Çerkez'lerin buluşma noktası...

herkese selam hepinizi çoook özledim....giremiyorum bi kaç gündür kzım çok hasta oldu bende oldum onunla beraber ...bugün daha bi iyi gibiyiz dayanamadım geldim hemen ...öptüm herkesi ...

kuusuum geçmiş olsun kızına canım bu arada herkese selam benim de sınavlar daha bitmedi son sınavım kaldı arada bi uğruyorum işte öpüyorum sizii

kızlar teşekkür ederim iknizede özledim ya sizleri...my sakura gel artık yaw...:1hug:

ben geldimmmmmmm....geçmiş olsun kusuuuum...nasılsın daha iyisinizdir insallah.kızında iyileştimi bacım.
herkese kucak dolusu sevgilerŞeniz

ben geldimmmmmmm....geçmiş olsun kusuuuum...nasılsın daha iyisinizdir insallah.kızında iyileştimi bacım.
herkese kucak dolusu sevgilerŞeniz

sağol ablacım gündüz biraz iyi gibiydi ama çocuk yine baygın baygın yatıyo ya öfff....:1no2:

sağol ablacım gündüz biraz iyi gibiydi ama çocuk yine baygın baygın yatıyo ya öfff....:1no2:

selam kızlar nasılsınız canım geçmış olsun yaa herkesmı hasta bu ne yaa
salgınmı var anlamadım bende 2 gundur yatıyorum uşutmuşum bogazlarımda şiştı
heresler dıkkat etsın kendıne özellıklere kuçuk bebışlerınıze geçmış olsun tekrar
hepınızı çok Şeniz

ablam geçmiş olsun.şimdi umarım daha iyisindir...bu kk da olmasa görüşemicez yani...

kızlar merhaba... ne zamandır girmiyordum yine... işler çok yoğundu... akşamları da sürünerek eve geldiğimden interneti bile açacak halim yoktu....
hastalara acil şifalar diliyorum.. biz de karı koca hastayız... yaw öyle sinir bi hastalık ki ne adam gibi yatak döşek yatırıyor ne de tam iyileşiyorsun... kaçgündür ikimiz de mızmız bi şekilde evde dolanıyoruz... ayaküstü hastalık geçirmek iyice kötü... adam gibi hasta ol yat 1 haftada geçsin gitsin di mi.. ama yoookkk... kış boyunca yarı hasta yarı iyi durumda böle sürünürüz artık...
onun dışında hayat nasıl gidiyor... yaw özldim sizleri::)) öpt kocaman

Son düzenleme:

geçmiş olsun canım.be nbu kış daha çok şükür Allahıma grip olmadım..:Saruboceq:
eşim rahatsızlandı .onun hastalanması yetti zaten.bebek gibi naz yaptı...bizde seni çok özledik canım.kib bacım...

geçmiş olsun canım.ben bu kış daha çok şükür Allahıma grip olmadım..:Saruboceq:
eşim rahatsızlandı .onun hastalanması yetti zaten.bebek gibi naz yaptı...bizde seni çok özledik canım.kib bacım...

mrb denefcim... saolasın.. önümdeki kış başlangızında artık kararlıyız ikimiz de grip aşısı olacağız... böyle bulduğumuz her hapı yutmakla olmıcak.ç. bi de iğne falan yedik bi sürü.... boşu boşuna böbreklerimizi karaciğerimizi de yoruyoruz...
benim de bugün aslında bi sürü işim var... dışarı çıkmam lazım.. ama bi tembellik var ki üstümde ::)) daha geceliğim bile üstümde duruyor .. hadi hayırlısı baklaım

selam kızlar bi selam vereyim dedim kaçıcam hemen öpüyorum sizi...misafirim gelcek ben buraya göz atmadan yapamıyorum yaw...

ablam geçmiş olsun.şimdi umarım daha iyisindir...bu kk da olmasa görüşemicez yani...

sagol gulum neyse bıraz atlattım ben şimdı ıyıyım
aman havaların dengesızlıgınden maatcım bıde kendımızı tam korumuyoruz galıba
kızlar herkes hemen kaçıyor galıba herkesın işi var allah kolaylık versın hepımıze
kuuşum senıde öptum canımm a.s.

selam kızlar nasılsınız.ben çok şükür iyiyim.ancak gelebildim kk ya görümcem vardı baya oturdu.bulaşıkları yıkadıgım gibi cumburlop kk ya attım kendimi..
maat canım benim doktorum daha dogrusu ben doktorun yanında çalışıyom.benim doktorum her kış gelmeden grip aşısını olur.ama hemen peşinden çok agır grip olur.bu sene grip aşısı olmadı maşşallah diyeyim grip olmadı adam..kendiside öle dedi.grip aşısı olunca ben daha agır grip geçiriyom dedi.sende bidene bakalım.benim dedigim gibi olacanmı..
kusuum ne haber fıstıkım....nasılsın
ablam iyileştigine çok sevindim..
herkese iyi geceler...

sağol ablacım birazdaha iyiyiz-tatlicadiarzu-...şimdide kızla şurup kavgası yapıyoruz kız bir inat:1shok: anlatamam size eee annesi çerkes, babası arnavut.. ortaya böyle bi çocuk çıkıydelikafaduldeno....ya ben grip aşısından korkuyorum bizim tanıdığımız onun yüzünden sakat kaldı ...gülse ablacım seni bende çoook öpüyorum sanada çook geçmiş olsun...maatcım sanada ..canım..:1hug:

ben 8-10 senedir her yıl düzenli olurdum grip aşısı... son iki senedir olmuyorum ve kış boyunca hep hastalık kıyılarında dolaşıyorum.. yatırmıyor ama keşke yatırsa da bihafta geçse gitse... mız mız ayaküstü geçiriyorum hep... 10 yıl evveline kadar kış boyunca hadtalıktan kurtulamazdım böyle.. hatta o zamanlar daha ağır geçerdi gribim.. ama grip aşısı yaptırdığım senelerde çok faydasını gördüm... grip aşısı o senenin popüler atıyorum 80 mikrobu düşünülerek hazırlanıyor... 80 rakamını salladım tabii::)) ama aşı yaptıran 81inci mikrobu gidip bulmuşsa yapılacak bişi yok tabi::)))

saol canım... yaw çerkez inadı da ünlüdür arnavut inadı da.. way başına gelenler... kolay gelsin sana bacım kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…