Çerkez'lerin buluşma noktası...

evet fazlasıyla zeki hemde doktoruda söyledi sorduğu şeyleri bir duysan kulaklarına inanamazsın...allah herkese nasip etsin ...sormayın bnm kızım ilk aşkını yaşıyo..

aa aşık mı olmuş bizim cimcime kaydirigubbakcemile3
kim bu müstakbel damat adayı:)

kuusuumm senin kız ilk aşkını mı yaşıyor?:roflol: vay başımıza gelenler!kime aşıkmış kız bücürCADIARZU benimki bu sıralar erkek çocuklarına gıcık dövüyor sürekli!:bbo:

bende öyleydim küçükken kaydirigubbakcemile3
şimdide erkeklerle pek barışık olduğum söylenemez
annem bana feminist diyo kaydirigubbakcemile3

ya sorma damadın adıda tolunay geçenlerde bize gelcekler ....babasını aldı odasına ..babacım tolunay gelcek biliyomusun ...biliyorum ..dedi ...ee ama sen evdesin sen görünce tolunay utanır beni öpmez felan dedi koptuk ..doğum günümde de geldiler en güzel elbiselerimi giydir diye tutturdu ...baya bi olay var ortada ....yani ..

oooo ateş bacayı sarmış:) kim bu tolunay?

selam arkadaşlar ben abhazım burayı yeni farkettim...
bebişimden fırsat buldukça giriyorum kk ya...
şu sakarya buluşmasıda ne oluo merak ettim...
burda buluşmuşsunuz ama haberim yok.....

selam sende hoşgeldin:) adapazarı- sakarya tarafında çok çerkez var

bende öyleydim küçükken kaydirigubbakcemile3
şimdide erkeklerle pek barışık olduğum söylenemez
annem bana feminist diyo kaydirigubbakcemile3

tesadüfe bak bende benimkine feminist diyorum!CADIARZUilerde de böyle olursa babası çok sevinir a.svalla bende memnun olurum! erkeklere çoğu zaman bende kıl oluyorum :dilcikar:ne yalan söyleyeyim!

selam arkadaşlar ben abhazım burayı yeni farkettim...
bebişimden fırsat buldukça giriyorum kk ya...
şu sakarya buluşmasıda ne oluo merak ettim...
burda buluşmuşsunuz ama haberim yok.....

ıyı gunler bayanlar nasılsınız

effekaan hoşgeldın canım aramıza a.s. canım buluşma haberlerı var ya bu hafta sakarya buluştu ordada tanıdıklar var o yuzden soyluyor arkadaşlar bakabılırsın topıge gır haydeç bızden :1hug:

tesadüfe bak bende benimkine feminist diyorum!CADIARZUilerde de böyle olursa babası çok sevinir a.svalla bende memnun olurum! erkeklere çoğu zaman bende kıl oluyorum :dilcikar:ne yalan söyleyeyim!

demekki ilerde oda benim gibi olcak kaydirigubbakcemile3
iyi bişey mi kötü bişey mi bilmiyorum ama:)
kıl olunmıycak gibi değiller ki acaip insanlar a.s

bende kıl oluyorum erkeklere hele bugün daha bi fazla ..heke eşime gıcık şey .ne olucak ...sinir etti beni sabah sabah

aman ne olsun kızlar öncelikle hepinizi öpüyorum ya kusura bakmayın paldırküldür konuya daldım ..çıkıcam şimdi dışarı gitmem lazım ..gelince konuşuruz.....tekrar öptüm ...önemli bişeyde değil klasik evlilik sendromları

Son düzenleme:
canlarııımmm... nasılsınızzz???/ 1 haftadır bırakın siteye internete dahi giremedim yoğunluktan... ne işte ne de evde.... dün akşam işten çıkmadan bi kafamı uzattım ama bişi yazamadım.... herkes iyi mi???? bizim çalışmalar devam ediyor::))) beklemedeyiz şimdi...
kusuumm kociş canını mı sıktı?? oluyor bazan öyle... benimki de geçen akşam canımı sıktı da sabaha karşı 4e doğru uyudum.. sabah o kafayla kalk işe git :eek:klava:

aman ne olsun kızlar öncelikle hepinizi öpüyorum ya kusura bakmayın paldırküldür konuya daldım ..çıkıcam şimdi kayınvalideme gitmem lazım ..gelince konuşuruz.....tekrar öptüm ...önemli bişeyde değil klasik evlilik sendromları

