Çeyiz ürünleri - Merak edilenler - Sormak İstedikleriniz

Evet canim, onermiyorum caycilari. Sebebi cayi sicak tutmuyor, alttaki su sicak duruyor fakat demlikteki cay buz gibi oluyor. Bir tek cayci var devamli kaynatan ve iki tarafida sicak tutan (demlik + alt kettle) fakat onunda markasini bilmiyorum, yine de arastirma geregi duymadim kendi acimdan. Eger sen gercekten ihtiyac duyacaksan arastirmani tavsiye ederim... Bahsettigimin goruntusu hem demlik hem de kettle kismi camdan.

bence hiç gerek yok ben kendime set yapıcam sarmaşık desenli su bardaklarından ve en azından günlük zamanda da kullanırım bunlar bi tuaf oluyo vitrin süsü gibi bence kesinlikle alma ama yinede sen bilirsin :26:
Dedigim gibi renkler ve zevkler tartisilmaz. Fakat eger butce yetiyorsa, ben takim ile uygun bardaklarin alinmasi taraftarindayim. Ama butce yetmiyorsa, o zaman farkli konu. Takimla uyum saglayabilecek normal bardaklardan bir takim kendin olusturabilirsin.
su takımı siparişimi iptal ettim bende farklı bardaklardan kendim takım yapmaya karar verdim inş pişman olmammm

Umarim pisman olmazsin...

siparişi iptal ettim ama tekrar verme şansım var şu an elektronik tekstil züccaciye bütün çeyizim 4100 falan tutuyor ödemelerinide taksitle yapıcam biraz azalttıktan sonra mı versem siparişi diyorum :/

ben kristal takımı hiç sevmezdim ki ablamın evini serdiğimizde ben vitrine koydum o kadar şık ve güzel duruyor ki bende almaya karar verdim . bence almalısın canım çok şık duruyor..

yemek takımımı aldığımda bende takım yapacağım..

markası özdilek değil canım sarev..siteyi merak edenler özelden sorabilir..

merhabalar,

örgü nevresim takımı nasıl acaba kullanan varmı? renkler çok hoş ve kullanışlı gıbı duruyor.:26:

merhabalar,

örgü nevresim takımı nasıl acaba kullanan varmı? renkler çok hoş ve kullanışlı gıbı duruyor.:26:
Orgu nevresim takimlarini ben begeniyorum, ama sadece bunlardan bir takim almak yeterli olur diye dusunuyorum. Zaten normal nevresim takimindan tek farkli ek olarak orgu bir battaniyesi bulunmasi. Tabii ki bu bildigimiz orguden degil, makina orgusu. Ben kendime Polo`nun sadece orgu battaniyesini aldim ve yatak ortusu olarak kullaniyorum cogu zaman, bir de bahar aylarinda havalar dengesiz oldugu zaman pike ustune uyurken de kullandim. Cok kullanisli bana gore...

merhaba kahvaltı takımı almayı düşünüyorum ve renkli olanları beğeniyorum ama zamanla renkleri atarmı acaba diye de düşünmeden edemiyorum bu arada ne kadar pahalı ya 400-500 lira başlayanlar var veremem ben o kadar para ya..

nasıl birşey alsam benim için avantajlı olurki?

merhabalar,
canım bırşey soracağım sana:yemek takımını beğendığımızde mesela vıtrınde teşhır urunu dıyelım.Başkada serısı yoksa alalımmı? yoksa başkamı getırsınler şubeden?

nacizane bende çeyiz konusunda uzmanlaşmış biri olarak cevap vermek istiyorum:) ben demoonjinin teşhirdeki yemek takımını aldım ama herşeyını saydırdım tek tek baktım. teşhirden almasan daha iyi tabiyki ama benım gıbı ugrasıp tektek ıncelersen al gitsin(teşhirde ne kadar suredır durdugu da onemlı tabi:)

hanımlar merhaba çeyiz kısmın son aşamalarındayım yalnız ütü tercihine karar veremedim . philips evet ama hangi model. öyle çok pahalı bir şey de alamam kazanlı almak istemiyorum haftada 3-5 gömlek pantolon için kazana gerek yok. parlatma yapmaması önemli. 2600w lılar için de gereksiz enerji kullanımı diyorlar. 2000w i geçmesin diyorlar. ama bilemedim şimdi. kullananlar yorum yapabilr mi acaba??

canım ben 220 tl ye philips gc4860 modelini aldım çeyizime ama da kullanmadım. ben alalı çok oldu sen belki netten daha ucuza bulabilirsin. evde de daha düşük modelini kullanıyoruz memnunuz bir sorun yaşamadık

canım ben 220 tl ye philips gc4860 modelini aldım çeyizime ama da kullanmadım. ben alalı çok oldu sen belki netten daha ucuza bulabilirsin. evde de daha düşük modelini kullanıyoruz memnunuz bir sorun yaşamadık

cevabın için teşekkür ederim canım 50-60-70 modelleri arasında kararsız kaldım ben de tek korkum parlatması işte deneme imkanın olur mu bilmiyorum ama deneyenler yazsın lütfen.

bernardonun yemek takımlarına bakabilirsin şu anda indirimde.

cevabın için teşekkür ederim canım 50-60-70 modelleri arasında kararsız kaldım ben de tek korkum parlatması işte deneme imkanın olur mu bilmiyorum ama deneyenler yazsın lütfen.

