Çerkez'lerin buluşma noktası...

mrb denefcimm hoşgeldin topiğimizee ben samsundanım ismim duygu abzehh im::):)bende yeni sayılırım yaklaşuık 4 aydır kk dayımm ama 15 gündür falanda çerkezler topiğine giriyorumm:):)sende tanıtırmsın canım kendinii bu arada bekarım ve çalışmıyorum öğrencidede değilimmm kursdan kursa koşuştyomm

mrb hoşbulduk bende sivaslıyım anne tarafım çerkes baba tarafı türk ama nedense ben kendimi adige hissediyorum :) kabardeyim izmirde üniversitede okuyorum böle işte..:KK70:

herkese ii akşamlar umarım herkes iyidir...sağlığınız yerindedir..ben hastayımda bebişimde hasta:çok üzgünüm:...sağlığını kaybedince değerini anlıo insan..ooff off:a015:
kendinize dikkat edin hawalaara aldanmayın..gerçi ben ewden çıkmadan hasta oldum ama neyse:a015:

evet kızlr ben gece kuşuyumm vala 11 den sonra benim mesai başlıyo 1 e kadar:KK70::KK70: sonra 1.30 gibi ancak yatakda oluyorumm:):)derinimm ne yaşlanması kıss biz evli olsak bizde oturamayız o saatlere kadarkaydirigubbakcemile5he bide bebiş olcakk ozman hiç oturulmaz:)))

fesapşıı :) bende adigeyim siteye yeni üye oldumm sizleri görünce çok sevindim :KK70:

hayırlı cumalar kızlarrr!a.s.effekaan geçmiş olsun:teselli: benim kız da hastagamyoncuiremsu yine burnu akıyor!
duygucuğum çocuk olunca gerçekten oturulmuyor:1no2: ama o lafın gelişi ya ben her halukarda dipçik gibiyim!:lepi:
_denef_ hoşgeldin aramızaa.s. hangi bölümde okuyosun?
diğer kızlarrr nerdesiniz hepinizi öpüyorum....Şeniz

meraba arkadaşlar cumanız mübarek olsun denef hoşgeldin sende.... derincim geçmiş olsun nesi var senin yaramazın? sanada hayırlı cumalar öptüm hepinizi a.s.

mrb hoşbulduk bende sivaslıyım anne tarafım çerkes baba tarafı türk ama nedense ben kendimi adige hissediyorum :) kabardeyim izmirde üniversitede okuyorum böle işte..:KK70:

hoşgeldin canım,bende senin gibiyim.sivaslıyım,sadece anne tarafım çerkes ve bende kendimi yarı değil tam bir çerkes gibi hissediyorum yerimseniben

hayırlı cumalar kızlarrr!a.s.effekaan geçmiş olsun:teselli: benim kız da hastagamyoncuiremsu yine burnu akıyor!
duygucuğum çocuk olunca gerçekten oturulmuyor:1no2: ama o lafın gelişi ya ben her halukarda dipçik gibiyim!:lepi:
_denef_ hoşgeldin aramızaa.s. hangi bölümde okuyosun?
diğer kızlarrr nerdesiniz hepinizi öpüyorum....Şeniz

geçmiş olsun canım,sanada hayırlı cumalar
a.s.

tş ederim herkese hoşbulduk :dance: ben kimya mühendisliği okuyorum hazırlıktayım ama henüz..

melihim çok sevindim iki taraflı hemşeriyiz o zaman :teytey: çerkes olmak bambaşka bişey gurur duyuyorum.

gülse ablam senin mesajından alıntı yaptım sandım olmamış...nasılsın ..dediğim gibi maatla iligili bişeyler duydum ama ..okdum daha doğrusu ...inş seviniriz hepimiz ..
sagol canım ıyıyıjm sen nasılsın .. evet bende okudum ama ne derece dogru bılmıyoruzkı umarım maat gelırde aydınlatır bızı
herkese ii akşamlar umarım herkes iyidir...sağlığınız yerindedir..ben hastayımda bebişimde hasta:çok üzgünüm:...sağlığını kaybedince değerini anlıo insan..ooff off:a015:
kendinize dikkat edin hawalaara aldanmayın..gerçi ben ewden çıkmadan hasta oldum ama neyse:a015:
geçmış olsun canım fazla gözukmuyorsun dıkkat et bebışınede kendınede a.s.

