Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

ay o superdı yaa bende bayıdlımmm nanedem ya sen kapalımıydın bılmıyodum yaa kacırmısım

evet canım ama resimleri hiç burda eklemedimki sadece albümde duruyolardı , kim biliyo kim bilmiyo onuda bilmiyom .... ay ne çok şey bilmiyorum ben kaydirigubbakcemile3

ay bayıldım buna super nanedemcim ya; haftasonu bunları yapayım insalah eşim uyanmadan hallederim o cunku ben kalkınca kalkar hemen hatta cogu zamanda benden once; sağol canım bunlar super emeğin için tesekkur ederim tekrar opuyorumnanaktan

ne demek canım dolanıyodum gördüm ekledim ..... inş. istediğin gibi olur , sen kocişine nazlanda aşkım yat ben kahvaltı hazırlarım dersin , hatta lafını dinlerde yatarsa yatağa bilem götürürsün , tam süper olur :jeyyar: sonrasına ben karışmam :roflol: :roflol:

mutfaga milfoy cııkarmaya gittim bide baktımki ocakta pişen lahanalrım dibine tutmuş mafoldumben

çok tutmadıysa alttakileri al üsttekilere bişey olmaz canım .. üzülme aaa alt tarafı lahana.... ay pardon alt tarafı yanık lahana ....:1hug: :1hug: :roflol:

ay kızma sakın dayanamadım Şeniz:teselli:

çok tutmadıysa alttakileri al üsttekilere bişey olmaz canım .. üzülme aaa alt tarafı lahana.... ay pardon alt tarafı yanık lahana ....:1hug: :1hug: :roflol:

ay kızma sakın dayanamadım Şeniz:teselli:

yok canım ya niye kızayım
zaten kucucuk tencerede 2 sıra birseydi bi sırası yandı gitti ger,ye tek sıra kaldı neyse bunada şükür; lahanayı annem sarmıştı ama ben pişirmesini beceremedim dilinden kurtulamam artık :roflol:

ı gecelerrrr kızlar nanedem elma sekerım muck
betammm bnm muck
buketım muck

nanedem yumurta süper fikir

Beta nerelerdesin düğündaşım opuyorumnanaktan

evet evet bencede bende diyorum bunu kalıpsız nasıl yapıyolar meğer sosis kalp çeklinde yaptıktan sonra etrafını kesiyomuş .... uyanıklar :lepi: :lepi:

bilgisayarı mutfaga aldım kalan bi sıra lahanayıda yakmayayım bari kaydirigubbakcemile3
hemde corba yapayımda yarına hazır olsun

nanedem yumurta süper fikir

Beta nerelerdesin düğündaşım opuyorumnanaktan
Düğündaşım iş güç işte eskisi kadar takılamıyorum.Çünkü ev işlerim yarım kalıyor buraya takılımncaa :sinifsinif:
ı gecelerrrr kızlar nanedem elma sekerım muck
betammm bnm muck
buketım muck

İyigecelerr gök gözlüm şekerparemm Şeniz

nihalcim tatlı rüyalar
Beta haklısın cnm bende eskisi gibi takılamıyorum ama özlüyorum çok

bilgisayarı mutfaga aldım kalan bi sıra lahanayıda yakmayayım bari kaydirigubbakcemile3
hemde corba yapayımda yarına hazır olsun

en iyisini yaptın

annene söleme sakın tuttu dibi diye yerimseniben söz bende demicem

ooo becerikli hatun , çorbasınıda hazırlarmış ellerine sağlık canım şimdiden ....

şimdi kociş beni dövecek
tez yazacam diye bilgisayarın başına geçiyorum
Pembe sayfayı görünce Tezz konun kadınlar kulübü mü diyor :umursamaz:
Ben dayak yemeden kaçayım kaydirigubbakcemile3
iyigeceler kızlar opuyorumnanaktan

şimdi kociş beni dövecek
tez yazacam diye bilgisayarın başına geçiyorum
Pembe sayfayı görünce Tezz konun kadınlar kulübü mü diyor :umursamaz:
Ben dayak yemeden kaçayım kaydirigubbakcemile3
iyigeceler kızlar opuyorumnanaktan

iyi geceler , kolay gelsin opuyorumnanaktan

en iyisini yaptın

annene söleme sakın tuttu dibi diye yerimseniben söz bende demicem

ooo becerikli hatun , çorbasınıda hazırlarmış ellerine sağlık canım şimdiden ....

anlaştık canım soylemeyelim haklısın yerimseniben
pek becerikli sayılmam ama calışınca boyle işte ya birgun onceden yapacaksın; yada yapmazsan yemeği geciştirmek zorunda kalacaksın malesef canım

X