Çerkez'lerin buluşma noktası...

iyi geceler kızlarrrmirmirmirmir haydeç ablam bak ben inatla geliyorum buraya.....:hooray:

ben çerkez değilim de çeçenim,çok da uzak sayılmaz ama dmi:)
Bundan büyük gurur duyuyorum..selamlar herkese!!!

MAAT VE ALLY hoşgeldiniz... bida da olmasın bak biz özlüyok sizleri.çabuk toparlanın bakem.aaaa.bidahamı gelceniz kızlar bu dünyaya.takmayın kafaya.hayatı yaşayın...geldik gidicez..a.s.a.s.a.s.

hoşbulduk ablam nerelerdesin ya :1hug: msnde de olmuyon bende özledim seni benneyaptımki hayat bizi yoruyo abla ya napalım sende anlarsın bizi:)

kızlar iyigeceler ...a.s.ben geçen hafta izmirde yoktum ggeldim geldiğim gibi pc bozuldu o yüzden de yazamadım:1no2: ..yani burayı sizi ne bırakırım nede unuturumyerimseniben ..ama çok sevindim uzun zaman sonra tekrar eskisi gibi olmuş hep aradığım isimleri aramak ama görememek dokunuyo haliyle ..maat döverim bak bidaha bizi böyle merakda bırakma .klava:öldük vala meraktan ..neyse iyi olda ..özldikde ..yani ..

ally sen nasılsın bacım ..gülse ablam haydeç ablam denef ablam ,my_sakura,derinim seni ayrıca çoook öpüyorum ..elmalı pastamız vardı artık oda gelmiyo ..hepinizi çoook seviyorum öpüyorum ..kızlar bizim cuma günü buluşmamız var resimlerimize bakarsınız artık ...öptüm ...

selam adige dostlarım.nasılsınız.
bende çok yogunum anlarım tabi halinizden ally...ama fırsat buldukça gelmeye çalışıyom...aklımdasınız hep..sizleri seviyoyum ya...Şeniz

denef abla bizde seni seviyoruz ya hakikatten zaten benim için sizin ayrı bi yeriniz var ...ilk sohbet ettiğim sizidiniz ..kkda ..sizinle başlamıştı k kmaceram ...

hepimizin egemenlik bayramı çocuk bayramı kutlu olsun inş bu güzel bayramı torunlarımızda görür ...

Herkese hayırlı geceler.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.

iyi geceler cnm bi ara coşuyo burası bi ara dinleniyo yine dinlenme safhasındayız ...görüşürüz ..

ben çerkez değilim de çeçenim,çok da uzak sayılmaz ama dmi:)
Bundan büyük gurur duyuyorum..selamlar herkese!!!

bende çok yogunum anlarım tabi halinizden ally...ama fırsat buldukça gelmeye çalışıyom...aklımdasınız hep..sizleri seviyoyum ya...Şeniz

Herkese hayırlı geceler.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.

hayırlı cumalar kızlarrr!a.s.milkshake hoşgeldin canım!

iyiyiz ablam sen nasısın? oy oyyy bizde seni seviyoruz hemde çookk :sm_cool: valla dünya telaşı bitmiyo ki ben herkesi anlıyorum.... ama en azından temelli unutmuyoz biribirimizi arada bi uğruyoruz hiç olmazsa kaydirigubbakcemile3

canlarım selam nasılsınız?
ben giremiyorum pek kusuruma bakmayın.bebiş bulantı yapıyo acaip oturamıyorum pc başında fazla.hepinizi kocamaaaan öpüyorum.

ben giremiyorum pek kusuruma bakmayın.bebiş bulantı yapıyo acaip oturamıyorum pc başında fazla.hepinizi kocamaaaan öpüyorum.

canım hamilemiz gelmiş...olsun canım onlar güzel anılar.insallah sag salim bebişinide kucagına alırsın.çok öpüyorum seni....ama unutma bizi küserim sonra...aradada olsa seni bekliyoz..

funda cım hayırlı olsun allah hayırlı doğumlar versin ..inş ..ne güzel olsun .bulanır geçer yeterki ikinizde kurtulun ..

hepinizi çoook öpüyorum ..kızlar .kendinize iyi bakın ..

kızlar iyi akşamlara.s.!ally evet unutmuyoruz ama hayat telaşı iştekaydirigubbakcemile bazen sürüklenip gidiyoruz!fundacığım kendine dikkat et:1hug: Allah yardımcın olsun canım analık zor iş!:CüvCüv:bizde seni çok öptükkk!....a.s.

iyi akşamlar kızlar nasılsınız ...ben çok iyi dinlndim geldim ..inş sizinde hafta sonunuz iyi geçmiştir ..hepinizi çoooook öptüm ..

iyi geceler dostlar..burası baya hareketlenmiş..oh oh sefamız olsun ne güzel... kuusuum,derin55, funda72, nefne, Ally ne güzel sizleri görmek..Şeniz

günaydın adige dostlarım....
fundam kız hamile kalmak istiyom diyodun.ALLAH gönlüne göre verdi.şikayet yok bakem...tatlı güzellikler yaşadıkların.darısı başıma..:Saruboceq:
kızlar öpüyorum hepinizi...görüşmek üzere...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…