Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

anlaştık canım soylemeyelim haklısın yerimseniben
pek becerikli sayılmam ama calışınca boyle işte ya birgun onceden yapacaksın; yada yapmazsan yemeği geciştirmek zorunda kalacaksın malesef canım

dondurucuyu kullan canım , ben genelde yemek yaptığımda fazla yaparım , yeni pişmişken azar azar böler soğuduktan sonra dondurucuya kaldırırım , sonra 1 saat öncesinden çıkartırım yerim akşamları eve geldiğimde bide yemek derdim olmasın diye en rahat çözüm bunu buldum , nihayetinde pişmiş oluyo bayatlamadan soğur soğumaz hemen atıyorum ,ayrı ayrı attığım içinde 1 kerelik oluyo , diğeri duruyo , ,,,yerimseniben

eşinin takıntısı yoksa yapabilirsin ,daha evlenmedik ama şimdiden bizimki o konuda biraz huysuz dondurucudan çıktığını görünce rahatsız oluyo ama bilmiyoki ben herşeyi dondurucuda hazır bekletiyorum .... yoksa nasıl baş ederim hem çalış hem gez hem yemek hem temizlik ......dimi ama :roflol:

şimdi kociş beni dövecek
tez yazacam diye bilgisayarın başına geçiyorum
Pembe sayfayı görünce Tezz konun kadınlar kulübü mü diyor :umursamaz:
Ben dayak yemeden kaçayım kaydirigubbakcemile3
iyigeceler kızlar opuyorumnanaktan

Şuu kk yüzünden koçişler bizi dışarı atmazsa iyidirr kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 bende örgüye sardımm :hulya:çıkayım artık bende öptümm kızlar sizi iyi gecelerrr Şeniz

Ayyy biri tez mi dedi :bbo:
Çalış da bitir buket yaaa, valla benimki aklıma geldi de ne zor bitirmiştim

aman aman allah korusun , iyi geceler ,,, ve :hulya: kolay gele betacım opuyorumnanaktan

Son düzenleme:
haklsın nanedem bende dondurucuya biseyler koyuyorum ama herseyi değil; birde ben dondurucuya nebileyim borulce, kırmızı biber gibi seyler koydum yazdan oyuzden pek yer olmuyor; iraz da borek falan koyunca hele hiç olmuyor ama yer oldgu surece ende yapmaya calışıyorm canım
sen şimdiden alıştırmaya bak canım müstakbel eşini yerimseniben

iyi geceler beta canım
nanedem sende cevher cok canım resimler super; evlenmeden bu konuda baya donanımlısın

haklsın nanedem bende dondurucuya biseyler koyuyorum ama herseyi değil; birde ben dondurucuya nebileyim borulce, kırmızı biber gibi seyler koydum yazdan oyuzden pek yer olmuyor; iraz da borek falan koyunca hele hiç olmuyor ama yer oldgu surece ende yapmaya calışıyorm canım
sen şimdiden alıştırmaya bak canım müstakbel eşini yerimseniben

doğru canım herşeyi yazdan dolduruyoz yer kalmıyo , bende o nedenle ayrı bi dondurucu alıcam 3 çekmeceli , bide bizim aile çok kalabalık ve her daim gelen giden olur , fazlasıylada misafir ağırlama kültürü olunca ailede öle alıştım illaki dondurucuda bişey olcak yoksa rahat edemiyorum ,

o anlamadan ben ona yediririm , anlamazsa zaten bak farkı yokmuş der kabul ettiririm , :jeyyar: hele bi evlenelimde elbet bulurum yolunu alıştırırım ...

iyi geceler beta canım
nanedem sende cevher cok canım resimler super; evlenmeden bu konuda baya donanımlısın

oooooo bende daha ne cevherler var kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 yanlız yaşayınca e herişimide kendim yapınca , yemek temizlik ,çalışma,çamaşır ütü alışveriş gezmek tozmayıda hayatta eksik etmem kaydirigubbakcemile3

alışığım zaten bide manyaklık derecesinde titizim bakalım evlenincede devam edermi bilmem ...

