Çerkez'lerin buluşma noktası...

kızlar merhabaa... biliyorum son zamanlarda sizleri çook ihmal ettim.. işler çok yoğun .. işyerinden giremiyorum.. geçenlerde bi kafamı uzatayım dedim.. yoğunluktan girmemle çıkmam bir oldu... evde de eşim son 2 haftadır gündüzleri çalışıyor.. her akşam evde.. o ndenle giremiyorum... bugün gececi ve bir kafamı uzatayım dedim ama kimsecikler yok... öptüm hepinizi .. işyerinden de girmeye çalışırım a.s.

kızlar merhabaa... biliyorum son zamanlarda sizleri çook ihmal ettim.. işler çok yoğun .. işyerinden giremiyorum.. geçenlerde bi kafamı uzatayım dedim.. yoğunluktan girmemle çıkmam bir oldu... evde de eşim son 2 haftadır gündüzleri çalışıyor.. her akşam evde.. o ndenle giremiyorum... bugün gececi ve bir kafamı uzatayım dedim ama kimsecikler yok... öptüm hepinizi .. işyerinden de girmeye çalışırım a.s.

oooo kimler gelmişa.s kaçak üye!özletiyosun kendini herşey yolunda olsun da biz buralardayız!kaydirigubbakcemile

ya bende uğramasam kimse gelmeyecek!:1no2:ıssız topik oldu burası!....:a015:

hihoyyyt ne mutlu kk ya girebiliyoruz...kaç gündür ne ydi öyle..neyse yine hep beraberiz..derin 55 canım evet bende katılıyorum üç günlük dünya hiç kasmaya gerek yok..ama insanoğluyuz işte sıkıntı sitres illaki oluyor...

maat cicim sende hoşgeldin canım benim...iyiki varsınız...Şeniz

HAYIRLI CUMALAR ADİGE DOSTLARIM.nasılsınız...ben biraz üzüntülüyüm.başka topikte arkadaşım ikizlerini düşürdü...tüp bebekti.tedaviyle olmuştu.arkadaşım adına çok üzüldüm.dünden beri çok kötüyüm...
maatcıgım hoş geldin bacım.arada olsada sen yaz ama unutma bizi.
derinim,haydeçim.kusuum.gülsem ve digerleri hepinizi çok öpüyorum...

HAYIRLI CUMALAR ADİGE DOSTLARIM.nasılsınız...ben biraz üzüntülüyüm.başka topikte arkadaşım ikizlerini düşürdü...tüp bebekti.tedaviyle olmuştu.arkadaşım adına çok üzüldüm.dünden beri çok kötüyüm...

üzülme ablam ya Allah büyüktür :teselli: hayal kırıklığı yaşamak çok zor bilirim ama sabredicez ve umut etmeye devam edicez başka çaremiz yok malesef:KK43:

kızlar hepinize hayırlı cumalar hepinizi çok öpüyorum Şeniz

denef ablam bizde seni çoook öpüyoruz ..kıyamam sen çok hassas birisin yaaa ..resmen kristal bir kalbin bvar senin..Allah herşeyin hayırlısını versin ablam ..sebep herzaman yaradan ..bişey diyemiyoruz ki ..allah onlarada sabır versin ..

ally selam cnm maat sen aklımızdasın unutma bacım ..
gülse ablam ,haydeç ablam,derinim,milkşhake,melihim,ay unuttuğum arkadaşlarım hepinizi öpüyorum çok ..

ay ben çok duygusalım ya ne olcek benim bu halim...şöle gaddar olamadım .üzüntüleri arkama atamıyom.
nasılsınız kızlar...hepinizi çok öpüyom canlarım...Şeniz

kızlar merhaba.. yine zamansız girdim.. geçenlerde işyerinde bir fırsatını buldum gireyim bari dedim .. aaa.. bi de baktım site hacklenmiş.. neyse.. yarın öğleden sonra kociş gidecek 10 günlüğüne şehir dışına... en azından akşamları daha sık siteye girme fırsatım olur.. ama sizler de genelde gündüz vakti daha sık giriyorsunuz be anacım.. neyse bi ortayı bulcaz elbet...
bu arada bizim bebek çalışmalarına önümüzdeki ay kaldığı yerden devam edeceğiz... kociş dönünce ikinci kere aşılama deneyeceğiz.. öff.. öfff.. ne sinir işler yaaa....
denefcim ..arkadaşına üzüldüm... sen o kadar uğraş et.. hem manevi, hem ruhsal, hem fiziksel ve hem de maddi yıpran... bi de üstüne buhar olup uçsun.. ufff.. kendimi onun yerine koyabiliyorum... bizim de denemediğimiz bi tüp bebek kaldı::KK43:( o düşkırıklığı ve mutsuzluğu yaşamayan bilmez ::KK43:(

