Çerkez'lerin buluşma noktası...

valla kuusuum acınacak haldeyim:1no2: hatta burda bir arkadaş var kardeşim gibi bekar annesi geldi bacın senin bu evinin halini görüp gelmedi mi demiş:sm_confused: o da elimde olsa bizim ona yardıma gidesimiz geliyor anne demişkaydirigubbakcemile3 hiç durmuyorum ya çocuk da koca da canavar gibiler sağolsunlar!...CADIARZU

:emir_bebek:cnm senin kız fena hakikatten..benim kide hep bnm dolaplarımı indiriyo :1shok:elbiselerimi geceliklerimi giymek istiyo o dolaplarla çekmecelerle işim hiç bitmiyo ki ..neyseki benim destekçim çok yanım da ...

hemde çok fena düz duvara tırmanan cinsten:eek: teyzem gelemedi bi türlü şimdi de diş sorunu çıktı gelseydi iyi olacaktı!:1no2:bende biraz olsun nefes alırdım şimdide banyoya geçti:bbo: bir bakayım!

canlarım bu günlerde hem işlerim yoğun ve eve de geç gidiyorum hem de kafam de pek iyi değil::KK43:( maalesef.. ama aklımdasınız... hepinizi kucaklıyorum a.s.

canlarım bu günlerde hem işlerim yoğun ve eve de geç gidiyorum hem de kafam de pek iyi değil::KK43:( maalesef.. ama aklımdasınız... hepinizi kucaklıyorum a.s.

bende çok bakamıyorum bu ara:1no2: ama aklımdaydın umarım iyisindir!:1hug:

kızlar selamlar nasılsınız hepınızı çok özledım eskısı gıbı çok gıremıyorum bende ...
herkes kendıne ve bebışlerıne ıyı baksınnn

bu arada bugun bızım denızlı topıgı buluşuyor ..gece fotolara bakmayı unutmayın
ablanıza bakın bakalımm sositososito

merhaba kızlar... bugün fırsat buldum da bir göz atayım dedim ne var ne yok diye... ben bir yandan bebek çalışmaları bir yandan da işle uğraşıyorum bu aralar.... bu bebek işini diyarbakıra denk getirmem çok fena oldu.. ankarada halledip gelseydik keşke::KK43:( gerçi keşke kadar manasız bi laf yok ama napiim... işte böyle.. öpt kocaman hepinizi

kızlar selamlar nasılsınız hepınızı çok özledım eskısı gıbı çok gıremıyorum bende ...
herkes kendıne ve bebışlerıne ıyı baksınnn

bu arada bugun bızım denızlı topıgı buluşuyor ..gece fotolara bakmayı unutmayın
ablanıza bakın bakalımm sositososito

bakmazmıyız ablacım merakla bekliyorum...

merhaba kızlar... bugün fırsat buldum da bir göz atayım dedim ne var ne yok diye... ben bir yandan bebek çalışmaları bir yandan da işle uğraşıyorum bu aralar.... bu bebek işini diyarbakıra denk getirmem çok fena oldu.. ankarada halledip gelseydik keşke::KK43:( gerçi keşke kadar manasız bi laf yok ama napiim... işte böyle.. öpt kocaman hepinizi

dualarım hep seninle ...ama moralde çok önemli takıntı haline getirme ..benim arkadaşıma doktor hep bunu söylerdi 2 yıl tedavi gördü şimdi 10 aylık bi fıstığı var ...allah en yakın zamanda sanada yaşatsın inş ...

dualarım hep seninle ...ama moralde çok önemli takıntı haline getirme ..benim arkadaşıma doktor hep bunu söylerdi 2 yıl tedavi gördü şimdi 10 aylık bi fıstığı var ...allah en yakın zamanda sanada yaşatsın inş ...

inşallah hayatım... yaş itibariyle bu kadar geriliyorum.. bi de burada doktor bulmak mesele oldu maalesef.. o kadar araştırdım bi doktor buldum derken onunla da gerildik ve şimdi yeni doktor ar-ıyorum... işler bir yandan.. bütün bunlar biraraya gelince gerildim valla :bbo:

selam sekerler...nasilsiniz.maatcik takma kafana bak bende senin gibiyim.ariyom bulamiyom..buldugumuda kaybediyom.artik stres falanda yapmiyom...ALLAH KADERIMIZE NE YAZDIYSA ONU YASIYOZ ARKADASIM. ALLAH sanada,, banada ,anne olmak icin cabalayan tum kadinlara evlatlarina kavustursun insallah...:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

merhaba arkadaşlar!a.s.maat sana çok mahçubum ya :çok üzgünüm:aramadı kız hala doktor ismini verecekti anlamadım bende!:sm_confused: demek anlaşamadınız eşim diyarbakırda bu işte uzman bir prof. varmış zaten dedi :uhm:seninkiyle aynı olmasın bu doktor!dua edelim hayırlısı olsun:Saruboceq: senin içinde denefciğim hayırlı evlatlar nasip etsin Allah!...

