Çerkez'lerin buluşma noktası...

selam şekerler.
heycir geçmiş olsun arkadaşım neyin var.
kusuum sen ansılsın kardeşim.
maat canım sen de umarım kendini toparlamışındır.tedavinde sonuç verirde en kısa zamanda bebişini kucagına alırsın...

sağol denef ablacım ben biraz bozuğum bu aralar moralim sıfır hatta altında çok giremiycem ..arasıra bakmaya çalışıyorum..

heycir arkdaşaım geçmiş olsun fıtık zordur ya umarım fizik tedaviyle kurtulursun...

heycir arkdaşaım geçmiş olsun fıtık zordur ya umarım fizik tedaviyle kurtulursun...

şekerim beyin cerrahisine gittim bu sefer de.ama doktor fıtık die kesin bişi konuşmadı annamadım gitti.emar istedim emarlık bi durumun yok dedi ameliyatlıkta kafamçokkarıştı
şaşkınım biraz ondan önce iki doktora göründüm biri fıtık başlangıcı dedi biride emar çektir ona göre konuşalım dedi bu da bişi demedi.çok yükleniomuşum kendime incitmişim mi nee
ilaç verdi uzun süre kullan dedi geçer bide kilo vermen gerek dedi :bbo:
CADIARZU bu sefer kilo vermem farz oldu :nazar:

şekerim beyin cerrahisine gittim bu sefer de.ama doktor fıtık die kesin bişi konuşmadı annamadım gitti.emar istedim emarlık bi durumun yok dedi ameliyatlıkta kafamçokkarıştı
şaşkınım biraz ondan önce iki doktora göründüm biri fıtık başlangıcı dedi biride emar çektir ona göre konuşalım dedi bu da bişi demedi.çok yükleniomuşum kendime incitmişim mi nee
ilaç verdi uzun süre kullan dedi geçer bide kilo vermen gerek dedi :bbo:
CADIARZU bu sefer kilo vermem farz oldu :nazar:

ay aman o kilolarda hep dertbenneyaptımki hep dert ne yapcaz biz bu kilolarla yaa,hihoyyythihoyyytkaydirigubbakcemile2

:nazar: oooofff oooofff alması çok kolayda vermesi :1no2:
bakalım 15 kiloyu nasıl vericem.ben yıllardır rejim yaparım şimdiye kadar başarılı olamadım.
ama bu sefer başarmam lasım bakalım sigarayıda bıraktım
biraz diet bölümünde zayıflama başarı hikayelerinden okiyim bariii

:nazar: oooofff oooofff alması çok kolayda vermesi :1no2:
bakalım 15 kiloyu nasıl vericem.ben yıllardır rejim yaparım şimdiye kadar başarılı olamadım.
ama bu sefer başarmam lasım bakalım sigarayıda bıraktım
biraz diet bölümünde zayıflama başarı hikayelerinden okiyim bariii

gayret eta.s verirsin bence çok istersen!sigarayı bile bırakmayı başarmışsın tebrikler!:lepi:

bencede sigarayı bırakmış olman daha önemli tebrik ederim...ben sigarayı bıraktığımda hergün sigara alıyomuş gibi para biriktirdim birktirdiğim paralarla iki tane kursa gittim...çok iyi olmuştu...

canım ya üzme kendini hersey olacagına varır.ama bizide unutma.özleriz sonra canım...

ablacım sağol..bu gün takılayım dedim biraz ...ev buluncaya kadar fırsat buldukça girerim ama girmediğim gün bilirsinizki taşındım ..telefonların nakil işlemleri felan yapıldığı gibi damlarım hemen merak etme çünkü siz bende resmen bağımlılık yaptınız..

ablacım sağol..bu gün takılayım dedim biraz ...ev buluncaya kadar fırsat buldukça girerim ama girmediğim gün bilirsinizki taşındım ..telefonların nakil işlemleri felan yapıldığı gibi damlarım hemen merak etme çünkü siz bende resmen bağımlılık yaptınız..

