Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

Günaydın...

Sanki akşam Farukla konuşmuş, rahatlamış gevşemiş gibisin öyle hissettim :kedi:
yok tatlım ben konsmamaya yemın ettım konsmadım :umursamaz:eek:puyorumnanaktan

günaydın nihalimm bugün nasılsınnn

bbibraz daha iyim cnm saolasın opuyorumnanaktan göbbişi cıkıo hee ay ne güzel bişi içinde saana ait bbbbbi canlı var

Son düzenleme:
evet bitanem dün gece eşimle farkettik sabahta şefime gösterdim e olsun okadrcık dio benim kilom vardır ama göbişim pek olmazdı şimdi çıkıo yavaştan kaydirigubbakcemile3 :ecrin_bebek: hihoyyyt

Ayyy kıyamam.
Benim börülce de hamile seninle aynı zamanlar herhalde 1 ayı geçti işte.
Onunda böyle yanlara doğru bi şişkinliği var göbiş değilde bel kısmı şişmanlamış gibi geldi çokda dikkatli bakmadım da :dilcikar:

gunaydın kızlar
bizde maşallah diyelim gulaycım; yaptınmı kalpli bişeyler bakalım aksam
dun nanedem bu konuyla ilgili resim ekledi baya gordunmu canım

yok tatlım ben konsmamaya yemın ettım konsmadım :umursamaz:eek:puyorumnanaktan

bbibraz daha iyim cnm saolasın opuyorumnanaktan göbbişi cıkıo hee ay ne güzel bişi içinde saana ait bbbbbi canlı var

Kısss sen Farukla da mı küssün.
Ben öyle bilmiyordum da o yüzden dedimakannehir
Yoksa sadece bu konu hakkında mı konuşmuyorsunuz ?

gunaydın kızlar
bizde maşallah diyelim gulaycım; yaptınmı kalpli bişeyler bakalım aksam
dun nanedem bu konuyla ilgili resim ekledi baya gordunmu canım

yok kuşum yapmadım mumlu bi masa hazırladım elbisemi giydim falan eşimde çıktııı eşofmanlarını giydi geldi ayubaş didim ve vazgeçtim romantiklikten bi sabah kahvaltısı yaparız inşallah öle...

Kısss sen Farukla da mı küssün.
Ben öyle bilmiyordum da o yüzden dedimakannehir
Yoksa sadece bu konu hakkında mı konuşmuyorsunuz ?

küs deilim cnm sadece bu konuda konsmamaya yemın ettım

burcu milföyden kalp şeklinde çıkarız peynirli minik kalpler hazırlamıştı..
peynirli_milfoy_boregi.jpg

geri kalan kısmınıda bu şekilde değerlendirmişti böyle bişe yapabilirsinn
visneli_milfoy_tatlisi.jpg

koçişinde çaylaa sıcak sıcakk yerr opuyorumnanaktan

canım betam dun gece gorunmedi bu benim bilgisayarda; cok guzel gorunuyor canım. bende buna benzer seyler hazırladım canım ama içine sarelle ve fındık ezmesi falan koydum ama ne yalan soyleyeyim vişneli olanlar harika gorunuyor canım tesekkur ederim benim için ugrastın; annemden vişne alıp yapmam lazım bundan canım a.s.

Benide gaza getirdiniz yaaa ne güzel gözüküyor bunlar..
Bende istiyorum o kalıplardan akannehir

günaydın herkeseee süper gözüküyor minik kalpler yapımıda kolay olur çok güzel bende kendime yumurta kalıbı aldım kalp şeklinde yumurtayı kalıbın içine döküyorsun kalp olarak çıkıyor karabiberdende üzerine seni seviyorum yazıyorsun dermişimmmmmmmmmm ama maalesef öyle birşey çıkmadı henüz kaydirigubbakcemile3

sen ne yaptı elma sekerım

aksam ne yaptıgımımı soruyorsun canım eşime; bende betanın gosterdiği gibi milfoylerden kalpler yaptım ama ben vişne yerine sarelle, fındık ezmesi falan surdum canım ben; birde kalp şeklinde kaşarlar hazırladım sabah evden cıkarken masanın uzerine hazırladım bunları; gece gostermedim eşime cunku zaten saat 2 gibi geldi eve. bakalım henuz gormedi sanırım uyuyor cunku aramadı eşim daha

Benide gaza getirdiniz yaaa ne güzel gözüküyor bunlar..
Bende istiyorum o kalıplardan akannehir

canım gecmişe bak; betada nanedemde guzel resim koydular bu konuda dun gece

aksam ne yaptıgımımı soruyorsun canım eşime; bende betanın gosterdiği gibi milfoylerden kalpler yaptım ama ben vişne yerine sarelle, fındık ezmesi falan surdum canım ben; birde kalp şeklinde kaşarlar hazırladım sabah evden cıkarken masanın uzerine hazırladım bunları; gece gostermedim eşime cunku zaten saat 2 gibi geldi eve. bakalım henuz gormedi sanırım uyuyor cunku aramadı eşim daha

canım gecmişe bak; betada nanedemde guzel resim koydular bu konuda dun gece

Gördüm canım onları ama benim kalıbım yok :umursamaz:

X