Çerkez'lerin buluşma noktası...

kuzum 21 sende yoktun ne zamandır inş sende iyisindir ben karışığım biraz ..iyiyle kötü arasında gidip geliyom ..yani melihim senide öptüm arkdaşım ..gülse ablam denefim ,ally ....sizide

ooooo ooo taşınan taşınana bende aybaşında attım göçüğü kadıköyden kartala :KK43:(((
bu arada bebişimize acil şifalar dilerim
herkesi öprüm kendinize iyi bakın :teytey:

Şeniz
ah canım ah.. ne zamandır uğrayamıyordum... evde bilgisayar çökmüştü.. işte de yoğunluktan pek fırsat bulunmuyor... derincim böbreği ciddiye al lütfen.. bak tekrar ediyorum ciddiye al diye biliyorum ama işte öyle a.s daha olmazsa eşin yıllık izin falan alıp kızın başında dursun sen doktora git... böbrek sıkıntısını iyi bilirim.. kum ve taş bizim ailenin geleneksel problemi... beline vuruyor olabilir ağrısı.. o nedenle sordum... yumurta mı tavuktan tavuk mu yumurtadan anlaşılmıyor bazan.. bu arada evde kendi kendine bi test yapabilirsin.. belki de yapmışsındır bile... gözden çıkardığın küçük bir kavanozun içine çişini yap sonra kavanozu ışığa tutup çökelti olup olmadığına bak.. kum varsa hemen anlaşılıyor ... çok geçmiş olsun

çok sağolun kızlar ..evet taşınmak çok zor ben evleneli ilk defa taşıncam o yüzden içim biraz buruk ..derincim kış günü çok zor ama bulduğum ev buranıın iki katından bile büyük hem eşimni dükkanıda altımızda olcak ...o yüzden böyle oldu ...haydeç ablacım çok zor gittiğim yerde tanıdığım kimse olmuycak
ama eşim önümüzdeki hafta hemen başvuru yapcak bu hafta yapcaktı ama tadilat uzarsa
burasıda kesilir diye istemedim ...hepinizi çok öpüyorum ve seviyorum ...

günaydın kızlar!a.s.maat bende iltihap ve taş oluyor böbreklerde:1no2: gerçekten çok kötü senle aynı kaderi paylaşıyoruz desene! bizde de aileden geliyor sanırım!çok teşekkür ederim ilgin içina.s. gideceğim doktora en kısa zamanda!a.s
kuusuum evin güzel herhalde ama eşlerin çok yakın olması bazen zor oluyor:1no2:. hergün yemek derdim var benim okulda yemiyor eve geliyor sürekli pişirip topluyorum valla!:bbo:artık etrafımdakiler dalga geçmeye başladı yemekçi diye(kızım ahçı yerine yemekçi diyor da!:)))
sizlerden ne haber kızlar?herkes iyi mi?:sm_confused:herkese selamlar öpüyorum çookkkk!...

selam bayanlar nasılsınız hepınız çok öpuyorum
ben bolu abant tayım eşimın arkasına takıldım geldım tatıl yapıyorum harıka kar var burda
döndugumde goruşuruz Şeniz

kuzum 21 sende yoktun ne zamandır inş sende iyisindir ben karışığım biraz ..iyiyle kötü arasında gidip geliyom ..yani melihim senide öptüm arkdaşım ..gülse ablam denefim ,ally ....sizide

kuusuum neyin var bacım :teselli: cimcime kızının da fotosunu değişttirmişsin... foto tam net olmadığı halde her halinden belli cimcime olduğu hihoyyyt

ben bolu abant tayım eşimın arkasına takıldım geldım tatıl yapıyorum harıka kar var burda

oooooohhhh... sefan olsun bacım :icecream: iyi eğlenceler.. bizim yerimize de dinlen.. tadını çıkar.. hasret kaldık tatile falan yaaaa .. offff.. offff :1no2:

Şeniz
günaydın kızlar!a.s.maat bende iltihap ve taş oluyor böbreklerde:1no2: gerçekten çok kötü senle aynı kaderi paylaşıyoruz desene! bizde de aileden geliyor sanırım!çok teşekkür ederim ilgin içina.s. gideceğim doktora en kısa zamanda!a.s
kuusuum evin güzel herhalde ama eşlerin çok yakın olması bazen zor oluyor:1no2:. hergün yemek derdim var benim okulda yemiyor eve geliyor sürekli pişirip topluyorum valla!:bbo:artık etrafımdakiler dalga geçmeye başladı yemekçi diye(kızım ahçı yerine yemekçi diyor da!:)))
sizlerden ne haber kızlar?herkes iyi mi?:sm_confused:herkese selamlar öpüyorum çookkkk!...

derincim böbrek önemli.. tekrar söylüyorum.. lütfen ihmal etme

günaydın arkadaşlaarrr!a.s.gülse ablacığım iyi tatiller!:içelim:buralarda kar yağmuyor soğuğu hiç sevmem ama karla oynamayı bile özledim:1rolleyes: sıkıldım buralardan ya!maat nasılsın:1hug: işyeri yoğun değil sanırım burdasın!hadi öptüm hepinizia.s. bugün kahvaltıya geç kaldıkcokacimcoook buyrun hep beraber edelim görüşürüz...

selam şekerler.nasılsınız.cumanız mübarek olsun.ALLAH bu mübarek günde tüm dualarımızı kabul etsin insallah .
bana ve maata tez zamanda aksi bebişler versin insallah.:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

selam şekerler.nasılsınız.cumanız mübarek olsun.ALLAH bu mübarek günde tüm dualarımızı kabul etsin insallah .
bana ve maata tez zamanda aksi bebişler versin insallah.:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

hayırlı cumalar!a.s.denefciğim inşallah duaların kabul olur!:Saruboceq:hayırlısıyla bebişlerinizi alırsınız kucağınıza....

