Çerkez'lerin buluşma noktası...

bende dün iyiydim ya!:1rolleyes: dün hava çok güzeldi, bir güzel gezdim kızımla. kaydirigubbakcemilebugünde dışarı atacaktım kendimi ama hava yağar diye korkuyorum! kızı parka götürecektim evde durmuyor çocukhihoyyytl!heryeri dağıtıyor sıkıntıdan!senin iyi olmana sevindim!....a.s

bende dün iyiydim ya!:1rolleyes: dün hava çok güzeldi, bir güzel gezdim kızımla. kaydirigubbakcemilebugünde dışarı atacaktım kendimi ama hava yağar diye korkuyorum! kızı parka götürecektim evde durmuyor çocukhihoyyytl!heryeri dağıtıyor sıkıntıdan!senin iyi olmana sevindim!....a.s

aman dışarı çıkarma...hastalanmasın. grip salgını var...ama sizin oralar buraya göre sıcaktır...boşver dağıtsın ..işimiz ne anaların toplarız...yerimseniben

aman dışarı çıkarma...hastalanmasın. grip salgını var...ama sizin oralar buraya göre sıcaktır...boşver dağıtsın ..işimiz ne anaların toplarız...yerimseniben

burada hava ılıka.s!iki ay hasta gezdik bir daha olmayız herhaldeCADIARZU!doğru diyorsun onlar dağıtıyor biz topluyoruz ama benimki abartıyor olayı!hihoyyytdelikafadulden

haydeç, denef abla sizinde cumanız mübarek olsun tüm topik arkadaşlarıma hayırlı cumalar a.s.

iyi geceler arkadaşlar...kaç gündür uğrayamadım,eltim doğum yaptı onun telaşındaydım...Allah ım tüm isteyenlere nasip etsin inşallah.:Saruboceq:

iyi geceler melihim gözünüz aydın Allah analı babalı büyütsün :Saruboceq:

iyi geceler arkadaşlar...kaç gündür uğrayamadım,eltim doğum yaptı onun telaşındaydım...Allah ım tüm isteyenlere nasip etsin inşallah.:Saruboceq:

allah analı babalı büyütsün...gözünüz aydın olsun.... AMİN canım ya rabbim isteyene çifter çifter versin...yerimseniben

Allah analı babalı büyütsün darısı bana ve tüm evlat hasretiyle yananlara...:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

iyi hafta sonları kızlarrr!a.s.herkes nasıl?melihim bebek gelmiş yeni Allah analı babalı büyütsün!denef darısı senin başına:Saruboceq: birde maatın o nerde merak ediyorum yok uzun zamandır!....:sm_confused:

iyi hafta sonları kızlarrr!a.s.herkes nasıl?melihim bebek gelmiş yeni Allah analı babalı büyütsün!denef darısı senin başına:Saruboceq: birde maatın o nerde merak ediyorum yok uzun zamandır!....:sm_confused:

iyi dileklerin için sağol arkadaşım,inşallah isteyen herkese verir Rabbim

iyi hafta sonları çerkez güzelleri,
melihim gözünüz aydın, rabbim sağlıklı analı babalı büyümeyi nasip etsin,
olmayanlara da hayırlısıyla kısmet etsin. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

geldim kızlar bi bakayım dedim ..haydeç ablacım hiç kapattırırzmıyız topiğimizi ...valla öyle bi işim var nedir benim bu çilem bilmiyom ama inş ..pazartesiye kadar biter ondan sonra hep burdayım valla hem çok özledim hepinizi ama hep giriyorum bi göz atıp çıkıyorum .bıktım böyle koştur koştur bakmaktan ..yada ben boş oluyorum kimseler olmuyo şu an olduğu gibi ama hepinizin sağlığı ve huzuru yerinde olsun inş .melihim allah analı babalı büyütsün arısı maat ve denefin başına ...ve izteyen bütün dostlarımızın ...maat iyidir inş ..bu arada ...

aaa gülse ablam da yok bu aralar ,denef blacım,haydeç ablacım iyidir inş özlüyoruz onuda .ya ...

iyi pazarlar çerkez güzelleri,
mevlid kandiliniz mübarek,
8 mart dünya kadınlar gününüz kutlu olsun.
kandil dualarınıza dahil olabilme temennisiyle hayırlı günler...

merhaba herkese
çerkez bi arkadaş bi hastalık için bana şable otunu tavsiye etti bizde adı şable dir dedi ama aktarlar bilmiyorlar şable otu nedir? nasıl bulurum? yardımcı olurmusunuz

X