Çerkez'lerin buluşma noktası...

merhaba arkadaşlar!a.s.sakura bende seviyorum yemek cokacimcoookyapmayı değişik şeyler denemek de güzel oluyor!sebze çok yemiyoruz biz ama yine de yapmaya çalışıyoruma.s!geçenlerde brüksel lahanası yaptım kremalı bir tariften çok berbat oldu:bbo: yabancı bir ahçının tarifiydi:1no2: bize uymadı pek!görüntü itibariyle de pek içaçıcı değildi!kaydirigubbakcemile3
gülse ablacığım geçmiş olsun!:teselli:sanırım hava değişimi ve bahar sendromu yaşıyoruz çoğumuz a.sbir ara bende patlamaya hazır bomba gibiydim şimdi daha iyiyim! kendine iyi bak öpüyorum seni!...a.s.

sagol derincim sen nasılsın canım ... bak şimdı bruksel lahanasını etlı yapsana harıka oluyor denedınmı hiç.... valla bızım evde çok guzel yenıyor tavsıye ederım
hayırlı geceler canlar..ben bu saatte yazarsam tabiki kimseler olmaz..canım sıkkın oturuyorum ...yazılanları okudum beni merak eden ve selamları olan tüm adige dostlarıma da benden selam olsun...uzun süredir yoktum..ama şimdi aranızdayım artık.. hepinizi öpüyorum...herkese kolaylıklar dilerim..sevgiyle kalın...Şeniz

canım hoşgeldın nasılsın özlettın kendını :1hug:a.s.

[QUOa.s.TE=denef72;6311145]günaydın bacular.ablalar kardeşler..denefiniz de geldi:asigim:
ahanda haydeçte gelmiş.hoş geldin ablam
gülsem geçmiş olsun.canım ablam dikat et kendine.canın sıkılıyosa sen düzceye gel bence:eek:
derinim kusuum sizler nasılsınız bakem.aman kimse gelmedi diye sizde terk etmeyin topigi.işleri vardır.ben dün gelemedim mesela çok yogundum.ama bugün burdayımmmm:sm_cool:
[/QUOTE]

sagol canım denefım .. gelecegımde bıraz havalar ıyı olsun bakalım aklımdasınız canım öpuldunuz a.s.
slm adige dostlar..nerdesiniz..halen uyuyormusunuz...hadin ses verin...denefim ah nasıl gelmek istiyorum bir bilsen..gülse ablacım çok geçmiş olsun..kendine dikkat et....Şeniz

sagol canım ıyıyım şimdı bıraz yordumda kendımı koye çıkmıştım temızlık yaptım kaynanamda o yuzden oldu:nazar:

kızlar merhaba!a.s.uğrarım ben bırakmam buralarıa.s!gülse ablacıoğım asıl etli yeriz biz!etobur bir aileyiz sebzelere de et koyarım hep!zeytinyağlılar hariç!değişiklik olsun dedik işte!
benim pc.nin ekranı bozuldu çok yazamıyorum hadi hepinizi öptüüümmmm....Şeniz

selam bayanlar nasılsınız geldım ama yıne kımsecıkler yok hepınızı çok öpuyoruma.s.:1hug:

merhaba kafkas kızları... 1.5 aylık uzun bir aradan sonra merhabaa.. ben biraz depresif ve içekapalı bir dönem yaşadım... demek ki hayatımın bu dönemimnde de buna ihtiyacım varmış..
şimdi daha iyiyim..
nasılsınız görüşmeyeli?? herkes iyidir ve neşeler yerindedir umarım
sizleri çook özledim a.s.

merhaba arkadaşlar nasılsınız? bende uzun zamandır yoktum topikte :eek: biraz yoğundum daha bitmedi sınavlar ama:KK43: siz ne yapıyosunuz? maat hiç sorma o depresiflik bendede vardı yeni yeni neşelenmeye başlıyorum sen nasılsın umarım moralin düzelmiştir :teselli:

evet Ally'cim şimdi daha iyiyim... işte oluyor bazan böle hayatımızın belli dönemlerinde.. demek ki kafamızın böyle molalara da ihtiyacı varmış...