fesapşıı :) bende adigeyim siteye yeni üye oldumm sizleri görünce çok sevindim :KK70:

adıgem hg canım nasılsın .a.s.a.s.. bı an şaşırdım denef okuyunca kardeşiminde denef72 onunlada yakında tanışırsınız yerimseniben

sızler nasılsınız bayanlar umarım herkes ıyıdır hepınınızı özledım .. melihim sende buralardasın umarım karşılaşırız canım

sagol canım ıyıyıjm sen nasılsın .. evet bende okudum ama ne derece dogru bılmıyoruzkı umarım maat gelırde aydınlatır bızı

geçmış olsun canım fazla gözukmuyorsun dıkkat et bebışınede kendınede a.s.

adıgem hg canım nasılsın .a.s.a.s.. bı an şaşırdım denef okuyunca kardeşiminde denef72 onunlada yakında tanışırsınız yerimseniben

sızler nasılsınız bayanlar umarım herkes ıyıdır hepınınızı özledım .. melihim sende buralardasın umarım karşılaşırız canım

evettt ablacım buralardayım şimdilik,inşallah karşılaşırız

Son düzenleme:

geçmiş olsun canım...a.s.:nazar:

hg denef kardeş.bende denef ...ama ben abla denef olcem sayende..sırnaşık şey.uzun zamandır bu topikteyim .ilk kez kendi nikimle tanışmış oldum...delikafadulden
umarım burda güzel dostluklar kurarsın bacım sevgilerimle..a.s.a.s.a.s.

meraba arkadaşlar cumanız mübarek olsun denef hoşgeldin sende.... derincim geçmiş olsun nesi var senin yaramazın? sanada hayırlı cumalar öptüm hepinizi a.s.

hoşgeldin canım,bende senin gibiyim.sivaslıyım,sadece anne tarafım çerkes ve bende kendimi yarı değil tam bir çerkes gibi hissediyorum yerimseniben

geçmiş olsun canım,sanada hayırlı cumalar
a.s.

hg denef kardeş.bende denef ...ama ben abla denef olcem sayende..sırnaşık şey.uzun zamandır bu topikteyim .ilk kez kendi nikimle tanışmış oldum...delikafadulden
umarım burda güzel dostluklar kurarsın bacım sevgilerimle..a.s.a.s.a.s.

iyi hafta sonları kızlarrr!a.s.ally kız üşütmüş yine burnu akıyor gamyoncuiremsusağol canımcıma.s.!sen nasılsın?
melihim sana da teşekkürler!a.s.
abla denef sen nerelerdesin?:sm_confused:ikiledik denefleri!gülse ablacığım seni de öpüyorum görüşürüz.....a.s.

evettt ablacım buralardayım şimdilik,inşallah karşılaşırız
selam bayanlar nasılsınız ben çok ıyıyım ... evet canım yıne karşılaşamadık yıen baktım topıkte kımsacıkler yok neyse saglık olsun a.s.
iyi hafta sonları kızlarrr!a.s.ally kız üşütmüş yine burnu akıyor gamyoncuiremsusağol canımcıma.s.!sen nasılsın?
melihim sana da teşekkürler!a.s.
abla denef sen nerelerdesin?:sm_confused:ikiledik denefleri!gülse ablacığım seni de öpüyorum görüşürüz.....a.s.

derınım anacım şu yaz gelsede senın kızda bı kurtulsa hastalıktan yazık çocuga valla ..dıkkat et artık hasta olmasın a.s.
bende senı çok öpuyorum canım hayırlı akşamlar herkese

yaaa MAAT cımm nerelerdesın çok merak edıyorum senı bı ses ver yaa:mymeka:

bende iyiyiym derinim bildiğin gib bi değişiklik yok... şimdi nasıl senin cimcime ıhlamur içirseydin iyi geliyo üşütmeye yerimseniben

selam bayanlar nasılsınız ben çok ıyıyım ... evet canım yıne karşılaşamadık yıen baktım topıkte kımsacıkler yok neyse saglık olsun a.s.

