Çeyiz ürünleri - Merak edilenler - Sormak İstedikleriniz

Nevresim takımlarında nedense ranforce nevresim takımı diye bir kategori oluşmuş ve özellikle hanımlar arasında bu tabir kolay bir şekilde kabullenilmiştir. Peki aslında nedir bu "ranforce nevresim takımı" nın özelliği?

Eğer siz ekonomikliği ve kaliteyi bir arada arıyorsanız tam size göre bir tercih. Ranforce nevresimler, kumaş yüzeyindeki ipliklerin oluşturduğu doku ile hava geçirgenliği yüksek, tamamen doğal bir hammadde olan %100 pamuktan yapılmış, çevreye dost ürünlerdir. İpliklerin birbirleri ile yaptığı bağlantı birebirdir.(Biz buna bezayağı da diyebiliriz bir mühendislik tabiri olarak =)Doğaya ve insan sağlığına zararlı herhangi bir madde içermezler. Yıkama talimatlarına uygun olarak yıkandığında renkler canlılığını uzun süre korurlar. Kumaş 57 tel iplikten üretilir.

Pamuk Saten nevresim takimlarinda desenli veya desensiz benim sahsi tercihim her daim Sarev`den yana olacaktir. Zaten uygun fiyata pamuk saten nevresim takimi bulmak o kadar kolay degil artik. Her markanin kendine gore desenli veya desensiz urunleri mevcut, su siralar pamuk satenler rovasta oldugundan dolayi da hemen hemen her markanin bu urunleri fiyatsal anlamda deger kazanmis vaziyette.
Tac, Soley, Ozdilek gibi markalara goz atabilirsin. Sarev`den bir nebze ucuz olabilir, fakat aralarinda tas catlasa 10-20 TL fark oynar gibime geliyor. Yine de tabii son gunlerde piyasayi takip etmedim, arastirmakta fayda var.
Bir diger onerim de, eger aldiklarini ucuza getirmeyi planliyorsan internet web sitelerini ve kampanyalarini iyi arastirmani tavsiye ederim...

şu yorumunu okuyunca iyi ki yüzde yüz pamuk almışım dedim valla nişanlımın adım atsa terleyen bi tip olduğunu düşünürsek satenler pamuk bile içerse çok sağlıklı olmayacak ve terletecek gibi geliyor bana

yok canım pamuk satenler süper, insan konforu farkediyor yani benimkiler linens ve o kadar hafif ki, üzerinde sana sürtünen bir şey yok gibi. ve terletmiyor. dokunuşu çok güzel. ama diğer satenler feci. benim bohçada vardı, kullanamıyorum, öylece duruyor. bir de kv koymuş, kimseye de veremem, kaldı öyle :44:

linens'in bir dönem bir alana bir bedava kampanyası oluyor. ben ondan almıştım, iki taneyi 220'ye.

Son düzenleme:

hımmm elimdekiler eskiyince linenste alırım o zaman pamuk satenlerimi sağol bebişim

merhaba kızlar bişey sormak istiyorum,
can-canan çay kaşıkları var kalp şekilli olanlar
onları netten alanlar oldumu? memnun kaldınız mı?

tesekürler souvvenir
bugün çok araştırdım sarevden bi model buldum

bende aldım o kaşıklardan. daha kullanamadım ama duruşu çok güzel

[/QUOTE]

evet çok güzel duruyor ben de almak istiyorum netten alıcam muhtemelen,
6-6 oluyor değil mi onlar?

Canim pamuk satenler, doku olarak satene benzedigi icin pamuk saten deniliyor. Iceriginde sentetik yok, yani senin anlayacagin pamuklar. Benim esim de cok terleyen bir insan, fakat pamuk satenler bizi rahatsiz etmiyor. Zaten icerigini internettende arastirabilirsin. Bilgi mahiyetinde paylasayim dedim...

Ben huzur magazasinda gormustum onlari ve gorur gormezde ceyizime almistim.. Herkesin tepkisi `ya ne sirin kasiklar bunlar, kalpli kalpli` olmustu. Her gunluge kullaniyorum ve cok memnunum... 8 aydir bulasik makinasinda yikiyorum devamli, kararma veya kuf gibi bir sorunum olmadi, celiginden yana bence guzel... Ayni zamanda cok sevimliler...

evet çok güzel duruyor ben de almak istiyorum netten alıcam muhtemelen,
6-6 oluyor değil mi onlar?[/QUOTE]
Evet 6 tane duz kalp seklinde, 6 tane ters kalp seklindeydi.
Yani benim aldiklarim 12 adet kasik iceriyordu, tek kutuda satiliyordu.

