Çerkez'lerin buluşma noktası...

ya kafkas kızları neredesiniz ? pazar pazar evdesiniz ve eşlerinizle çocuklarınızla birliktesiniz tabii a.s benimki evde yok 4 gündür... yeni yılda gelecek.. ayın 2sinde falan sanırım... yeni yıla yalnız gireceğim :çok üzgünüm: neyse.. kimsecikleri yok... bilgisayarın başında daha fazla kalmıyım... yarından itibaren işyerinde de bilgisayar başındayım nasıl olsa... gidip kendime bir çay yapıp bir film koyayım da seyredeyim bari....
hepinizi öpüyorum a.s.

ohh tadını çıkarmışsın pazar gününün valla!a.s dün bende senin yaptıklarını yapmak istedim ama olmadı! çocuk uyumadı, gamyoncuiremsueşim işim var çalışmam lazım artık, çocukla ilgilen dedi! derken ben yorgunluktan kanepede sızmışım ne pazar ama!...:a015:

kızlar mrb... bi aynı saate denk gelmek kısmet olmadı :1no2:
kuusuumcum şu "çerkez yemeği" tarifininin yanına "^haluj", "şipsi"nin de yanına "çerkez yemeği" diye eklesene canım... yemek tarifini açacaksın... tarifin üzerine geldiğinde sağ alt köşede gördüğün EDIT'e basıp tarifin ismiyle oynayacaksın... şekerim herkes çerkez yemekleri olduğunu anlasın bi de ismini de öğrensinler di mi ya a.s :1hug:

kızlar mrb... bi aynı saate denk gelmek kısmet olmadı :1no2:
kuusuumcum şu "çerkez yemeği" tarifininin yanına "^haluj", "şipsi"nin de yanına "çerkez yemeği" diye eklesene canım... yemek tarifini açacaksın... tarifin üzerine geldiğinde sağ alt köşede gördüğün EDIT'e basıp tarifin ismiyle oynayacaksın... şekerim herkes çerkez yemekleri olduğunu anlasın bi de ismini de öğrensinler di mi ya a.s :1hug:

cnm valla bende istiyorum ama yaptım ibşey değişmiyo deli oldum ..yaptım ay ..olmayıncasana söyledim zaten yardım et diye ...tekrar denedim yine olmadı ...

selam arkadaşlarım nasılsınız.ya denizlide deprem olmuşya kaç şiddetinde acaba bilen varmı.gerçi ben ablamı bi arayayım:çok üzgünüm:..

selam arkadaşlarım nasılsınız.ya denizlide deprem olmuşya kaç şiddetinde acaba bilen varmı.gerçi ben ablamı bi arayayım:çok üzgünüm:..

selam bayanlar nasılsınızzkaydirigubbakcemile5
canım merak etme 4 şıddetınde oldu ve 50 kez sallandık..ama çok şanslıyım hiç bırınıde duymadım ıyımı :sm_confused:

cnm valla bende istiyorum ama yaptım ibşey değişmiyo deli oldum ..yaptım ay ..olmayıncasana söyledim zaten yardım et diye ...tekrar denedim yine olmadı ...

hımm... enteresan... EDITle düzeltip KAYDETe baınca değişiklikleri kaydetmiş olman gerekiyor nomal mesajlarda olduğu gibi :uhm:
neyse napalım ... hayati bişi değil boşver ...

ben şimdi sakaryanın çerkez köyünde oturuyorum. ama ailem düzcede canım.şapsığ ım..

bizde şapsığız.aynı sülaledeniz yani.kesin akrabalarımız tanışıodur.düzcede çamköyde akrabalar var kestane köyünde,tahirağa köyünde,şaguç köprüsünün oralarda var bilmem bilirmisiniz?

merhaba hoşgeldina.s. seni yeni gördüma.s öyle ağzımızı sulandırıp bırakma bul tarifi bakayım!...:içelim:

hep unutuorum valla.umarım teyzem biliordur.çünkü artık pek yapan yok bildiğim kadarıyla.umarım bulurumda sonrada yapabilirim yapabiliriz :))

çerkez kızlarıııı... yaw kuusuum'la benden başka tarif verecek yoookk muuu?? hadii amaaa.. kuusuum'un açacağı lokanta için menüye yemek çeşitliliği kazandıralım hihoyyyt

çerkez kızlarıııı... yaw kuusuum'la benden başka tarif verecek yoookk muuu?? hadii amaaa.. kuusuum'un açacağı lokanta için menüye yemek çeşitliliği kazandıralım hihoyyyt

şekerim yemek tarifleri bölümüne yatırım yapıorum dünya mutfağı tarafına doldurcam orayı inş.cokacimcoook

bizde şapsığız.aynı sülaledeniz yani.kesin akrabalarımız tanışıodur.düzcede çamköyde akrabalar var kestane köyünde,tahirağa köyünde,şaguç köprüsünün oralarda var bilmem bilirmisiniz?

şaguç ta 2 halam var .halamın kızı var canım..diğer köyeride duydum... belki uçtan bucaktan belki ......sakaryada varmı....Şeniz

selam bayanlar nasılsınızzkaydirigubbakcemile5
canım merak etme 4 şıddetınde oldu ve 50 kez sallandık..ama çok şanslıyım hiç bırınıde duymadım ıyımı :sm_confused:

gülse abla ben sana bu gün sorcaktım:uhm: baktım herkes çanakkale, diyo panik yapmayım yanlış gördüm herhalde dedim:1no2:...allah beterinden korusun ..denizli zaten beşik gibidir..orda oturduğumuz zamanlar geldi aklıma ..

:1hug:canım benim ya.. nasılda düşünürmüş arkadaşını...kaydirigubbakcemile5 doğru söylüyosun kimse bişey yazmıyo ama .olmazki herkes bişeyler yazcaktı...:dilcikar:

:1hug:canım benim ya.. nasılda düşünürmüş arkadaşını...kaydirigubbakcemile5 doğru söylüyosun kimse bişey yazmıyo ama .olmazki herkes bişeyler yazcaktı...:dilcikar:

aaa.. ne demek yaw... çerkez mutfağı üzerine bir lokanta açmaya cesaret ededecek biri bulduk da destek olmayacak mıyız yaaanii :teytey: ama bak heycir ve minelne de senin çerkez yemekleri'nin altına görüntülü eklemeler yapmışlar.... walla ben bilgisayarımda çerkez mutfağı diye bir directory başlığı yarattım verdiğiniz tarifleri altına dosya olarak atıyorum... yeni bişiler öğrenirsem onları da eklicem kızlar a.s.

gülse abla ben sana bu gün sorcaktım:uhm: baktım herkes çanakkale, diyo panik yapmayım yanlış gördüm herhalde dedim:1no2:...allah beterinden korusun ..denizli zaten beşik gibidir..orda oturduğumuz zamanlar geldi aklıma ..

evet canım 1 haftadır sallanıyoruz ama ben duymuyorum ıyıkı .. korkulacak bı durum yok ama çok hıssedılen bolgeler var bızım oldugumuz yerın altı kaya o yuzden çok az hıssedıyoruz ALLAH buyugunden saklasın inşallah :Saruboceq::Saruboceq:

X