Çerkez'lerin buluşma noktası...

ABLAM NASILSIN.bu aralar görüşemiyoz.ben kayınvalidemin telaşesindeyim.bi iyi olsaydıda ayaga kalka bilseydi...ama hiç umut yok.heralde böle felçli kalacak...:a015:

selam bayanlar cumalarınız mubarek olsun a.s.a.s.a.s.
ıyıyım canım sen nasılsın evet bakıyorum yoksun ..özledım senı ..inşallah canım kalkar merak etme sen ..yok yok sen oyle duşunme bıraz geçsın kendısıde kalkmak ısteyecek ..sen sakın canını sıkma gulum oldumu bak hasta olursun dıkkat et kendıne :1hug:

canım hoşgeldın a.s......
canlarım nasılsınız sızlerı özledım umarım hepınız ıyısınızdır :1hug:a.s.

ABLAM NASILSIN.bu aralar görüşemiyoz.ben kayınvalidemin telaşesindeyim.bi iyi olsaydıda ayaga kalka bilseydi...ama hiç umut yok.heralde böle felçli kalacak...:a015:

günaydın herkese........cumanız mübarek olsun......kaydirigubbakcemile3

günaydın arkadaşlara.s.!hayırlı cumalar!gülse ablacığım bir görünüp bir kayboluyorsun özletme kendini!:sm_confused:denef çok geçmiş olsun:teselli: Allah yardımcınız olsun sende yoksun uzun zamandır merak ediyordum!a.seffekaan sana da günaydın...a.s.
kuusuum çocuklar ilgi istiyorlar ne yapacaksın?:1hug:bak ben okula götürmeye başladım çanta hazırlıyor hergün hadi gidelim diye!kaydirigubbakcemile3:ecrin_bebek:

hoşbuldum arkadaşlar,hepinize teşekkür ederim ... burdaki güzel sohbetleri bulmuşken kolay kolay bırakmam artık...

hoşgeldin arkadaşım evet burası çok güzeldir hem arkadaşlarım da bambaşkadır...öptüm..
:1hug:
hoşgeldin canım
çerkezlik ucundan kıyısından olsa, bile kan çekiyo
görüşmek üzere...

evet çerkezlik çok garip bişey ...onur verici,asil bir duygu oh ne güzel hem kadınız hemde çerkeziz ...hehe güzel bir duygu ben bide arnavut geliniyim...
canım hoşgeldın a.s......
canlarım nasılsınız sızlerı özledım umarım hepınız ıyısınızdır :1hug:a.s.

ablacım ben çok iyiyim kendi adıma söyleyim sen nasıl oldun belin daha iyidir inş ..ben bu ara bir girip bir çıkıyorum ...çok öptüm seni özletme kendini ..

canımsınnnn.:1hug:sagol gülüm.DUALARINLA BENİ YALNIZ BIRAKMADIGIN İÇİN.İNSALLAH UMUTLAR TÜKENMEZ YARINLAR BENİM İÇİN AYDINLIK OLUR.

denef ablacım sana,maata herzaman dua ediyoruz ....senin şimdi hastanda var ..allah size kolaylık onada acil şifa versin..

bu arada sen kendine dikkat et ..
bi türlü denk gelemedik hakkaten:KK43: senin tatlı cadı yoruyo bizimde gelen giden izmirliler topiğine uğradım çok güzel izmir fotoları vardı hepsine bakamadım daha ama

evet izmirin topiğide çok güzeldir..ordada görüşürüz inş .hata orda yakında görüşelim felan demişler..ben bişey diyemedim bu ara günüm günümü tutmuyoki ..ne zmaan işim var ne zaman boşum belli değil..
günaydın herkese........cumanız mübarek olsun......kaydirigubbakcemile3
seninde cuman mübarek olsun ..iyisindir inş arkadaşım..
günaydın arkadaşlara.s.!hayırlı cumalar!gülse ablacığım bir görünüp bir kayboluyorsun özletme kendini!:sm_confused:denef çok geçmiş olsun:teselli: Allah yardımcınız olsun sende yoksun uzun zamandır merak ediyordum!a.seffekaan sana da günaydın...a.s.
kuusuum çocuklar ilgi istiyorlar ne yapacaksın?:1hug:bak ben okula götürmeye başladım çanta hazırlıyor hergün hadi gidelim diye!kaydirigubbakcemile3:ecrin_bebek:
evet derincim ilgi istiyolar ..ay hayatım feda olsun ona ..ben onunla çocukluğumu yaşıyorum...işte bazen insan kendini dinlemek istiyo bide bu aralar biliyosun bizim işler hep ters gidiyo ..şikayetim o ..yoksa tatlı cadı o da olmasaydı hayat hiçten çekilmezdi ...
kızlar merhaba.. günaydın için biraz geç oldu ::)))

maat nasılsın canım ya yine denk gelemiyoz bitürlü sen yine yoğunsun ..çok özletiyon kendini öptüm..

