Çerkez'lerin buluşma noktası...

selam arkadaşlarım nasılsınız.ben iyiyim..
melihim hoş geldin bacım.a.s.
aly canım umarım senin degerini bilecek bir insan karşına çıkar guzum.seni çok öpt canım..a.s.
kuusum paylaşımın için tesekkürler.anlamlıydı.ama bu yazıyı erkekler okuyabilseydi keşke... o zaman bizleri daha çok iyi anlayabilirlerdi...
diger arkadaşlarım hepiniz kendinize çok iyi bakın...sevgilerimle

günaydın arkadaşlar!a.s.dışarda şakır şakır yağmur yağıyor bugün!benneyaptımki oralar nasıl sizler ne alemdesiniz?

günaydın derin burdada yağdı biraz sonra güneşli havaya bıraktı yerini olsun yağsın ki sularımız biriksin yerimseniben ben sabahntan beri gelen gidenden yeni geçiyorum pc başına :bbo: biraz durup işlerimi halldeceğim banyo yapıp derslere bakıcam sende ne var ne yok?

günaydınlar herkese....pek uğrayamıom malum benim ufaklık biraz yaramaz..naniknanik
ewet yaaa burdada yağmur yağıyor.....
hiç durmadan hemde diodumki :1rolleyes:dışarda güneşyerimseniben göz kırpmaya başladı...sositosositosositososito

günaydın günaydınn:)

burası da açtı şimdiCADIARZUama belli olmaz!benim cadı kızım da dışarı çıkmak istiyor:uhm: okula gidecekmiş, kendi üniversitesine!dün bunu anaokuluna götürdüm şimdi hazırlandı hadi diye tutturdu:bbo: bugün işimiz var!...

küçük feminist iş başında yine kaydirigubbakcemile3 evet effekanın dediği gibi şanslısın bizim bi tanıdığın kızını anaokuluna yazdırdılar iki kere bişeyler öğrensin diye ikisine de gitmedi kıyametleri kopardı

kızlar selam burası sabaha karşı pek coşmuştu ama şimdi iyi güneş açtı hatta eee izmir burası ,havasına pek güven olmuyo ...ally mükemmeliz tabi ...herşeyden önce doğuruyoruz..bence yeryüzünddeki bütün canlıların dişileri mükemmel ay iyiki kadın olarak doğumuşm....eeffekaan iyisindir inş canım ah o ufaklıklar ..yaramazlar ama çok da şekerler ...yinede sık uğrayabilsen güzel olur arkdaşım ...derincim cimcimeni öpüyorum.denef72,haydeç,gülse,maat,my_sakura, adını unuttuğum bütün arkadaşlarım hepinizi öpüyorum ...

yine feministliğimiz üstümüzde kaydirigubbakcemile3 hava güzel yinede izmirde öyle fazla soğuk olmuyo buranın kışından zarar gelmez :1rolleyes:

selam arkadaşlarım nasılsınız.ben iyiyim..
melihim hoş geldin bacım.a.s.
aly canım umarım senin degerini bilecek bir insan karşına çıkar guzum.seni çok öpt canım..a.s.
kuusum paylaşımın için tesekkürler.anlamlıydı.ama bu yazıyı erkekler okuyabilseydi keşke... o zaman bizleri daha çok iyi anlayabilirlerdi...
diger arkadaşlarım hepiniz kendinize çok iyi bakın...sevgilerimle

selam ablam sağol sen nasılsın? son zamanlarda umutsuz görüyorum seni nedenini de tahmin ediyorum ama Allahtan umut kesilmez ablam yarın ne olacağı belli olmaz ah ahh hepimizin var hayalleri bazende çok zor şeyler ama bi umut işte umut olmadan yaşamak çok zorr bende seni ok öpüyorum canım benim dualarım seninle Şeniz

maat cım evet eşin bira abartmış bu krizde ama şu an araba piyasası normalin çok altında bence parası varsa tam zamanı daha sonra aldığı fiyatın üstüne satıcak ....en azından buralarda öyle ...ama sadece erkeklerde değil araba tutkusu bende de aynı hastalık var çocukken herkes bebeklerle oynardı bentencere kapaklarını direksiyon yapıp araba sürerdim 18 yaşımı sırf ehliyet için bekledim ...bnm içinde tutkudur araba ...şu an trafikte kullanmıyorum ....çünkü ben 18 yaşımda ehliyet kursuna gittim sonra motordan kalıdm çünkü sınava girdim çok hastaydım motor soularını yanıtlamadan çıktım ...daha sonrada ..öbür sınavın tarihini bana yanlış verdi kurs sekreteriyle tartıştım gitmedim ..sonra fırsat bulamadım ...bu sene gidicem ama ...kullanıyorum yani eşim trafik olmayan yerlerde bana veriyo ..süper bir duygu ...

ah canım ah ben de araba kullanıyorum.. almayalım da demiyorum.. ama adamın gözü audide mersedeste... en kötü passat bakıyor..... onların da elden düşmeleri bile pahalı... araba fiyatları düşünce ancak nissanlar toyotalar etkileniyor.... audi VW mercedes değil :1no2:

kuusuum insan arabanın rahatlığına alışınca onsuz dışarı çıkmak istemiyor. benim okul ve evim birbirine yakın sayılır ama indi-bindi mesafesinde 2 dolmuş değiştirmek zorundayım bu yarım saatten fazla zamanımı alıyor. oysa arabamla 5 dk evimde kızımın yanındayım.
bugün 13:20 dersten çıkıp eve geldim kızımı hazırlayıp 2 deki doktor randvusuna yetiştim oradan kardeşimi evine bırakıp tekrar eve döndüğümde sadece bir saat geçmişti. eğer araba olmasaydı ben kızımla ( iki adımdan sonra annecim karnım çok ağrıyo beni kucağına allll ) cebelleşmekten bitap düşmüş olacaktım.
ama bizim araba konusunda erkeklerden farkımız; ayağımızı yerden kessin o kadar.
(ha öyle külüstür olsun da demiyorum) . benim eşimde öyle; yok camlar otomatik olsun, yok klima otomatik olsun, motor bilmem kaç beygir olsun, bu markanın 2008 i olsun , falan filan...
gereksiz bir sürü ayrıntı ve masraf bence,
bilmiyorum yanlış mı düşünüyorum
maat cım, sanırım sende bu konuda sıkıntılısın .