souvvenir harika bir topiğin var, gerçekten çok faydalı, çok açıklayıcı...
Çeyize ilgim bu yıl çok arttı ama bir o kadar da bu konuda cahilim
Her konuda detaylı bilgiler vermen o kadar güzel ki çok teşekkür ediyorum sana.
En baştan başladım notlar ala ala 8. sayfaya kadar geldim artık kaç sayfada bitiririm bilmiyorum

Bitirdim nihayet konunu bugün çok faydalı gerçekten.
Bu sürece girmeden biraz bilgilenmiş oldum sayenizde.
Benim aklıma takılan şu var...
Hisarın tencere setlerini beğeniyorum, seramik ve çelik setlerini...
Bunları böyle tek tek almak çok mu pahalı olur...
Yoksa şu yemek takımlı setlerden almak mı mantıklı?
Yemek takımında farklı markaları beğeniyorum böyler kendim parça parça oluştursam zarar mı ederim.
Çok uçmadan uyguna almak istiyorum ama iyisi ve güzeli de olsun istiyorum.
Daha şimdiden aklım karıştı.

Canım ben hisarn çeyiz setini aldım yeni seramik Çelik tencere çatal kaşık takımı ve diğer aksesuar olan setini tek tek alınca daha pahalı oluyor o yüzden ben e öyle yapma yemek takımı olarakta yine hisardan bone china takımlardan aldım.çok şık yemek takımları var ben hep netten bakıyordm yakından daha güzeller :)

canım bi tek tek hesapla istediğin herşeyi.. birde paket fiyatına bak.. paketler muhtemelen uyguna gelir (paketlerde öreneğin 2-3 tabak modeli olabilir yada 1-2 alternatif çkb seti)

Teşekkür ederim yorumun için. Ben de internetten bakabiliyorum şu an, aslında görmeden almamak lazım.Siz ne zaman ve kadara aldınız çeyiz setini, memnun musunuz?

canım bi tek tek hesapla istediğin herşeyi.. birde paket fiyatına bak.. paketler muhtemelen uyguna gelir (paketlerde öreneğin 2-3 tabak modeli olabilir yada 1-2 alternatif çkb seti)

Dediğin gibi her ikisini hesaplayıp almak daha mantıklı , böyle yapayım çok teşekkür ediyorum

sayfamdaki tüm kare ve yııldız peceteler 6 adet 35 tl dir salon mutfak icin tam takımlarım 130 tlden baslamaktadır takımlarım 6 pecete 1 orta sehpa 1 konsol ve 1 masa örtüsü olarak yapılmaktadır istege göre ekleme veya cıkarma yapılablir ürünlerimiz alttan ve üstten 3 kere tutkallanmaktadır piyasadaki en kaliteli ürünler kullanılmıstır tüm ürünlerimiz ptt kargoyla kapıda ödeme olarak gönderilir fiyatlarım cok uygundur Eki Görüntüle 735804 Eki Görüntüle 735805 Eki Görüntüle 735806 Eki Görüntüle 735807 Eki Görüntüle 735808 Eki Görüntüle 735809 Eki Görüntüle 735810 Eki Görüntüle 735811 Eki Görüntüle 735812 Eki Görüntüle 735813 Eki Görüntüle 735814 Eki Görüntüle 735815 Eki Görüntüle 735816 Eki Görüntüle 735817 Eki Görüntüle 735818 Eki Görüntüle 735819 Eki Görüntüle 735820 Eki Görüntüle 735821

Canım daha düğünüme 2 ay var kullanmadan yorum yapamam ama ben hangi mağazaya girsem çoğu birçok marka satıyordu hepsi de hisarın kalitesini hiçbir marka tutmaz dediler aldık biz de inşallah pişman olmam. Çeyiz setine 1500 lira verdim canım.

canım bende senin gibi düşünüyodum yemek takımımı tenceremi hep başka markalardan beğenmiştim.. h.sonu tesadüfi beğendiğim tencerelere bakmaya bi çeyizciye girdim kız saolsun bana yardımcı olmak istedi tencelerimi aryıldızdan aldım yanında emsan yemek takımı emsan çatal bıçağımı ve emsan kahvaltı takımı ile birlikde 1500 e aldım.. kime sordumsa da iyi aldığımı söylüyor.. çeyizcilere gittiğinde olurunu sor seninde beğendiklerinden bi set yapma imkanın olur belki.

herşey tamam bardak takımı eksik gibi bişe oldu... hazır şu yemek takımlarını öderken şu bardak takımı da aradan çıksın istiyorum ama keseme uygun bir takım bulamadım.. fikri olan önerisi olan varmııı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…