Çerkez'lerin buluşma noktası...

ya sorma damadın adıda tolunay geçenlerde bize gelcekler ....babasını aldı odasına ..babacım tolunay gelcek biliyomusun ...biliyorum ..dedi ...ee ama sen evdesin sen görünce tolunay utanır beni öpmez felan dedi koptuk ..doğum günümde de geldiler en güzel elbiselerimi giydir diye tutturdu ...baya bi olay var ortada ....yani ..

KIZLARR selamm ben de bir adigeyim,hepinizi cok cok seviyorumm :)

ya sorma damadın adıda tolunay geçenlerde bize gelcekler ....babasını aldı odasına ..babacım tolunay gelcek biliyomusun ...biliyorum ..dedi ...ee ama sen evdesin sen görünce tolunay utanır beni öpmez felan dedi koptuk ..doğum günümde de geldiler en güzel elbiselerimi giydir diye tutturdu ...baya bi olay var ortada ....yani ..

hoşgeldin ezoy!a.s.kuusuum baya aşık seninki baksana yerimsenibensüsleniyor falan aman da aman sevsinler onu!Şeniz

bayıldım yaa
yerim ben onu
öpüyorum rabbim nazarlarda korusun
:nazar::nazar::nazar:

KIZLARR selamm ben de bir adigeyim,hepinizi cok cok seviyorumm :)

canım hoşgeldın goruşmek dılegıyle a.s.
ya kızlar bı alemsınız valla guldum burda valla sızınkıler erken başlamış aşk işlerıne ..kaydirigubbakcemile5 kızım dövme erkek
lerı yarın seveceksın demıyormusun :lepi:

ya kızlar bı alemsınız valla guldum burda valla sızınkıler erken başlamış aşk işlerıne ..kaydirigubbakcemile5 kızım dövme erkek

günaydın arkadaşlar!a.s.sorma gülse ablacığım bizimkiler bir alem!:uhm:ne yapacağız bilmiyorum!benimkine dövme diyoruz ama önce bir güzel kavga ediyorkaydirigubbakcemile bakıyor ki karşısındaki ağlamaya başladı olaylar karışacak özür dilerima.s. arkadaşım gel oynayalım diyor:sm_confused: ama nafile birde koca koca erkek çocuklarına kafa tutmuyor mu öldürüyor bizi :roflol:yaramaz çoçuklar napıyorsunuz bakiiimm siz orda diye üstlerine yürüyüp iki tane yapıştırıyor :bbo:çocuklar da gülme krizine giriyorlar bacak kadar kıza bak diye! sonra bunu aralarına alıp ellerinde ne varsa paylaşıyorlar a.syaramaz yaramazı buluyor ve hoşlanıyor sanırım!CADIARZU

günaydın arkadaşlar!a.s.sorma gülse ablacığım bizimkiler bir alem!:uhm:ne yapacağız bilmiyorum!benimkine dövme diyoruz ama önce bir güzel kavga ediyorkaydirigubbakcemile bakıyor ki karşısındaki ağlamaya başladı olaylar karışacak özür dilerima.s. arkadaşım gel oynayalım diyor:sm_confused: ama nafile birde koca koca erkek çocuklarına kafa tutmuyor mu öldürüyor bizi :roflol:yaramaz çoçuklar napıyorsunuz bakiiimm siz orda diye üstlerine yürüyüp iki tane yapıştırıyor :bbo:çocuklar da gülme krizine giriyorlar bacak kadar kıza bak diye! sonra bunu aralarına alıp ellerinde ne varsa paylaşıyorlar a.syaramaz yaramazı buluyor ve hoşlanıyor sanırım!CADIARZU

gunaydınlar kızlarra.s. nasılsınızz ben ıyıyım şimdı hepınızı çok öpuyorum Şeniz
ya valla senınkının bakışlarından bellı maşallah cın gıbı aman ne guzel cadı olması bı yana bak kendını ne guzel savunuyorr ... kuçuk cadıyı sıka sıka öp benım için sositososito

gunaydınlar kızlarra.s. nasılsınızz ben ıyıyım şimdı hepınızı çok öpuyorum Şeniz
ya valla senınkının bakışlarından bellı maşallah cın gıbı aman ne guzel cadı olması bı yana bak kendını ne guzel savunuyorr ... kuçuk cadıyı sıka sıka öp benım için sositososito

evet kendini savunması çok güzel de birgün inşallah dayak yemezbenneyaptımki bu huyu yüzünden!öperim senin yerine şimdi!Şeniz

slm adige dostlar...sohbet muhabbet oh ne güzel ....sevgiler sakarya dan tüm çerkezlere.....Şeniz

arkadaşlar merhaba
nasılsınız neler yapıyorsunuz.
a.s.a.s.a.s.

