızdaki bir problem de buydu zaten yapmamak için başım ağrıyor diyordum sen hesap et 😂
Onu anladık zaten😁
Seks hayatı çiftleri birbirine bağlar. İyi bir cinsel hayat varsa o adam kolay kolay kadından kopmaz
Geçmiş olsun. Yeni eşi yatakta iyiyse annesi isterse sabah akşam seni övsün fark etmez. Adamı parmağımda oynatır 😂😂

Canım teşekkür ederim sen beni anlıyorsun o kadın rahat namusuna bisey demem tamam bilmiyorum ama eşimin tarafı biraz dikkatlidir bu konularda etek kısa elbise fotoğraf atmam hiç instgrama giyerimde çok kısa giymem diz üstü en fazla kadın mini giyiyormuş bisey diyemem namusuna ama
Anlıyorum kiz anlamam mi😐 ben de çok teşekkür ederim 😏

Ne yapardınız mesela yeni eşe

Bastan süreci onun da artik oglumun hayatinda az cok var olacagini kabul ederdim mesela. Sirf onlara "yük olsun" diye yeni evlenen insanlarin evine devamli yollayip durmazdim. Heleki baba evde yoksa. Kadinin cocugu yok. Taniyacaksa babayla birlikte tanimali. Kadina "Essek gibi bakacaksin" gibi sacma cümleler kurmazdim. Oglumun sorumlulugu babaya ayit. Kadini ebeveyn rolüne asla sokmam. En fazla abla rolünde olabilir. Cocugumu ona karsi tehtid malzemesi yapmazdim. Cocuk hic bir sucu yokken hedef haline gelecek. Siz "evlenmeseymis o zaman diyip" duruyorsunuz ama siz durumlari bu hale sokmak icin elinizden geldini yapmissiniz. Bu sürecte sizin egonuzdan önce cocugunuz gelmeliydi, ama siz hala basiniza atilmaktan bahsediyorsunuz. Kadin su anda sınır cizmekte gayet hakli

musakkak musakkak eski eşinle nasıl tanışmıştın?ünide mi yoksa görücü usulü mu. aşkımdan ölmüyordum öyle pek aşık değildim demiştin bir yazından neden o adamı seçtin evlilik için mesela.

bir de boşanırken neden kendini ve çocuğunu sağlama almadın?ev araba bankada para vs?

hadi o kadınla tanışmamış evlenmemiş olsaydı da neticede boşandınız,niye geleceğini düşünmedin kendini bu pozisyona soktun? yerin sağlam değil?

musakkak musakkak eski eşinle nasıl tanışmıştın?ünide mi yoksa görücü usulü mu. aşkımdan ölmüyordum öyle pek aşık değildim demiştin bir yazından neden o adamı seçtin evlilik için mesela.

bir de boşanırken neden kendini ve çocuğunu sağlama almadın?ev araba bankada para vs?

hadi o kadınla tanışmamış evlenmemiş olsaydı da neticede boşandınız,niye geleceğini düşünmedin kendini bu pozisyona soktun? yerin sağlam değil?
Hamgi üniversite? 😐

Eşim evlendiğimizde küçüktü 24 yaşındaydı biz tanıştık bir yıl flört ettik ortak arkadaşlarımız vardı onun arkadaşı benim arkadaşımla çıkıyordu biz öyle tanıştık biz flört edince ailesi de adını koymak istedi benim ailem de zaten sevgilim olduğunu öğrenince onlarda adını koymak istedi biz öyle 4. ayda nişanlandık birinci yılda evlendik ben eşimden 2 yaş büyüğüm ben 26yaşındaydım evlendiğimde
Biz boşanırken bu evde kalacağım konusunda anlaştık ve aydan aya bana bir para ödüyor evin faturaları eşimde aidat eşimde aslında çoğu zaman çocukla birlikte eli kolu dolu da geliyor hakkını yiyemem o konuda dolabı da dolduruyor her ay yüklü miktar etimizi tavumuzu alır biz bu şartlarda boşandık araba konusunda ben araba süremiyorum bizi her yere o götürüyordu o yüzden araba hiç istemedim ev konusundaysa bilmiyorum o konuya girmedik çünkü bu ev bizim evimizde zaten kayınvalidem istediğim kadar oturabileceğimi söyledi başka bir eve geçmek istemedim öyle bir aklıma gelmedi böyle bir şey bir tek çocuğun üstüne yaptır evi dedim oda babam ölmeden malına mı düşeyim dedi zaten oğlumun olacak benim olanlar dedi o şekilde

Hadi senin başın ağrıyordu ama yeni gelinin ne suçu var.İnsanların zevklerine göz dikiyorsun 😂

Eşim evlendiğimizde küçüktü 24 yaşındaydı biz tanıştık bir yıl flört ettik ortak arkadaşlarımız vardı onun arkadaşı benim arkadaşımla çıkıyordu biz öyle tanıştık biz flört edince ailesi de adını koymak istedi benim ailem de zaten sevgilim olduğunu öğrenince onlarda adını koymak istedi biz öyle 4. ayda nişanlandık birinci yılda evlendik ben eşimden 2 yaş büyüğüm ben 26yaşındaydım evlendiğimde
Biz boşanırken bu evde kalacağım konusunda anlaştık ve aydan aya bana bir para ödüyor evin faturaları eşimde aidat eşimde aslında çoğu zaman çocukla birlikte eli kolu dolu da geliyor hakkını yiyemem o konuda dolabı da dolduruyor her ay yüklü miktar etimizi tavumuzu alır biz bu şartlarda boşandık araba konusunda ben araba süremiyorum bizi her yere o götürüyordu o yüzden araba hiç istemedim ev konusundaysa bilmiyorum o konuya girmedik çünkü bu ev bizim evimizde zaten kayınvalidem istediğim kadar oturabileceğimi söyledi başka bir eve geçmek istemedim öyle bir aklıma gelmedi böyle bir şey bir tek çocuğun üstüne yaptır evi dedim oda babam ölmeden malına mı düşeyim dedi zaten oğlumun olacak benim olanlar dedi o şekilde
tatlım sen kandırıldın o zaman kaynana kayınpeder eski kocan evi oğlunun üstüne yapmamak için tiyatro çevirmişler sen istediğin kadar otur diye ama ev hiç bir zaman senin olmayacak ki.
dede ölse bile ev miras yoluyla eski kocana geçecek yeni evliliğinden 1 çocuk mu yapar 3 çocuk mu ohooo senin oğluna bir sürü ortak çıkabilir.
evliyken sen çalışmadın mı ikiniz evlilik içerisinde neden ev almadınız ev var diye rahat davranmışsınız.
eşin oğluna nafaka ödüyor ok peki sana da ödüyor mu? ayrıyetten? boşanmayı nasıl kabul ettin sen?
yoksa uzattın mı musakkak musakkak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X