[/QUOTE

AMİİİİNNNNNNNN :Saruboceq::Saruboceq:

ooooo ooo taşınan taşınana bende aybaşında attım göçüğü kadıköyden kartala :KK43:(((
bu arada bebişimize acil şifalar dilerim
herkesi öprüm kendinize iyi bakın :teytey:

canım allah güle güle ,ağız tadıyla oturmayı nasip etsin inş...bende bi gitsemde rahatlasam ..gerildim iyice uzadıkça sıkıntı bastı ...
Şeniz

derincim çoook haklısın adam şimdiden sen bize kurabiye felan yaparsın ..çayla beraber diyo ...çok bekler kafam attığı gibi atarım kendimi dışarılara ...kızımıda alırım ...ohhh

oh be canım ablacım en güzelini sen yapıyon ..bol keyifli güzel bir tatil olsun ..tadını çıkar ....öpüyorum ..
iyi tatiller canımyerimseniben,biz burda kara hasret kaldık

biz buralarda hep hasretiz bol yağmurlu garip bir havası var izmirin ...ama güzel...
kuusuum neyin var bacım :teselli: cimcime kızının da fotosunu değişttirmişsin... foto tam net olmadığı halde her halinden belli cimcime olduğu hihoyyyt

maatcım bişeyim yok dediğim gibi taşınma stresi ...benim annemler bi alt katımda oturuyolar ..olnlarda buraya benim apartmana taşınalı 4 ay oldu tadı damağımmızxda kaldı yani ...onada biraz üzülüyorum ..aslında gidilip gleinmesi zor değil ama böyle olmaz tabii..

inş ablacım inan bütün kalbimle dua ediyorum sizin için ...
kıslar iyi akşamlar.hayırlı cumalar hepinize.çooook öpüyorum. a.s.

fundacım senin ve bütün arkadaşlarımın cuması mübarek olsun ..

hayırlı cumalar!a.s.denefciğim inşallah duaların kabul olur!:Saruboceq:hayırlısıyla bebişlerinizi alırsınız kucağınıza....
ay insallah canım ya.artık tüp bebekmi oluy.piknik tüpmü oluy.sırnaşık şey2010 da bebegimi almak istiyom kucagıma..:Saruboceq::emir_bebek:

kıslar iyi akşamlar.hayırlı cumalar hepinize.çooook öpüyorum. a.s.

sen nerelerdesin bacım ama özlüyok.:eek:klava:unutma beni unutursan küserim sana..:tomato:

ALLAH ım inşallah nasip eder sizlerede arkadaşım...
benim abimlerde çok istediler ama olmadı maalesef :çok üzgünüm:26 sene oldu onlara
tabiki rabbim isteyecek önce ama onların en büyük hatası tadaviye geç kalmalarıydı.başlayıp bıraktılar hep...iş işten geçincede tüp bebek yaptılar yaş kırkı bulmuştu tutmadı...haddim değil belki söylemek ama sizde aynı hataya düşmeyin istedim

ALLAH ım inşallah nasip eder sizlerede arkadaşım...
benim abimlerde çok istediler ama olmadı maalesef :çok üzgünüm:26 sene oldu onlara
tabiki rabbim isteyecek önce ama onların en büyük hatası tadaviye geç kalmalarıydı.başlayıp bıraktılar hep...iş işten geçincede tüp bebek yaptılar yaş kırkı bulmuştu tutmadı...haddim değil belki söylemek ama sizde aynı hataya düşmeyin istedim

sagol canım.çok haklısın.tez zamanda ,saglıklı bebegim olsun istiyorum.çok mücadeler verdim..ALLAH tüm isteyenlere nasip etsin saglıklı yavrular..:Saruboceq:

iyi tatiller canımyerimseniben,biz burda kara hasret kaldık
sagol canımm evet bızde oyle bakıyoz yagarmı dıye ama yok
oooooohhhh... sefan olsun bacım :icecream: iyi eğlenceler..
bizim yerimize de dinlen.. tadını çıkar.. hasret kaldık tatile falan yaaaa .. offff.. offff :1no2:
sagol canım valla çok ıyı geldı bana dönuştede aılemı gordum harıkayım şimdı :içelim:

günaydın arkadaşlaarrr!a.s.gülse ablacığım iyi tatiller!:içelim:buralarda kar yağmuyor soğuğu hiç sevmem ama karla oynamayı bile özledim:1rolleyes: sıkıldım buralardan ya!maat nasılsın:1hug: işyeri yoğun değil sanırım burdasın!hadi öptüm hepinizia.s. bugün kahvaltıya geç kaldıkcokacimcoook buyrun hep beraber edelim görüşürüz...
sagol canım evet bende çok sevmem sogugu ama kar gerçekten harıkaydı hasret kalmıştım
bana ve maata tez zamanda aksi bebişler versin
insallah.:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

canım dualarım hep senınle allah bır an önce bebışını kucagına almak nasıp etsın :Saruboceq:maatcım senınde canım ...hadı bakalım mujdelı haber beklıyoruz teyze olalım artık dımı yaa:1hug:

canlarım hepınızı çok özledım ...kuuşuum sanada allah kolaylık versın bu karda kışta taşınmak baya zor olsa gerek

X