selam canım ne olsun işte ev halı bıde hava yagmurlu tıkıldık kaldık sen nasılsın neler yapıyorsun CADIARZU

abloş..... nasılsın .pekde artist çıkmışın sakarya buluşmasında...:nazar:a.s.

he valla bende çok begendım kardeşimi :1hug:a.s.

evet kendini savunması çok güzel de birgün inşallah dayak yemezbenneyaptımki bu huyu yüzünden!öperim senin yerine şimdi!Şeniz

yok yok kıyamaz ona kımse sen merak etme kaydirigubbakcemile5 nasılda bocuş bocuş bakıyor :sm_cool:

iyiyiz canım sen nasılsın... ben kendi adıma söleyeyim.koşturup duruyom...

slm adige dostlar...sohbet muhabbet oh ne güzel ....sevgiler sakarya dan tüm çerkezlere.....Şeniz

arkadaşlar merhaba
nasılsınız neler yapıyorsunuz.
a.s.a.s.a.s.

abloş..... nasılsın .pekde artist çıkmışın sakarya buluşmasında...:nazar:a.s.

merhabalar hepinize!a.s.denef yoksun bu aralar gerçekten :sm_confused:haydeç ablam da yok! bu aralar herkes koşturuyor sanırım!morkalem merhabaa.s. ben evde uğraşıyorum yemek iş çocuk derken gün bitiyor:bbo: arada buralara takılıyorum!şu sakarya buluşmasına bende bakayım!....

selam arkadaşlar ben abhazım burayı yeni farkettim...
bebişimden fırsat buldukça giriyorum kk ya...
şu sakarya buluşmasıda ne oluo merak ettim...
burda buluşmuşsunuz ama haberim yok.....

:nazar:
kuusuumm senin kız ilk aşkını mı yaşıyor?:roflol: vay başımıza gelenler!kime aşıkmış kız bücürCADIARZU benimki bu sıralar erkek çocuklarına gıcık dövüyor sürekli!:bbo:

ay ya bende dövermişim çok ...ama bu kız bi alem çok civelek bildiğin gibi değil geçen sene eşimin amcalarına gittik ..onun torunları var ama çocuklar büyük bitanesi bu sene üniversiteye gidiyor ..neyse onlara gitmeden bir hafta önce de o çocukların evine gitmiştik ..bnm kız pek sever böyle ağabileri ..neyse onlar için bir süslendi anlatamam gittik onlar yok benimki saçının bandını çıkradı neyse sıkıldı tabi bir rahatlık ..sonra kapı çaldı ablam ..doğukan lar geldi deyince bnm kız hemen koltuğa oturdu çabuk bantımı tak çabuk ..br telaş ama nasıl gülüyoruz bantını taktık gitti aynaya baktı onlar içieri girince hiç bilmiyomuş gibi ama hareketleri anlatamam görmeniz lazım tabi ..millet kırılmış tı ..zaten acayip kız büyünce ya dansöz olcam yada şarkıcı diyo eşim deliriyo ...

hoşgeldin ezoy!a.s.kuusuum baya aşık seninki baksana yerimsenibensüsleniyor falan aman da aman sevsinler onu!Şeniz

evet bay hemde telefonda bile görüşüyolar...kaydirigubbakcemile3
bayıldım yaa
yerim ben onu
öpüyorum rabbim nazarlarda korusun
:nazar::nazar::nazar:

amin cnm cümlemizinkini ...çok sağol...

evet bizimkiler cadı hakikatten derinin fıstık eli maşalı olcak belli ...

ay evet zaten kesinlikle kendi gibilerini buluyolar...inan ...yanlız seninki ayrı bi alem ben boşuna demiyorum sana onu şöyle sıka sıka öp diye...

iyiyiz canım sen nasılsın... ben kendi adıma söleyeyim.koşturup duruyom...

evet bayadır görüşemiyoruz o yüzden ...

ablacım süper çıkmışsın resimlerde ...hepiniz öyle ..sana kırmızı renk ne kadar çok yakışmış ...eee hatun hoş olunca:nazar: öptüm ablacım ...Şeniz

bak canım hoş geldin bebişinide allah bağışlasın...:Saruboceq:

eFFeKaaN hoşgeldin!a.s.sakarya buluşması güzel olmuş gerçektena.s devamını dilerim!inşallah bizlerde görüşebiliriz birgün!
kuusuum senin kız gerçekten alem çok can yakacak sanırım yandınız siz!yerimsenibenAllah yardımcınız olsun tabi bizim de!:Saruboceq:

X