Narsist arkadaşım konusunda fikir verebilir misiniz?

İletişim kurmak istemeyen arkadaşla iletişimi mümkün olan en kısa sürede kesmek lazım. Bu zorlama niye onu anlamadım.

Bence biraz daha detay verebilirsiniz. Sinirleniyor, değişik tavırlar sergiliyor demişsiniz ama tam olarak neye sinirleniyor, ne diyor ya da bahsettiğiniz tavırlar neler? Bunları bilmeden bir şey demek yersiz olur. Siz mi fazla hassassınız karşı taraf mı fazla agresif eldeki bilgilerle anlaşılmıyor. Biraz muğlak bir anlatım olmuş

Bu arada benim ki de benden daha kötü kariyeri vardı . Müdürü idim öyle düşün . Maddi olarak da ondan iyidim . Her konuda ondan iyidim ama ona hayrandım gurur duyuyordum nasıl oldu nasıl o hale geldim bilmiyorum . Hediyeye boğdu başta özel şeyler güzel günler . Enerjisi çok yüksekti . Sonra ben ona sürekli hediye alır hale geldim . Maddi olarak sömürüldüm güzel sözleri güzel planları yapan ben oldum . Beni sürekli eziyordu ne yapsam ben yapamazmışıma getiriyordu .İnsanların içinde aşağılıyordu .Maaşını biliyordum mesela yalan söylüyordu . Benim neredeyse yarım alıyordu .Ben o yüzden ona hiç hesap ödetmiyordum . İşimi bıraktım çok uluslu bir firmaydı ilerisi çok açıktı ne pozisyonlar sundular giderken . Mesela hakkımız vardı farklı ülkelerde değişim yapabiliyorduk 100 kusur ülkede fabrikası vardı . Her şeyimi bitirdi sonra götüme tekmeyi koydu başkası ile evlendi . Şu an iş konusunu daha iyisi ile çözdüm . Maddi olarak ama daha zor . Tekrar eskisi gibi maddi güce ulaşmam 1 2 yılımı alır . Hiç bir şeyin fiyatına bakmazdım şu an erteliyorum çoğu zaman . Sürekli yatırımlarımdan para geliyordu her yerden hepsi gitti bu süreçte ... Nasıl oldu bilmiyorum gözüme perde indi . O yüzden uzak durun narsistler git gide seviye atlatıyor seni dibe çektikçe kendi daha cüretkar oluyor .Ve her şey hakkında yalan söylüyordu biliyordum ama yüzüne vuramıyordum . Sürekli bir gün çok iyiyiz bir gün çok kötüyüz .
Geçmiş olsun inşallah toparlanırsınız. İnanın zararın neresinden dönülürse kardır devam etseydi daha fazla sorunlar çıkacaktı daha çok maddi manevi yıpranacaktınız en azından kurtulduğunuza sevinin. Bunlarda tuhaf bir şey var baştan öyle bağlanıyorsun ki aşağılasa da reddetse de vazgeçmek çok zor oluyor malesef.

X