Çerkez'lerin buluşma noktası...

selam çerkez bayanlar şeyyy ben bi süredir yoktum çok sık girmiyordum siteye burayı ihmal ettim ama geldim işte burdayım artık affettiniz mi beni a.s.

hoşgeldin canımcım bende yeni sayılırım bu topikde ama affederler iyidir arkadaşlarr ben duygu buarada yeni gelenlerle tanışmak istiyorumm samsunluyum sende tanıtımısın kendini??süprizzzzz

hımmmm evliminsn ankarada yoksa ailenle mi orda yaşıyonuzz canımm

selam çerkez bayanlar şeyyy ben bi süredir yoktum çok sık girmiyordum siteye burayı ihmal ettim ama geldim işte burdayım artık affettiniz mi beni a.s.

herkese iyi geceler....a.s.

kimse yok mu yaww topikdee millet uyumuşş

ah ah yine kimseler yok yine yok ...olsun hepinizi çokseviyorum kızlar öptüm ...sizi ..maaaaaat nirdesin gardaş ...

günaydın kızlarrra.s.!sakuram affetmez miyiz sen uğra yeter ki arada da olsa!a.skızlar gece gece dolanıyorsunuz buralarda:sm_confused: ben kızı uyutayım derken küüt diye gidiyorum yorgunluktan!kuusuum sende benim tam sofrayı hazırladığım saatlerde geliyorsun buluşamıyoruz!:1no2:benimki çok hassas yemek konusunda kötükedihüsokarnı aç olduğu zaman burnundan soluyor!yemekten sonra melekleşiyor adam!...

selam bayanlar kocaman gunaydın sızlere nasılsınızz a.s. sagol canım bılıyorum kım gelmezse onu duşunuyoruz ne oldu jmerak edıyoruz ... ara ara hepımız kayboluyoruz işte dunya telaşı
gülse ablam ne demek sen yokluğu fark edilmiycek birmisin ...canım benim ..evet maat da bayadır dikkatimi çekiyo bikaç defada belirttim ayrıca inş herşey yolundadır ...
sagol canım benımm .....ya maat aşılama falan dıyordu o yuzdenmı yok acaba ortalarda bı gelsede merakımızı gıderse ıyı olacak .. umarım ıyıdır

evet canım sende gözukmez olmuştun hoşgeldın tekrar aramıza a.s.nasılsın ıyımısın.. :1hug:

hihoyyyt
iyi akşamlar hanımlar nasılsınız?
hepinizin keyfi yerindedir umarım, görüşmek üzere

iyi edelim bari ..sen başka topiklere gel .bizi ihmal et ..klava:şaka akaama özlüyoz valla karışmam bak ...öptüm.
slmm çerkez güzellerii nasılsınızz yine kimsecikler kalmamış ama olsun giren görür belki beniöptüm sizii şimdilikkk...::):)
canım ya umarım iyisindir bi denk gelemedik yeni arkadaşlarla ...

ay adamların dünyası yemek yatmak maç bide neyse söylemeyim :jeyyar:..kaydirigubbakcemile3yani hayatları bunlarda ibaret ..ya biz kadınlar varızda hayatlarına biraz renk katıyoruz ..yoksa halleri mahfmış:jeyyar::jeyyar:
günaydın çerkez güzelleri,herkese selam a.s.
selam canım...
hihoyyyt
iyi akşamlar hanımlar nasılsınız?
hepinizin keyfi yerindedir umarım, görüşmek üzere

valla benimki yerinde gibi şimdilik .
kızlar ben maatın profilinde ziyaretçi mesajlarında bişeyler okudum ama kendi yazsın ne kadar doğru bilmiyorum bi arkadşaımızda duydum demiş ..o yüzden onun söylemesi daha doğru olur ...ama merak ettim çok inş doğrudur...:Saruboceq:

gülse ablam senin mesajından alıntı yaptım sandım olmamış...nasılsın ..dediğim gibi maatla iligili bişeyler duydum ama ..okdum daha doğrusu ...inş seviniriz hepimiz ..

beni affetmenize çook sevindim kızlar :1hug: hepiniz çok tatlısınız bugün okuldaydım bütün gün yine çok yoruldum ama dedim artık ihmal etmemeliyim sizi

slmmm kızlarr benii soranlar ben çook iyiyimm :):)delikafadulden umarım keyfiniz yerindedirrr...kimsecikler olmasada ben yazıyımda girenler görür beni bi slm çakarlar kanımcanyss kızlar görüşmek üzeree öptümm sizleriii tekk tekk tekk

günaydın kızlara.s.!my sakura,duygu gece kuşumusunuz siz ya!:uhm:ben yaşlanmışım arkadaş oturamıyorum uyuyuveriyorum hemenmirmirmirmir!kuusuum haklısın erkekler konusunda yapacak birşey yok :sm_confused:Allah onları böyle yüzeysel yaratmış ne etcen?hadi öpüyorum herkesi a.s.benim kız az sonra bağırmaya başlar anneee diye!....

evet kızlr ben gece kuşuyumm vala 11 den sonra benim mesai başlıyo 1 e kadar sonra 1.30 gibi ancak yatakda oluyorumm:):)derinimm ne yaşlanması kıss biz evli olsak bizde oturamayız o saatlere kadarkaydirigubbakcemile5he bide bebiş olcakk ozman hiç oturulmaz:)))

herkese ii akşamlar umarım herkes iyidir...sağlığınız yerindedir..ben hastayımda bebişimde hasta:çok üzgünüm:...sağlığını kaybedince değerini anlıo insan..ooff off:a015:
kendinize dikkat edin hawalaara aldanmayın..gerçi ben ewden çıkmadan hasta oldum ama neyse:a015:

geçmiş olsun canım,gerçekten havalar çok aldatıyor insanı..
benim oğlumda grip oldu,çok zor nefes alıyor..

ya napıyım belli bi saatten sonra ancak girebiliyorum siteye:1no2: o zaman da kimse kalmıyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…