merhaba arkadaşlar kuşuumm sanada selam a.s. bende çok duygusalım bu aralar hayal kırıklığı çok kötü bişey benim hayallerimide hep ailem yıkıyo sağolsunlar :çok üzgünüm: benim umudum kalmadı artık kendim için........ Allah sonumuzu hayır etsin :Saruboceq:

merhaba arkadaşlar kuşuumm sanada selam a.s. bende çok duygusalım bu aralar hayal kırıklığı çok kötü bişey benim hayallerimide hep ailem yıkıyo sağolsunlar :çok üzgünüm: benim umudum kalmadı artık kendim için........ Allah sonumuzu hayır etsin :Saruboceq:

merhaba kızlar!a.s.tüm kadınların anneler gününü kutluyorum!denefciğim arkadaşına çok üzüldüm çok geçmiş olsun:teselli:!ally canım neden hayallerini yıkıyorlar anlamadım inşallah herşey yoluna girer üzülme kendini ifade etmeye çalış!:1hug:
benim kız yine durmuyor anneee diye geldi hadi öpüyorum şimdilik!....

merhaba kızlar!a.s.tüm kadınların anneler gününü kutluyorum!denefciğim arkadaşına çok üzüldüm çok geçmiş olsun:teselli:!ally canım neden hayallerini yıkıyorlar anlamadım inşallah herşey yoluna girer üzülme kendini ifade etmeye çalış!:1hug:
benim kız yine durmuyor anneee diye geldi hadi öpüyorum şimdilik!....

hep onların istediği oluyo en son yine bişeye çok heveslendim ama bunada hayır dediler öyle uçuk şeyler de istemiyorum ama nedense herşeye hayır :kızgın: hiç özgür olamıycam ben galiba hep peşimde birileri olcak:KK43: yine onların istediği oldu of off kendimi ifade ediyorum ama anlayana:KK43:

canım allycigim çok haklısın.bazen büyükler bizleri anlamakta zorluk çekiyorlar....aslında yanlış yapmıcamızıda biliyorlar.üzme sen tatlı canını canım kardeşim.umarım evlendiginde seni dinleyen, anlayan bi eşe sahip olursun..

saol denef abla ama babam kendi gençken çok özgürmüş bana bu kadar baskı yapmasını anlamıyorum:KK43: bide zaten evlenincede bu sefer kocam baskı yapcak o zamanda bi rahat edemiycem inşallah dediğin gibi anlayışlı bi kocam olur bari:KK43:

kızlar merhaba.. yine zamansız girdim.. geçenlerde işyerinde bir fırsatını buldum gireyim bari dedim .. aaa.. bi de baktım site hacklenmiş.. neyse.. yarın öğleden sonra kociş gidecek 10 günlüğüne şehir dışına... en azından akşamları daha sık siteye girme fırsatım olur.. ama sizler de genelde gündüz vakti daha sık giriyorsunuz be anacım.. neyse bi ortayı bulcaz elbet...
bu arada bizim bebek çalışmalarına önümüzdeki ay kaldığı yerden devam edeceğiz... kociş dönünce ikinci kere aşılama deneyeceğiz.. öff.. öfff.. ne sinir işler yaaa....
denefcim ..arkadaşına üzüldüm... sen o kadar uğraş et.. hem manevi, hem ruhsal, hem fiziksel ve hem de maddi yıpran... bi de üstüne buhar olup uçsun.. ufff.. kendimi onun yerine koyabiliyorum... bizim de denemediğimiz bi tüp bebek kaldı::KK43:( o düşkırıklığı ve mutsuzluğu yaşamayan bilmez ::KK43:(
cnm inş bu sefer herşey yolunda giderde bizde mutlu haberle seviniriz..tabikide böyle şeylerin acısını yaşayan bilir ama kahretmekte çare değilki ..obakımdan şettirmiştim ..Allah sabırlar versin .tekrar tekrar aileseine ..inş denefimin seninde mutlu haberlerinizi alırız ..bide ben akşamları daha çok giriyom ..emin ol daha sık görüşürüz o zaman ..öptüm ..