merhaba kafkas kızları... 1.5 aylık uzun bir aradan sonra merhabaa.. ben biraz depresif ve içekapalı bir dönem yaşadım... demek ki hayatımın bu dönemimnde de buna ihtiyacım varmış..
şimdi daha iyiyim..
nasılsınız görüşmeyeli?? herkes iyidir ve neşeler yerindedir umarım
sizleri çook özledim a.s.

merhaba arkadaşlar nasılsınız? bende uzun zamandır yoktum topikte :eek: biraz yoğundum daha bitmedi sınavlar ama:KK43: siz ne yapıyosunuz? maat hiç sorma o depresiflik bendede vardı yeni yeni neşelenmeye başlıyorum sen nasılsın umarım moralin düzelmiştir :teselli:

merhaba kızlara.s.!maat tekrar hoşgeldin aramıza!:1hug:ally kolay gelsin canım:teselli: bitince insan o dönemleri de arıyor inan!kendini çok sıkma!diğerleri neredesiniz?:sm_confused:kuusuum sen de yoksun çoktandır!görüşemedik neler oldu?....

maat cım Ally cim hoşgeldiniz..bende yoktum birkaç gündür burdayım...maat aynı dönemde kafaları dağıtmışız canım...bazan oluyor ne yaparsın.... :nazar:

selam bayanlar nasılsınız
canım maat cım hoşgeldın çokkkkk özlettin kendini çokda merak ettim senı yaa iyisin dimi :1hug:a.s.
ally canım sende hoşgeldın nasılsın canım :1hug:a.s. derslerle aran nasıl bakalımmCADIARZU
kızlar hepinızı çok öpuyorumm:asigim:

evet Ally'cim şimdi daha iyiyim... işte oluyor bazan böle hayatımızın belli dönemlerinde.. demek ki kafamızın böyle molalara da ihtiyacı varmış...

evet canım :1hug: hayatın zorluklarını gördükçe bazen böyle ruhsal çöküşler olabiliyo ama önemli olan yeniden ayağa kalkabilmek Allah dermansız dert vermesin inş. :Saruboceq:

merhaba kızlara.s.!maat tekrar hoşgeldin aramıza!:1hug:ally kolay gelsin canım:teselli: bitince insan o dönemleri de arıyor inan!kendini çok sıkma!diğerleri neredesiniz?:sm_confused:kuusuum sen de yoksun çoktandır!görüşemedik neler oldu?....

sağol arkadaşım a.s. inş. bi bitsinde kurtulayım hocanın biri çok gıcık uğraşıyo benimle:KK43: sen nasılsın görüşmeyeli küçük cadı ne yapıyo kaydirigubbakcemile3

selam bayanlar nasılsınız
canım maat cım hoşgeldın çokkkkk özlettin kendini çokda merak ettim senı yaa iyisin dimi :1hug:a.s.
ally canım sende hoşgeldın nasılsın canım :1hug:a.s. derslerle aran nasıl bakalımmCADIARZU
kızlar hepinızı çok öpuyorumm:asigim:

sağol gülsecim hoşbuldum iyiyim çok şükür derslerde şimdilik iyi gidiyo staja başladım bir haftası gitti yarın ikinci haftaya başlıycam Allah nasip ederse sen nasılsın nasıl gidiyo hayat :CüvCüv:

MAAT VE ALLY hoşgeldiniz... bida da olmasın bak biz özlüyok sizleri.çabuk toparlanın bakem.aaaa.bidahamı gelceniz kızlar bu dünyaya.takmayın kafaya.hayatı yaşayın...geldik gidicez..a.s.a.s.a.s.

iyi geceler sevgili adige dostlarım..kimler gelmiş kimler geçmiş..birkaç kişi kalıcı olmuşuz..biz daha çoğuz hadi adigeler buluşalım burada..nerdesiniz...:1hug:

X