Bende alırken 60-la 70 arasında kaldım özelliklerinde çok göze batacak bir fark olmadığı için 60ı aldım. benim hepsi kolilerde deneme imkanım yok malesef

Kahvalti takimlarinin cok gerekli oldugunu dusunmeyen biriyim acikcasi, bununla ilgili uzuuunnn uzuuunnn ilk sayfalarda anlatimim var, dilersen oraya bir gozatabilirsin... Hem daha detayli bilgiyi edinmis olursun...

Fiyatlari evet, malesef ki yuksekler. Fakat fiyatlar kac parca olduguna ve bone china olup olmadigina gore degisiyor. Internetten de arastirma yapmani tavsiye ederim. Emsan, Schaffer, Bernardo, Karaca gibi markalarin da kahvalti takimlarina bakabilirsin... Bunlar nispeten daha uygun olabilir. Ayni zamanda Kutahya Porselen ve Gural Porselenin de kahvalti takimlari var... Onlara da bak derim... Internet uzerinde iyi fiyatlar bulabilirsin. Internet uzerinden alisverise guvenmiyorum diyorsan, Istanbul`da eminonu taraflarini tavsiye ederim, orada cok uyguna bulabilirsin. Eger bu da mumkun degilse, cevrendeki magazalari gezerek uygun fiyatlari arastirabilirsin. Porselen konusunda bir magazanin fiyati digerine uymayabiliyor, bunun en buyuk sebeplerinden biri ise kampanyalar. Her magazanin kendine gore kampanyasi olabiliyor. Eger acelen yoksa, Eylul aylarinda alisveris yapmani da tavsiye ederim. Yaz donemi ceyiz esyasindan, beyaz esyaya hatta mobilyaya kadar pahali sezondur...

Kullanis anlaminda cok faydali olduklarini dusunmememe ragmen, benim de bir kahvalti takimim var. Noble Life`in kahvalti takimini almistim ben. Orta kalitede poselen oldugu icin, yani bone china degil, ama beyaz porselen. 1 Senedir bulasik makinasinda yikiyorum, desenlerinde solma veya cikma yasamadim. Her ne icin desenli porselen aliyorsan al, muhakkak alirken firinlanmasini sor. Eger satici `bulasik makinasinda kullanildiginda desenleri akar` diyorsa, bil ki firinlanma islemi boyadan once yapilmistir...
Porselenlerin firinlanma islemleri hakkinda da bir cok detayli bilgiyi onceki sayfalarda bulabilirsin... Umarim yardimci olabilmisimdir. Simdiden hayirli olsun...

Ben sahsen tesir urununu Kabul etmem. Sebebine gelince, porselen cizilmis olabilir, parcalarindan herhangi birinde SIKINTI olabilir. Gerci artik porselenlerin de garantisi var, fakat yine de baska getirmelerinde fayda var. Ozellikle ayni parayi odeceksen, ki saniyorum tesir urunlerinde daha indirimli veriyor olmalari lazim, yoksa tesir urun almanin da bir espirisi yok... Fakat mumkunse baska subeden yeni urun getirsinler... Acilmis bir paketi tekrar paketlemede duzgun yerlestirme yapilamayabilir ve kargo esnasinda porselenlerde kirilma olabilir. Umarim yardimci olabildim...

Philips bir cok urununde en basta gelen markalardan bir tanesi... Senin karar veremedigin hangi model konusu ve hemen hemen herkeste bu sorun var saniyorum, ozellikle ceyiz alisverisinde `onu mu alsam bunu mu alsam` sorusu hepimizi kurcalar... Burada onemli olan senin nasil urunu kullanacagin. Biri kullanmistir cok memnun kalmistir, ama ayni urunu sen kullanirsin hic memnun kalmazsin. En saglikli bilgiyi elektronik alacagin yere gidip sorgulayarak alabilirsin. Internette yazilan yorumlarin hepsi sahsi yorumlar oldugu icin (kullanim acisindan, mesela kazanli utunun sana uymamasi gibi) onlara kulak verip, teknik anlamda bilgisi olan birine danisman. Ben kendi utumu alirken oyle yaptim ve gercekten cok memnunum.
Braun Texstyle 7... Ben de senin gibi ozellikli fakat kazanli olmayan bir utu istedim. Cokta keseme uygun oldugunu soyleyemem, fakat her gun utu almayacagima gore, kiydim paraya...

Insallah kendine ve kesene en uyan utuyu bulabilirsin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…