Çerkez'lerin buluşma noktası...

geldik geldik..siz yokken biz burdaydık hanımlar..iyiki 2 kere mesaj yazdınız denef hanım..:mymeka:sen nerelerdsin bakem söyle abana.:eek:klava:

geldik geldik..siz yokken biz burdaydık hanımlar..iyiki 2 kere mesaj yazdınız denef hanım..:mymeka:sen nerelerdsin bakem söyle abana.:eek:klava:

aşkolsun abla.kaç gündür sevalle ben bu topigi ayakta tutuyoz...biz olmasak yanmışınız yawww:umursamaz:

aşkolsun abla.kaç gündür sevalle ben bu topigi ayakta tutuyoz...biz olmasak yanmışınız yawww:umursamaz:

he bende yedim cicim...lülülülülülü2 gündür yokum yazmadım diye değilmi tatlum..neyse görecez bakalım bundan sonra ..sevvalin maşşallahı var.. topiğe hep yazıyor..kaydirigubbakcemile5

ya uyku tutmadı beni.biraz takılayım dedim.ama şimdi çıkmam lazım.yavaş yavaş uyku moduna girem...
hayırlı geceler abloşşşşopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

shewallciğim bende iyiyim ne olsun:sm_confused: oturdum dizimi izliyorum bi taraftan kk.ya takılıpp kızıma bakıyorumm!!gamyoncuiremsu

selam millet.nerdesiniz yine
alyy ve nazdan haberi olan vamı...kusuuum zaten artık kayboldu..senağlama

kızlar slmmmmm ne zamandır uğrayamadım herkes nasıl keyifler nasıl yahu ne kötü hava daraldım haaa üff böyle havalar beni daraltıyo dün akşam hamur işi yaptım özlemişim o kadar yedim ki bi ağırlık çöktükaydirigubbakcemile3çayda içtim 3 fincan ama genede zor hazmattim biraz kaldı ama bugün hepsinin suyunu çektirecem hepinizi özledim gerçekten şapsığ olanınız varmıydı dil biliyomusunuz kızlar

kızlar slmmmmm ne zamandır uğrayamadım herkes nasıl keyifler nasıl yahu ne kötü hava daraldım haaa üff böyle havalar beni daraltıyo dün akşam hamur işi yaptım özlemişim o kadar yedim ki bi ağırlık çöktükaydirigubbakcemile3çayda içtim 3 fincan ama genede zor hazmattim biraz kaldı ama bugün hepsinin suyunu çektirecem hepinizi özledim gerçekten şapsığ olanınız varmıydı dil biliyomusunuz kızlar
günaydın mecbue!!!opuyorumnanaktan
buraları hepimiz ihmal ettik!
benim babam şapsığmış ama dil öğretmediler bize!:1no2:

hayırlı akşamalr kızlar.nirdesiniz bakem.yaprak dökümünemi bakıyonuz...:sinifsinif::sinifsinif:

X