selam kızlarr kaydirigubbakcemile5
dualarım hep sızınle guzel mevlam bıran önce kucagınıza bı bebek nasıp etsın inşllah canım kardeşim canım maat cımm:1hug:
bu arada bızım buluşma fıyaskoyla bıttı kımseler gelmedı sınır oldum yaa:mymeka:

selam kızlarr kaydirigubbakcemile5
dualarım hep sızınle guzel mevlam bıran önce kucagınıza bı bebek nasıp etsın inşllah canım kardeşim canım maat cımm:1hug:
bu arada bızım buluşma fıyaskoyla bıttı kımseler gelmedı sınır oldum yaa:mymeka:

ah abloşum kıyamam sana..sizin denizlili hanımlarda iş yok sanırım..sen gel sakaryaya ben sana harika bi buluşma düzenliyeyim...neyse sıkma canını...

kızlar sizler nasılsınız bakalım..ben geldim artık burdayım...kuusuum bende sizleri özledim cicim....Şeniz

kaydirigubbakcemile5
ah abloşum kıyamam sana..sizin denizlili hanımlarda iş yok sanırım..sen gel sakaryaya ben sana harika bi buluşma düzenliyeyim...neyse sıkma canını...

kızlar sizler nasılsınız bakalım..ben geldim artık burdayım...kuusuum bende sizleri özledim cicim....Şeniz

kızlar ıyı pazarlarr uyanmadınızmı hala kalkın baklımm huuuukaydirigubbakcemile5
evet canım oyle oldu yaa sadece 1 kışı gelmış onunlada bırbırımızı bulamamışız neyse saglık olsun benden sondu artık bu ....inlallah sakarya topıgınde buluşuruzz
hepınızı çok öpuyorumm kızlarrrrŞeniza.s.

selam sekerler...nasilsiniz.maatcik takma kafana bak bende senin gibiyim.ariyom bulamiyom..buldugumuda kaybediyom.artik stres falanda yapmiyom...ALLAH KADERIMIZE NE YAZDIYSA ONU YASIYOZ ARKADASIM. ALLAH sanada,, banada ,anne olmak icin cabalayan tum kadinlara evlatlarina kavustursun insallah...:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

amin canım amin... hayat çok enteresan... 20li yaşlarda ilk evliliğimde çocuk düşünmüyordum henüz... anneliğe de hazır hissetmiyordum kendimi... zaten evliliğim de iyi gitmiyordu.. o zaman çocuk aldırmıştım... şimdi istiyorum olmuyor... tam istemezsin olur istersin olmaz durumu :bbo: bazı şeyleri oluruna bırakmak lazım galiba.. ama yaş olarak geri sayımda olunca tamamen relax da olamıyorum...

merhaba arkadaşlar!a.s.maat sana çok mahçubum ya :çok üzgünüm:aramadı kız hala doktor ismini verecekti anlamadım bende!:sm_confused: demek anlaşamadınız eşim diyarbakırda bu işte uzman bir prof. varmış zaten dedi :uhm:seninkiyle aynı olmasın bu doktor!dua edelim hayırlısı olsun:Saruboceq: senin içinde denefciğim hayırlı evlatlar nasip etsin Allah!...

canım eğer eşinin bahsettiği hakkaten profsa benimki olamaz... burada kadın doğum uzmanı ve ünlü bi prof da yok zaten bildiğim kadarıyla.. ünlü olanların hepsi uzman doktor... hadi bakalım.. inşallah yeni bi alternatif olour benim için... bu gidişle aşılama ya da tüp bebek için ankaraya gideceğim.. gerçi o da zor olacak... eşimle beraber gitmek de ayrı dert .. ikimizin de izin alması ve bu izinleri randevu aldığımız zamana denk getirmek ve aynı zamanda da uçak bileti bulmak tam bir 8 bilinmeyenli denklem olabilir :bbo:

X