Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

bence arada ki zincir mesefeleri biraz uzun gösteriyor boncukları birbirine yaklaştırırsan birazcık daha kısa görünecek gibi .... nacizane fikrim yerimseniben

ay canım o kadar zor birleştirdim kii
bi daha ayırsam bozulur:KK70:
olduğu gibi artk
maksat beni hatırlasın:KK70:
saol fikirlerin için

doğru diyon baştan yapsan daha kolay olur ,, iyi geceler canım , senden hatıra uzun kısa takınca sen ayarlarsın boyunu artık arabada ....

ekmekleri ince dilimleyip kalp kalıbınla kesip üstlerine kocişinin sevdiği şeylerden sürebilirsin hayatım reçel,sarelle,peynir vs....gibi

milföyünü de kalp şeklinde kesip sonra pişirebilirsin artık tatlı tuzlusu sana kalmış...

ekmekleri ince dilimleyip kalp kalıbınla kesip üstlerine kocişinin sevdiği şeylerden sürebilirsin hayatım reçel,sarelle,peynir vs....gibi

milföyünü de kalp şeklinde kesip sonra pişirebilirsin artık tatlı tuzlusu sana kalmış...

evet canım haklısın boyle seyler yapayım ben; zaten o saatte yenmez pek ama surpriz yapayım istiyorum işte sağol canım a.s.

bende göremedimki :kedi:kaydirigubbakcemile3

ay nereye kayboldu .... töbe töbe :roflol::sm_cool:

yemek gibi tatlı gibi hafif biseyler canım ya
gece 1bucuk gibi gelecek zaten

burcu milföyden kalp şeklinde çıkarız peynirli minik kalpler hazırlamıştı..
peynirli_milfoy_boregi.jpg

geri kalan kısmınıda bu şekilde değerlendirmişti böyle bişe yapabilirsinn
visneli_milfoy_tatlisi.jpg

koçişinde çaylaa sıcak sıcakk yerr opuyorumnanaktan

inş. çıkar

Eklentiler

• $kalpli-yumurta-diet-1.jpg
    $kalpli-yumurta-diet-1.jpg
    21,1 KB · Görüntüleme: 18
ay bayıldım buna super nanedemcim ya; haftasonu bunları yapayım insalah eşim uyanmadan hallederim o cunku ben kalkınca kalkar hemen hatta cogu zamanda benden once; sağol canım bunlar super emeğin için tesekkur ederim tekrar opuyorumnanaktan

ay o superdı yaa bende bayıdlımmm nanedem ya sen kapalımıydın bılmıyodum yaa kacırmısım

Malzemeler:
1 adet kalp için:
1 adet sosis
1 adet yumurta
1 adet kürdan
yumurta için:
1 tatlı kaşığı tereyağı
yeterince tuz
sosis için:
sıvı yağ

Yapılışı:
Sosisleri dik olarak ortadan ikiye kestim.burada dikkat edilecek tek şey sosisi tamamen ikiye bölmedim.Birbirinden ayrılmaması için en sonunda bir parça bıraktım.
Dikey olan iki parçayı birbirinin tersi istikametine kıvırıp kalp şekli aldığında kürdanla tutturdum.
Sıvı yağı tavada kızdırdım.Sosisin her iki yönünü kızarttım.
Başka bir tavada tereyağını erittim.Üzerine yumurtayı kırdım ve tuz ilave ettim.İstediğim oranda pişirdim.
Sosisi yumurtanın üzerine yerleştirdim ve yumrtanının sosisin dışında kalan kısmını kestim.

Son düzenleme:
X