Çerkez'lerin buluşma noktası...

selam canlarım nasılsınız hakıkaten yaa bu kızlar nerelere kayboldular kuuşuum bıle yok bı haftadır
evet canım senın için zor valla ALLAH kolaylık versın derıncıgım sana ....ama anladıgım kadarıyla evın guzel dubleksmı

gülse ablacığım kızlar firarda!:uhm:melihim sağol canım!a.s.evet ev dubleks ama yazın kullanım için daha uygun bence!...:a015:

canlarım balalarım nasılsınız epeydir uğrayamadım ne arar ne sorar vefasız bacılarım .........

günaydın kafkas güzelleri.nerde bu topigin güzelleri....neden unutulduk.arkadaşlar hadi ama toplaşalım.yine eskisi gibi muhabbet edelim ya...

canlarım sormayın ev taşıdım bir zaman tadilat bir süre toplanma yerleşme derken bu zaman oldu aslında biraz iyi oldu bir ara kendini bilmezlere canım sıkılmıştı böylece ara vermiş oldum ama sizleride özledim doğrusu haydecimle öbür evde görüşüyoruz oda neredeyse uğramaz oldu canım örgüm benim

slmm kızlarrr yaklaşık 1 haftdan sonra yine geldimm:):)
nasılsınızz hanımlarr ya ben hastaydımm nesle oldum başım gözüm hep ağrıyodu:KK43::KK43:
hala hastayım ama özledimmm kk yıı

canlarım sormayın ev taşıdım bir zaman tadilat bir süre toplanma yerleşme derken bu zaman oldu aslında biraz iyi oldu bir ara kendini bilmezlere canım sıkılmıştı böylece ara vermiş oldum ama sizleride özledim doğrusu haydecimle öbür evde görüşüyoruz oda neredeyse uğramaz oldu canım örgüm benim
gunaydın bayanlarrr bugun erkencıyım ılk ben açıyorum topıgı hadı bakalımm:teytey::dance:
anladım canım olsun bakalım saglık olsunda ... geç olsunda ama hep gel ..evet haydeçte gelemıyor bu ara çok işlerı var oda özlettı kendısını ...
nasılsınızz hanımlarr ya ben hastaydımm nesle oldum başım gözüm hep ağrıyodu:KK43::KK43:

hım sende o yuzdenmı kayboldun canım benım ya çok geçmış olsun sanadaa.s.a.s.:nazar:
mıllet bu aralar hep hasta galıba ... dıkkat edın anacım yaa :1hug:

canlarım balalarım nasılsınız epeydir uğrayamadım ne arar ne sorar vefasız bacılarım .........

günaydın kafkas güzelleri.nerde bu topigin güzelleri....neden unutulduk.arkadaşlar hadi ama toplaşalım.yine eskisi gibi muhabbet edelim ya...

günaydın çerkezlerrrr!a.s.agat tekrar hoşgeldin biz yeni tanışacağız!a.s
denefciğim sende yoksun iyisindir inşallah!:sm_confused:duygucuğum tekrar geçmiş olsun!:teselli:gülse ablacığım sen nasılsın?benim teyzem geldi yanıma çok iyiyim:1rolleyes: özlemişim çok güzel oldu ama kızım iyice şımarıp havalara girdi beni hiç takmıyo!kaydirigubbakcemile2

denefciğim sende yoksun iyisindir inşallah!:sm_confused:duygucuğum tekrar geçmiş olsun!:teselli:gülse ablacığım sen nasılsın?benim teyzem geldi yanıma çok iyiyim:1rolleyes: özlemişim çok güzel oldu ama kızım iyice şımarıp havalara girdi beni hiç takmıyo!kaydirigubbakcemile2

canım benim ben ancak akşamları takılabiliyom kk ya.eve geliyom yemek yiyom.işlerim oluyo.gündüz evde olmayınca gece yapmak zorunda kalıyom.bi bakıyom saat 10 olmuş.eşim geliyo.muhabbet falan derken çok geç gelebiliyom kk ya.kimsecikler olmayınca bazen yazmadan çıkıyom....sen nasılsın canım.kızın nasıl..