Aman önemli bişey olmasın da... Boşver ufak şeyleri kafana takma yerimseniben

canlarııımmm... nasılsınızzz???/ 1 haftadır bırakın siteye internete dahi giremedim yoğunluktan... ne işte ne de evde.... dün akşam işten çıkmadan bi kafamı uzattım ama bişi yazamadım.... herkes iyi mi???? bizim çalışmalar devam ediyor::))) beklemedeyiz şimdi...
kusuumm kociş canını mı sıktı?? oluyor bazan öyle... benimki de geçen akşam canımı sıktı da sabaha karşı 4e doğru uyudum.. sabah o kafayla kalk işe git :eek:klava:

Saol maat ben iyiyim çok şükür sen nasılsın? benimde aslında yapmam gereken çok iş var ama tembelliğim tuttu :eek:klava: ah bu erkekler seninki ne yaptı :eek:klava:

canım bizim konu : ARABA kötükedihüso diyarbakıra gelmeden arabayı sattık.. yeni araba almayı düşünüyoruz ama bence hiç acelesi yok.. çünkü eşimin servisi var... ben ise dolmuşla gidip geliyorum .. zaten burada öyle bi trafik var ki aman aman :1shok: hiç böyle kuralsızlık görmedim... hiç isteemem araba falan kullanmak.. neyse, bizimki tutturdu araba araba diye... bi de beyefendinin gözü yukarlarda.. 80000-100000lik arabalara bakıyor.... ya krizde araba fiyatları fırlamış... bizimse o kadar paramız yok... araba için de kimse kusura bakmasın ayda 2000 TL'lik kredi taksidine giremem... ya eski eşe nafaka ödüyoruz... eski eşinden oğlu var.. biz yeni bir bebek düşünüyoruz... yani kenarda sıkı bi paran yoksa ya da ileri düzeyde gelirin yoksa araba için o kadar borca girilir mi bu durumda.. daha ekonomik arabalara da bakmıyor... efendim ömründe dandik arabaya binmemiş.. binmezmiş de::KK43:( ben onu anlamıyormuşum.. destek olmuyormuşum.. gerçekçi olmak ve mantıklı düşünmek kabahat oldu,..... ekonomik bi araba alalım bari... yooookkk.... audi mercedes lacak.. aşağısı kurtarmaz.. ne de olsa para basıyoruz ya burada kötükedihüso

canım bizim konu : ARABA kötükedihüso diyarbakıra gelmeden arabayı sattık.. yeni araba almayı düşünüyoruz ama bence hiç acelesi yok.. çünkü eşimin servisi var... ben ise dolmuşla gidip geliyorum .. zaten burada öyle bi trafik var ki aman aman :1shok: hiç böyle kuralsızlık görmedim... hiç isteemem araba falan kullanmak.. neyse, bizimki tutturdu araba araba diye... bi de beyefendinin gözü yukarlarda.. 80000-100000lik arabalara bakıyor.... ya krizde araba fiyatları fırlamış... bizimse o kadar paramız yok... araba için de kimse kusura bakmasın ayda 2000 TL'lik kredi taksidine giremem... ya eski eşe nafaka ödüyoruz... eski eşinden oğlu var.. biz yeni bir bebek düşünüyoruz... yani kenarda sıkı bi paran yoksa ya da ileri düzeyde gelirin yoksa araba için o kadar borca girilir mi bu durumda.. daha ekonomik arabalara da bakmıyor... efendim ömründe dandik arabaya binmemiş.. binmezmiş de::KK43:( ben onu anlamıyormuşum.. destek olmuyormuşum.. gerçekçi olmak ve mantıklı düşünmek kabahat oldu,..... ekonomik bi araba alalım bari... yooookkk.... audi mercedes lacak.. aşağısı kurtarmaz.. ne de olsa para basıyoruz ya burada kötükedihüso
Amanınn bu krizde araba mı alınırmış yahu hemde mersedes :bbo: bütçesine güveniyo demekki.... benim babamda kaç senedir yeni araba almak istiyo ama annem engel oluyo... inşallah eşinde öyle bi delilik yapmaz :Saruboceq: yapmaz heralde canım sıkma canını :teselli:

X