ah bacım ah.. aynen yazdıklarına katılıyorum.. altına imza atarım.. ben de demiyorum kuş grubu alalım.. şahin, kartal::))) ama hem fiyatı ehven hem de kullanışlı ve düzgün bi dolu araba var... ya benim koca acayip markacı.. napcam ben bunla.. hiç sevmiyorum bu özelliğini... ben de pazardan giyinmiyorum her zaman.. ya da dandik mal kullanalım aman ekonomik olsin da ne olursa olsun eğiliminde de değilim... kimi zaman marka oluyor kimi zaman da sıradan bi dükkündan hatta sosyete pazarlarından alırım.... amaaannn.. bizimki dünyanın en kaliteli malı olsun markası olmazsa hemen burun kıvırır.. sinir olurum.. allahtan benim yüzümden biraz kırıldı bu özelliği kötükedihüso

herkese merhaba...ben yeni üye oldum ve sağolsun arkadaşlar sayesinde çerkez bölümünü buldum...benim sadece annem çerkez,umarım benide aranıza kabul edersiniz....

ben de öyleyim şekerim.. yarımkan a.s hoşgeldin aramıza a.s.

ally ne haber hemşom ...

iyiyim hemşom sağolasın senden ne haber? biraz ders çalıştım ara vermiştim şimdi yine çalışcam yarında gezmeye gidicem hazırlık yapcam biraz eve tıkılmaya alışmışım kendimi aşmaya çalışıyorum :teytey:

iyiyim hemşom sağolasın senden ne haber? biraz ders çalıştım ara vermiştim şimdi yine çalışcam yarında gezmeye gidicem hazırlık yapcam biraz eve tıkılmaya alışmışım kendimi aşmaya çalışıyorum :teytey:

sağol ben canım ne olsun bende bi uğruyorum bi çıkıyorum ..kızın istekleri bitmiyoki çberaber boyama yaptık yeğenimde geldi ...şimdi içerde çizgi film izliyo kaçtım yine buraya ama şansızlık sen yoksun yine..:1no2:

hoşbuldum arkadaşlar,hepinize teşekkür ederim ... burdaki güzel sohbetleri bulmuşken kolay kolay bırakmam artık...

herkese merhaba...ben yeni üye oldum ve sağolsun arkadaşlar sayesinde çerkez bölümünü buldum...benim sadece annem çerkez,umarım benide aranıza kabul edersiniz....

:1hug:
hoşgeldin canım
çerkezlik ucundan kıyısından olsa, bile kan çekiyo
görüşmek üzere...

selam ablam sağol sen nasılsın? son zamanlarda umutsuz görüyorum seni nedenini de tahmin ediyorum ama Allahtan umut kesilmez ablam yarın ne olacağı belli olmaz ah ahh hepimizin var hayalleri bazende çok zor şeyler ama bi umut işte umut olmadan yaşamak çok zorr bende seni ok öpüyorum canım benim dualarım seninle Şeniz

canımsınnnn.:1hug:sagol gülüm.DUALARINLA BENİ YALNIZ BIRAKMADIGIN İÇİN.İNSALLAH UMUTLAR TÜKENMEZ YARINLAR BENİM İÇİN AYDINLIK OLUR.

canım hoşgeldın a.s......
canlarım nasılsınız sızlerı özledım umarım hepınız ıyısınızdır :1hug:a.s.

ABLAM NASILSIN.bu aralar görüşemiyoz.ben kayınvalidemin telaşesindeyim.bi iyi olsaydıda ayaga kalka bilseydi...ama hiç umut yok.heralde böle felçli kalacak...:a015:

ABLAM NASILSIN.bu aralar görüşemiyoz.ben kayınvalidemin telaşesindeyim.bi iyi olsaydıda ayaga kalka bilseydi...ama hiç umut yok.heralde böle felçli kalacak...:a015:

geçmiş olsun arkadaşım inşallah iyileşir....:teselli:
senmi bakıosun yardım eden varmı...Allah kolaylık versin sabır versin.:Saruboceq::Saruboceq:

geçmiş olsun arkadaşım inşallah iyileşir....:teselli:
senmi bakıosun yardım eden varmı...Allah kolaylık versin sabır versin.:Saruboceq::Saruboceq:

Sagol canım.ben bakmıyom .ama akşamları yardım etmeye gidiyom.şu an kızlarında kalıyo.1 ay birinde 2 ay birinde.öle ayaga kalkasaya kadar kızlar bakacaklar....ben çalışıyom, bakamıyom..

sağol ben canım ne olsun bende bi uğruyorum bi çıkıyorum ..kızın istekleri bitmiyoki çberaber boyama yaptık yeğenimde geldi ...şimdi içerde çizgi film izliyo kaçtım yine buraya ama şansızlık sen yoksun yine..:1no2:

bi türlü denk gelemedik hakkaten:KK43: senin tatlı cadı yoruyo bizimde gelen giden izmirliler topiğine uğradım çok güzel izmir fotoları vardı hepsine bakamadım daha ama

X