sagol canım.bizi unutmıcagını biliyom.seni bende arıyom.kusuum ne yazmış diye...izmirde havalar biraz daha sıcaktır galiba...burda olsa her yer ayaz...taşınmak daha zor olur..ay ay taşınmak deyince tüylerim diken diken oluyo.delikafaduldentoplamak yerleşmek.of of bir sürü dert.şimdiden kolay gelsin canım kardeşim..

tesekkur ederim arkadaslar valla sigarayı farkında olmadan bıraktım kac gundur aramıorum bile ins böle gider.
valla yavas yavas vericem hiç kasmıcam kendimi rejim yapıom die giriştinmi olmuo
heleki pastane yanından geçerken :))))
missss gibi kokuoooo içime çeke çeke geçiorum yanlarından :))))))))

selam çerkes guzellerı ben geldımm:teytey::dance:
herkes ıyımı .... ben ıyıyım pc bozuldu benım 5 gundur gıremıyordum ya sıkıntıdan öldum valla-tatlicadiarzu-
bu arada ben yıne fest food işine yenıden başladım bıraz gelıp gıdecegım gunduzlerı olmayacagım ama akşamları buradayım yıne
hepınızı çok özledım çok öpuyorummm a.s.a.s.

herkes ıyımı .... ben ıyıyım pc bozuldu benım 5 gundur gıremıyordum ya sıkıntıdan öldum valla-tatlicadiarzu-
bu arada ben yıne fest food işine yenıden başladım bıraz gelıp gıdecegım gunduzlerı olmayacagım ama akşamları buradayım yıne

hayırlı olsun ablacım çok sevindim...allah hayırlı işler versin...olsun akşamalrı da görüşürüz ama gir ..yani topik sizsiz olmuyo ...

ah ah nerde oeski halimizsenağlama garip kaldı topiğimiz gelin kızlar nerdesiniz yakaydirigubbakcemile

ablam hayırlı olsun iş yerin....aman iyi yaptın evde oturupta ne yapacaktın...

kuusuum bu sözleri bizim topiktede söylüyon inanmayın sakınnaniknanik hani biz de bağımlılık yapmıştık,sincap gibi zıplama ya o topikten bu topiğe....:roflol:
hadi kız biizm topiğekaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

demekki fazla bagımlılık yapamamışınız ...şakkıdı

demekki fazla bagımlılık yapamamışınız ...şakkıdı

aaa olurmu hiç ben bağımlılk yaptınız derken zaten hepinizden bahsediyorum...girdiğim bütün topiklerden ..ya herkesi çook seviyorum kk başlıbaşına bi dönüm oldu benim için ..ay şımardım biraz bu arada paylaşılamamk ne güzel şey ..yerim sizileri ben...a.s.

hayırlı olsun ablacım çok sevindim...allah hayırlı işler versin...olsun akşamalrı da görüşürüz ama gir ..yani topik sizsiz olmuyo ...

sagol canım çok teşekkur ederım ..ah havalarda soguk olmasa daha ıyı olacakta bakalım hayırlısı olsun ... bende sızlere bakmadan geçemıyorum neler yaptınız bakalım bı haftadır CADIARZU

ablam hayırlı olsun iş yerin....aman iyi yaptın evde oturupta ne yapacaktın...

sagol bı tanemm ... ıyı yaptımda dayanamıyorum aman çabuk sıkılıyorum bakalım nasıl olur nasıl gıder bu krızde bılmıyorum .. hayırlısı olur inşallah .. sen nasılsın canım özledım senıde Şeniz

sagol bı tanemm ... ıyı yaptımda dayanamıyorum aman çabuk sıkılıyorum bakalım nasıl olur nasıl gıder bu krızde bılmıyorum .. hayırlısı olur inşallah .. sen nasılsın canım özledım senıde Şeniz

bende seni çok özledim ablammmm.iyiyim nasıl olam bende herşey aynı...:nazar:

X