Elma şekerim sen buralarda olurmuydun bu saatlerde kaydirigubbakcemile

Yarın yemek derdim yok benim ohhh beee. Bi anadolu lisesinin müdürü eşimle beni evine yemeğe davet etti. Yarın akşam orda olcaz kaydirigubbakcemile2

Yarın yemek derdim yok benim ohhh beee. Bi anadolu lisesinin müdürü eşimle beni evine yemeğe davet etti. Yarın akşam orda olcaz kaydirigubbakcemile2

oooo hadi bi günlük rahatsın .....inş. sevdiğin yemeklerden olur da tam olur :lepi:

oooo hadi bi günlük rahatsın .....inş. sevdiğin yemeklerden olur da tam olur :lepi:

Eveeeeet kaydirigubbakcemile5
Sanırım çiğ köfte olcakmış o bana yeter zaten kaydirigubbakcemile3
Çarşamba da annemde oluruz büyük ihtimal eğer misafirlerim çarşamba gelmezlerse. İki gün yırtmış oluyorum kaydirigubbakcemile3

haklısın canım ben pek bu saatlerde girmiyordum hatta sanırım bu bi ilk; eşim yok oyuzden burdayım canım
neguzel yarın aksam yemektesin yani canım; şimdiden afiyet olsun ve iyi eğlenceler canım

3 ay sonra bu gece ..... ilk gecem olcak kaydirigubbakcemile3

21 mart canım

aaa sende gun sayıyorsun yani; canım mutluluklar huzur dolu bi evlilik diliyorum
hazırlıklar nasıl gidiyor canım
sen yalnız yaşıyorsun sanırım; yalnız yasadıgına gore ev işlerine duzen kurmaya alışıksındır biraz; ben evlenene kadar annemin dizinin dibindeydim daha hala oturtamadım canım

Eveeeeet kaydirigubbakcemile5
Sanırım çiğ köfte olcakmış o bana yeter zaten kaydirigubbakcemile3
Çarşamba da annemde oluruz büyük ihtimal eğer misafirlerim çarşamba gelmezlerse. İki gün yırtmış oluyorum kaydirigubbakcemile3

ooooooo bu aralar çok şanslısın desene ,,, çiğ köfteyi çok seviyosun sen ... hep bu çiğköfteler senden çıkıyo ...kardeşin vardı dimi çiğ köfte mi yapıyodu öle bişeyler hatırlıyorum sankim ...fisfisfis yanlışta olabilirim tabi

aaa sende gun sayıyorsun yani; canım mutluluklar huzur dolu bi evlilik diliyorum
hazırlıklar nasıl gidiyor canım
sen yalnız yaşıyorsun sanırım; yalnız yasadıgına gore ev işlerine duzen kurmaya alışıksındır biraz; ben evlenene kadar annemin dizinin dibindeydim daha hala oturtamadım canım

amiiin çok sağol canım hepimizin inş..

evet canım gün sayıyorum ama oda beni sayıyoo,,

evimiz tadilatta şu anda kaba inşaattan farkı yok heryer kırıldı değişicek koşturmaca gidiyoruz ... 1 ay içinde biticek inş. sonrada eşyalarımız gelecek hayırlsııyla ...

evet düzen olayına alışığım hatta bazen fazla düzen iyi değil diye uyarıda alıyoruz :eek:lmaz:

bende tam sizin tersinize hep tek yaşamaya alışığım kendi düzenimde bakalım aşkitomla yaşamak nasıl olcak , çok güzel olacağına eminimde bu titizlik arada atışmaya sebep olabilir... diye düşünmüyo değilim ....

haklısın canım ben pek bu saatlerde girmiyordum hatta sanırım bu bi ilk; eşim yok oyuzden burdayım canım
neguzel yarın aksam yemektesin yani canım; şimdiden afiyet olsun ve iyi eğlenceler canım

Eveet akşamcılar belli genelde kaydirigubbakcemile3 Kocam uyuyunca giriyorum hemen
Teşekkür ederim canım sana da allah kolaylık versin

ooooooo bu aralar çok şanslısın desene ,,, çiğ köfteyi çok seviyosun sen ... hep bu çiğköfteler senden çıkıyo ...kardeşin vardı dimi çiğ köfte mi yapıyodu öle bişeyler hatırlıyorum sankim ...fisfisfis yanlışta olabilirim tabi

Aaa hatırladın valla kaydirigubbakcemile5 Süpeeeer hafızan maşallah :nazar:
Hatta burcunun canı çekiyor her söylediğimde

Ben uyuyayım artık. Bugün yine yoruldum zaten ama mutfak tertemiz oldu yaa içim rahatladı.
Yarın en sevdiğim gün kocam evde ve beraber kahvaltı yapabilcez :1rolleyes:
ıyi geceler :eek:

Aaa hatırladın valla kaydirigubbakcemile5 Süpeeeer hafızan maşallah :nazar:
Hatta burcunun canı çekiyor her söylediğimde

alkisalkisalkis alkisalkisalkis akıllı kızım canım beeen :kedi:

şaka biyana hafızam kuvvetlidir genelde her ayrıntıyı hatırlarım ama şu sıralar fazla koşturuyorum aklım kırka bölündü desem yeridir o nedenle acabamı diyorum aklıma gelsede .... ne olur ne olmaz diye yerimseniben yerimseniben

X