:uhm:

selam bayanlar nasılsınız .. ben buralardayım hegun gelmeye çalışıyorum canım sen nasılsın bızım kuçuk cadı napıyor :uhm:

ablacım ben çok iyiyim kendi adıma söyleyim sen nasıl oldun belin daha iyidir inş ..ben bu ara bir girip bir çıkıyorum ...çok öptüm seni özletme kendini ..

bende ıyıyım canım sen nasılsın eskısı gıbı gözukmez oldun neler yapıyorsun .. bende senı özledımm:1hug:

.

iyi akşamlar arkadaşlar!a.s.sevgililer gününde bütün sevdiklerinizle sevgi dolu birgün yaşarsınız umarım!:asigim: hepinizi öpüyorum...a.s.
gülse ablacığım sanırım benim beli sormuşsunCADIARZU bana en kısa zamanda doktor yolu gözüküyor umut yok!....:1no2:

merhaba kızlaarrr.. yine kimse yok maalesef :çok üzgünüm: sevgililer gününüz kutlu olsun.. sevdiklerinizle bir ömür boyu huzurla geçirin e mi :icecream:
derincim hayırdır ? belin de nereden çıktı :uhm: şikayetlerin nedir :nazar:

merhaba kızlaarrr.. yine kimse yok maalesef :çok üzgünüm: sevgililer gününüz kutlu olsun.. sevdiklerinizle bir ömür boyu huzurla geçirin e mi :icecream:

merhaba!a.s.benim belim yıllardır ağrıra.s ama bu son zamanlarda yataktan zor doğruluyorum! sağ tarafım özellikle çok kötü ağrıyor:bbo: sanırım böbrekleride de ağrı var ikisi birden bastırıyor. çocukla bir türlü fırsat bulup doktora gidemedim!...
sen neler yapıyorsun?iyi misin?

derin geçmiş olsun canım benim de kaçgündür tansiyonum depreşti yine ...hatta hafta diyeyim daha doğru olur ...maat cım çook öptüm seni ...hepinizi ...teker teker kızlar allah sevdiklerinile uzun mutlu sağlıklı güzel bir ömür nasip etsin .sevgililer gününüz kutlu olsun..hayat paylaşınca paylaşım sevince güzel ..kalbinizden sevgi.yanınzdan sevdikleriniz hiç eksik olmasın...

merhaba!a.s.benim belim yıllardır ağrıra.s ama bu son zamanlarda yataktan zor doğruluyorum! sağ tarafım özellikle çok kötü ağrıyor:bbo: sanırım böbrekleride de ağrı var ikisi birden bastırıyor. çocukla bir türlü fırsat bulup doktora gidemedim!...

siteden çıkmıştım akşam yemeği hazırlığı için.. şimdi girip bi bakayım dedim.. cevabını gördüm...
canım öncelikle belin mi böbreğin mi yoksa ikisinde de mi problem yaşıyorsun anlamadım... böbreğinde ne var?? kum, taş vb geçmişin var mı?? ya da ailede böyle bir geçmiş var mı??
ayrıca bir bel yıllardır niye ağrır?? doktora hiç gitmedin mi?? adı/teşhisi konmuş biişi yok mu ortada?? vesaire vesaire
çook geçmiş olsun..acil şifalar.. ama ciddiye alıncak bi durum olabilir ortada .. ihmal ediyorsun gibime geldi :eek:klava:

iyi akşamlar arkadaşlar!a.s.sevgililer gününde bütün sevdiklerinizle sevgi dolu birgün yaşarsınız umarım!:asigim: hepinizi öpüyorum...a.s.
gülse ablacığım sanırım benim beli sormuşsunCADIARZU bana en kısa zamanda doktor yolu gözüküyor umut yok!....:1no2:

sevgıler gununuz kutlu olsun kızlarr.. evet canımm bence maatcım çok haklı bu kadar ıhmal etmemelısın önemlı bı durum olabılır bır an önce tedavı olsan ıyı olur

sagol canım senınde kutlu olsun a.s... hayırlı gecelerr

geçmiş olsun canım git biran önce doktora inş. kötü bişey çıkmaz

adıgeler uyuyo abhaz olarak cevap vereyimsengözlerimebaksanab .sanada günaydın hemşehrim...
hawa güzel olsa ii olcam ama maalesef... ....malum bebişim war dışarı çıkamıom...we sanırım kar yağacak

memnun oldum canım...evet hava çok soğuk sakaryalısın sanırım...bizim eller de sakarya topiği var orayada bekleriz..sakaryalılar var orda bekleriz...:1hug:

selam kızlar nasılsınız ...bugün hastalarımızda daha iyidir inş ...ben geldim bi adige olarak ...öptüm bide sizi ...

selam çerkez güzelleri,( bir adige daha geldi )
hastalara acil şifalar :teselli:
sağlamlar kendinize iyi bakın, sakın hasta olmayın
biz kadınlar nedense, doktor işini hep erteleyecek bir bahane ( çocuk-ev-iş vb. )buluruz

derin55 cim,
hepimiz biliyoruz ki bir çok hastalığın tedavisinde ilk aşama erken teşhis ,
ihmal etme canım çok geçmiş olsun.

selam çerkez güzelleri,( bir adige daha geldi )
hastalara acil şifalar :teselli:
sağlamlar kendinize iyi bakın, sakın hasta olmayın
biz kadınlar nedense, doktor işini hep erteleyecek bir bahane ( çocuk-ev-iş vb. )buluruz

derin55 cim,
hepimiz biliyoruz ki bir çok hastalığın tedavisinde ilk aşama erken teşhis ,
ihmal etme canım çok geçmiş olsun.

çok doğru adige dostum..... hanımlar biraz daha sabırlı oluyor hastalık konusunda... bende öyleyim bugün yarın derken ihmal ederim hep...kuuşuum nasılsın canım.....derin 55 çok geçmiş olsun canım...

X