Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

Ben uyuyayım artık. Bugün yine yoruldum zaten ama mutfak tertemiz oldu yaa içim rahatladı.
Yarın en sevdiğim gün kocam evde ve beraber kahvaltı yapabilcez :1rolleyes:
İyi geceler :eek:

iyi geceler canım allah rahatlık versin .....

Şuu kk yüzünden koçişler bizi dışarı atmazsa iyidirr kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 bende örgüye sardımm :hulya:çıkayım artık bende öptümm kızlar sizi iyi gecelerrr Şeniz

kaydirigubbakcemile3aynen beta ..

el işi olarak hem patik örüyorum hem battaniye:hulya:

hatta imkanım olsa bir elime birini diğerine öbürünü alıcam :roflol:

ahh hamaratlık ahh :) alkisalkisalkis

amiiin çok sağol canım hepimizin inş..

evet canım gün sayıyorum ama oda beni sayıyoo,,

evimiz tadilatta şu anda kaba inşaattan farkı yok heryer kırıldı değişicek koşturmaca gidiyoruz ... 1 ay içinde biticek inş. sonrada eşyalarımız gelecek hayırlsııyla ...

evet düzen olayına alışığım hatta bazen fazla düzen iyi değil diye uyarıda alıyoruz :eek:lmaz:

bende tam sizin tersinize hep tek yaşamaya alışığım kendi düzenimde bakalım aşkitomla yaşamak nasıl olcak , çok güzel olacağına eminimde bu titizlik arada atışmaya sebep olabilir... diye düşünmüyo değilim ....

bu temizlik ve duzen olayı bazen problem olabiliyor canım ilk başlarda; ama orta yol bulunuyor canım bir şekilde. kolay gelsin canım bunlar zor ama guzel uğraş ve telaşlar; eminimki guzel bir sekilde sorunsuz gececektir canım hersey; hergunun anın tadını cıkarmaya bak canım.
bende cıkayım artık; bulaşık makinemi boşaltayım; hatta tekrar doldurayım :roflol:
iyi geceler canım

bu temizlik ve duzen olayı bazen problem olabiliyor canım ilk başlarda; ama orta yol bulunuyor canım bir şekilde. kolay gelsin canım bunlar zor ama guzel uğraş ve telaşlar; eminimki guzel bir sekilde sorunsuz gececektir canım hersey; hergunun anın tadını cıkarmaya bak canım.
bende cıkayım artık; bulaşık makinemi boşaltayım; hatta tekrar doldurayım :roflol:
iyi geceler canım

inş. canım inş. , çok şanslı benm sevdiceğim , hiçbişeyi sorun etmeyen bi kızım genelde ,,, heleki aşkımla aramı bozacak bişeyse kesinlikle etmem bi şekilde cevap veririm istediğimi yaptırırım ama sorun çıkartma huyum yoktur , yapım gereği yani ... aşık olunca daha bi alttan oluyo tabi kaydirigubbakcemile3

kolay gelsin canım iyi geceler sana ,,, kocişinde gelir birazdan ohhh rahat edersin ....opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

kaydirigubbakcemile3aynen beta ..

el işi olarak hem patik örüyorum hem battaniye:hulya:

hatta imkanım olsa bir elime birini diğerine öbürünü alıcam :roflol:

ahh hamaratlık ahh :) alkisalkisalkis

hoşgeldin hamarat hatun , hayırdır gece gece örgüyü bıraktında nasıl geldin buralara ...sırnaşık şey

BU BEBıŞ KADAR MASUM,TEMıZ VE ÇOK ÇOK ÇOK ÇOK ÇOK GÜZEL Bı GÜNE UYANMIŞ OLURSUNUZ ıNŞ.

Ah şu tertip düzen konusunda son aylarda kendimi çok bıraktığımı düşünüyorum
Biraz motive edin beni akannehir
Anlatın azcık şunu şöyle yaptım bunu şöyle fln fln deyinde canım kalsın aklımda olanlar uygulamaya dökülmede hızlansın kaydirigubbakcemile3
Oh kendimi şikayet ettim rahatladım

Ben uyuyayım artık. Bugün yine yoruldum zaten ama mutfak tertemiz oldu yaa içim rahatladı.
Yarın en sevdiğim gün kocam evde ve beraber kahvaltı yapabilcez :1rolleyes:
İyi geceler :eek:

:1shok:Mutfak temizliğiiii
Kaç gündür ertelediğim Yarın .. yarın... diye diye tembellik ettiğim temizlik
Biraz banada bulaşırmı acaba alıntı ile delikafadulden
Ama yarın olmaz çrşmb olmaz prşmb olmaz belki cuma..... püffff
Umutsuz vakaaa

günaydınnnnn

kimse yok mu

böcük foto eklemiş ama kaçırdım öffff :umursamaz:

Günaydın millet.opuyorumnanaktan

ışe geç kaldım bugün yaa, alarm çalmamış yada çaldı kapattım hiç hatırlamıyorum:mymeka:

Möcüğü kaçırdık hakikatten, albüme eklese ölürdü sankim, biz yapsak kızardı :umursamaz:

günaydın puficimmm

hevin konuştu mu acaba nişanlısının ailesiyle. inşallah güzel haberlerle döner

günaydın puficimmm

hevin konuştu mu acaba nişanlısının ailesiyle. inşallah güzel haberlerle döner

Günaydın tatlişkoo...

Bende merak ettim akşamda aklıma geldi...
Şimdi de gelince hemen konusuna baktım ama yok yazmamış inşallah halletmiştir.akannehir

günaydın kızlarrr

bugün ablamın aldığı elbiseyi giydim millet sabah sabah maşallah die die şımarttı vallahi beni kaydirigubbakcemile3

X