derınım anacım şu yaz gelsede senın kızda bı kurtulsa hastalıktan yazık çocuga valla ..dıkkat et artık hasta olmasın a.s.
bende senı çok öpuyorum canım hayırlı akşamlar herkese

yaaa MAAT cımm nerelerdesın çok merak edıyorum senı bı ses ver yaa:mymeka:

bende iyiyiym derinim bildiğin gib bi değişiklik yok... şimdi nasıl senin cimcime ıhlamur içirseydin iyi geliyo üşütmeye yerimseniben

iyi pazarlar arkadaşlar!a.s.gülse ablacığım sorma ya benim adama anlatamadım:eek:klava: bu evi tutmuş işine yakın diye!evin heryeri kalebodur yazlık yerde kutup havası yaşıyoruz! :kızgın:birde kirası da az değil anlatamıyorum yok apartmanda oturmazmış, yok bahçesi olacakmış sanki bahçeye bakabiliyoruz!:sm_confused:kıçımız donuyor haberi yokkkk :kızgın:bak yine sinirlendim!çıkacam ben burdan yaza doğru şimdi çok yoğun bekliyorum!a.s
Ally içiriyorum kardeşima.s kuşburnu falan da veriyorum ama hava değişimi yaşıyoruz dışarısı sıcak ev soğuk!CADIARZU

ıyı pazarlar bayanlar nasılsınız a.s.
derıncım evınız mustakıl anladıgım kadarıyla çok guzel ama çocuk için ıyı degıl işte ..senın arkandanda kalmıyordurkı yerlerde kalebodur uşutmesı çok dogal yanı hep tetıkte bulunacaksın yanı işin zor anacım Çok üzgünüm çoook

ıyı pazarlar bayanlar nasılsınız a.s.
derıncım evınız mustakıl anladıgım kadarıyla çok guzel ama çocuk için ıyı degıl işte ..senın arkandanda kalmıyordurkı yerlerde kalebodur uşutmesı çok dogal yanı hep tetıkte bulunacaksın yanı işin zor anacım Çok üzgünüm çoook

evet ablacığım çocuk için hiç iyi değil malesef :1no2:ama eşim bu siteden vazgeçmiyor yerleri yaptırtmayı düşünüyor :sm_confused:yaza ev sahibiyle konuşup ya da aynı yerden ahşap olana bakacakmış! adam apartman sevmiyor!ben iş yaparken in çık topla çocuğun peşinden koş canım çıkıyor haberi yok!biliyosunuz çocuğumun da maşallahı var hiç duramıyorhihoyyyt yerinde ayaklarına çorap bile zor giydiriyorum; daha bebekti ayakları kaldırıp çekiyordu çorapları! ateşli çocuk bende tam tersi kanım donmuş!erkeklerin işine gelmeyince anlamak istemiyorlar işte napcan?eee senden ne var ne yok ablacığım nasıl gidiyor hayat?...:sm_confused:

günaydın arkadaşlar,herkese iyi pazarlar
derincim Allah yardımcın olsun ,benim eski evimde buzdolabı gibiydi,hiç güneş almıyordu..
ikide bir doktordaydık

günaydın arkadaşlar,herkese iyi pazarlar
derincim Allah yardımcın olsun ,benim eski evimde buzdolabı gibiydi,hiç güneş almıyordu..
ikide bir doktordaydık

günaydın kızlara.s.!iyi haftalar herkese!melihim evet ya çok kötü ama eşim evini çok seviyor birde mahalleyi! sanki aralarında duygusal bir bağ varfisfisfis alışkanlıklarından öyle kolay vazgeçmiyor!dün akşam komşular vardı yine bu siteden başka bir ev var dediler hemen atladı :bbo:komşular da bizim başka biryere taşınmamızı istemiyorlar ama ben yoruluyorum arkadaşkafamçokkarıştı düz ayak bir ev istiyorum in aşağı, çık yukarı ,koş çocuğun peşinden offf!bahçe kapısı yola açılıyor çocuk dışarı fırlıyor!hihoyyythasta olma konusunu hiç sorma zaten iyileşemedik bir türlü bu kış!:1no2:
neyse sizler nasılsınız?:1hug:diğerleri nerelerde?:sm_confused:alloooo kimse niye uğramamış yine buraya bakiiimmm!:..

günaydın kızlar ...
derincim işin çok zor,özellikle bahçe kapısı çok tehlikeli Allah korusun :Saruboceq:

X