hep onların istediği oluyo en son yine bişeye çok heveslendim ama bunada hayır dediler öyle uçuk şeyler de istemiyorum ama nedense herşeye hayır :kızgın: hiç özgür olamıycam ben galiba hep peşimde birileri olcak:KK43: yine onların istediği oldu of off kendimi ifade ediyorum ama anlayana:KK43:
cnm ben geçenlerde bu konuyla ilgili fikrimi söylemiştim zaman o kadar değiştiki bende özgürlüğümü sonuna kadar yaşayan biri olarak kesin söyleyebilirimki ..kızım bnm yaşadığımını üçte birini yaşamıycak ,
çünkü 10 yıl öncesiyle şimdi arasında bile dağlar var,
bırak bi 10 yıl sonrasını düşünemiyorum bile .o yüzden klasik ama doğru bi sözü söylüyorum evlat sahibi olunca daha iyi anlarsın ..inan ..öyle oluyo..
canım allycigim çok haklısın.bazen büyükler bizleri anlamakta zorluk çekiyorlar....aslında yanlış yapmıcamızıda biliyorlar.üzme sen tatlı canını canım kardeşim.umarım evlendiginde seni dinleyen, anlayan bi eşe sahip olursun..

amiiiin haklısın ablam inş eşi isteklerine öncelik tanır ally min üzmesin kndini bukadar...
saol denef abla ama babam kendi gençken çok özgürmüş bana bu kadar baskı yapmasını anlamıyorum:KK43: bide zaten evlenincede bu sefer kocam baskı yapcak o zamanda bi rahat edemiycem inşallah dediğin gibi anlayışlı bi kocam olur bari:KK43:

yok ız koca anlayışlı oldumu ..çok raha ediyon inan bak ..valla ..üzme kendini hem herşeyde bi hayır vardır bidenem bak biz varız a.s.

kuşuumm sağol bacım :1hug: zaten artık umut kalmadı kabullenmek zorundayım:) neyse napalım kısmet değilmiş :nazar:

kuşuumm sağol bacım :1hug: zaten artık umut kalmadı kabullenmek zorundayım:) neyse napalım kısmet değilmiş :nazar:

merhaba kızlar!a.s.herkeslere iyi haftalar diliyorum!ally ne oldu kardeşim ya:sm_confused: aileler gerçekten bazen çok anlayışsız olabiliyor ya da seni anlayamayabiliyorlar ama bende kızımı çok serbest bırakmayı düşünmüyorum :1no2:şahsen okumuş etmiş dışarda yaşamış bir anne olarakCADIARZU kızımı yanımda okutmayı düşünüyorum çünkü onu çok seviyor ve korumak istiyorum!...:1hug:kaydirigubbakcemile
denefim yok ya evlenince de kızlar öyle rahata ermiyolar bence! o zaman da koca derdi oluyorÇok üzgünüm çoook yine hayatını kendi kurallarına göre yaşayamıyorsun bence!...kaydirigubbakcemile

Son düzenleme:
sorma derinim ya isyanlardayım ben bu aralar:) ben bu ay sınavlara gidicem adapazarına okuldan bir arkadaşım var oda izmirde oturuyo görüşüyoruz normaldede o kız öğretmenevinde kalcak bana dedi odalar iki kişilik beraber kalalım dedi bende babama söyledim öyle şey olur mu ya annen gelir ya ben gelirim senle diyo ya senağlama bide okulun forumunda tanıştığım arkadaşlarım var okulda tanışacaktık onların yanına ben babamla mı gitcem:KK43: annemle gidersekte kuzenimde bizim okulda onun adapazarında tuttuğu evde kalıcaz ama kuzenimi hiç sevmiyorum kuzenim derken annemin teyzesinin oğlu onla kalmak istemiyorum çok sinir bi insan ne vardı bi gece kalsaydık öğretmen evinde artık 22 yaşındayım ama bu kadarına bile izin yok öyle işte sinir ettiler beni yine onların istediği oldu:KK43:

file.php

file.php

21 MAYIS andı
Biz,
insanlık tarihinin en acımasız
Sürgün ve soykırımını yaşamış
Çerkesler olarak...
Nerede yaşıyor olursak olalım
Yaşadığımız soykırımı
Unutmayacağımıza,
Gelecek nesillere de
Unutturmayacağımıza...