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3saolun kızlarrrr geçmek üzüree evet bu yüzden takılamıyorummm bayadır ama artık kkya devamm:)
ama ben girince kimse kalmıyooo evet buaralar millet hep hasta ne kadar dikket etsekde buluyo valaa..yinede dikkat edin görüşmek üzeree tatlı rüyalar çerkez güzelleriiiii

denefciğim sende yoksun iyisindir inşallah!:sm_confused:duygucuğum tekrar geçmiş olsun!:teselli:gülse ablacığım sen nasılsın?benim teyzem geldi yanıma çok iyiyim:1rolleyes: özlemişim çok güzel oldu ama kızım iyice şımarıp havalara girdi beni hiç takmıyo!kaydirigubbakcemile2[/QUOTE

Selam guzeller nasılsınız ben ıyıyım bugun temızlık var evde ..yarında gunum var offf bıraz yogunum yanı ama yınede bı bakayım bırılerım varmı dıye ama kımsecıkler yok yıne
canımcım sen nasılsın ..bıcırıkım nasıl eee olacak o kadar buyuklerden yuz buluyorlar bırak bırazcık şımarsın bakalım kaydirigubbakcemile3
canım benim ben ancak akşamları takılabiliyom kk ya.eve geliyom yemek yiyom.işlerim oluyo.gündüz evde olmayınca gece yapmak zorunda kalıyom.bi bakıyom saat 10 olmuş.eşim geliyo.muhabbet falan derken çok geç gelebiliyom kk ya.kimsecikler olmayınca bazen yazmadan çıkıyom....sen nasılsın canım.kızın nasıl..

canımcım nasılsın gulum ...ya dun gece gelmışsın ama ben uyuyakalmışım duymadım hiç kusuruma bakma artık...baktıgımdada gıtmışsın :asigim:
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3saolun kızlarrrr geçmek üzüree evet bu yüzden takılamıyorummm bayadır ama artık kkya devamm:)
ama ben girince kimse kalmıyooo evet buaralar millet hep hasta ne kadar dikket etsekde buluyo valaa..yinede dikkat edin görüşmek üzeree tatlı rüyalar çerkez güzelleriiiii

senın geldıgınde baya geç oluyor o yuzden karşılaşamıyoruzkı neyse saglık olsun bı gun karşılaşırız elbet çok öptum senıde dıkkat et kendıne :içelim:

iyi akşamlar arkadaşlara.s.!denefciğim anlıyorum!a.sbenim kız tam gaz devam yaramazlığa ne yapsın şimdi teyzem de yanımda acayip şımardı!hihoyyyt
gülse ablacığım evet çocuklar herkesin zaaflarını çok iyi biliyor ve kullanıyorlar!:1rolleyes:bende yoruldum iki gündür evdeki fazlalıkları ayıkladım, verebileceklerimi çıkardım, toparladım çok kalabalıktan bunalıyorum artık!...:bbo:

derincim gözünaydın teyzen gelmiş biraz dinlenirsin
en azından kafa olarak konuşur rahatlarsın biraz ...arkadaş olursana ..kızınıda öptüm bu arada iyiyim ben haberin olsun ayrıntıları konuşuruz sonra ..my_sakura ..valla sözünde durdun uğruyon bu aralar ..ama aksilik ben pek giremedim ..gülse ablacım hem biraz rahatsızdım hem tadım tuzum pek yoktu hemde yoğundum ..nasılsın ...öpüyorum senide ..denefimiz olmuş bitane daha hoşgeldi sefalar getrirdi..yeni gelen herkeze selamlar ...hepinizi kocaman öpüyorum ...abladenef senide kocaman öptüm ...

X