Çerkez'lerin buluşma noktası...

kızlar ben geldımmm opuyorumnanaktan
nasılsınız bakem her kesler ıyımı ...zemuszemus
yenı gelen arkadaşım sende hoşgeldın a.s.
nıhayet evıme dönebıldım bende kafamçokkarıştı anca bakabılıyorum temızlıkten yenı kurtuldum :lepi:

selam millet.nerdesiniz yine
alyy ve nazdan haberi olan vamı...kusuuum zaten artık kayboldu..senağlama

Ally ve Nazz dan benimde haberim yok nereye kayboldu acaba zilliler kaydirigubbakcemile3
denef aplam naber gerçi profilinede yazmıştım ama burdanda yazayım :smiley-cool:
ben artık istediğim zaman giremiyorum nete malum anneanne babanne bizde görmeye gelenler oluyo hergün
ev ev değil yol geçen hanı mübarek şuandada evde misafir var valla daral geldi artık :nazar:

hg gülse ablam....hg alyy bacım.
ablam geçmiş olsun diyeyeim.temizlik ,taşınma falan derken çok yogun geçti ..şükür kurtuldun..
alyy bacım..çok haklısın.bazen insan kendi başına kalmak istiyoo.büyükler oldugu zaman gelen giden de bitmez...gel buraya bacım bende kimsecikler yok...

ay bende olmasamm ne olcek bu topigin hali...:sinifsinif::sinifsinif:
sevalde gelmez oldu..CADIARZU
hayırlı cumalar kızceler

selamlar çerkes güzelleria.s. haydeç arkadaşımın referansı ile ben geldimvereliniortak

ben çerkes değilim ama goncam çerkes,beni de aranıza alır mısınız:1rolleyes:

hg gülse ablam....hg alyy bacım.
ablam geçmiş olsun diyeyeim.temizlik ,taşınma falan derken çok yogun geçti ..şükür kurtuldun..
alyy bacım..çok haklısın.bazen insan kendi başına kalmak istiyoo.büyükler oldugu zaman gelen giden de bitmez...gel buraya bacım bende kimsecikler yok...

hoşbulduk Şeniz
geleyim valla hergün gelen giden daral geldi he
kafamı dinlemek istiyom artıkın

selamlar çerkes güzelleria.s. haydeç arkadaşımın referansı ile ben geldimvereliniortak

selam hoşgeldin :1hug:
aramıza almaz mıyız ne demek çerkez olman şart değil ne olursan ol yinede gel kaydirigubbakcemile3

olsun bacım buyur topigimize...hoş geldinnnna.s. bende haydeçin öz kardeşi deneffff memnun oldumm..

selam hoşgeldin :1hug:
aramıza almaz mıyız ne demek çerkez olman şart değil ne olursan ol yinede gel kaydirigubbakcemile3

ya bacım ne alemsin ya.kaydirigubbakcemile3..neşen bol olsunnn emi...

slm adige dostlar..nasılsınız..maral benim çok sevdiğim arkadaşım...denef sen çok iyi tanırsın..kaydirigubbakcemile5

slm adige dostlar..nasılsınız..maral benim çok sevdiğim arkadaşım...denef sen çok iyi tanırsın..kaydirigubbakcemile5

ay kim ablaya.bak merak ettim şimdi...CADIARZU:uhm:

demek kardeşsiniz.. kaydirigubbakcemile5

evettt canım bu haydeç hatun benim öz abammmm.ayrıca benim sıkı takipcimdir kendileri...kaydirigubbakcemile3:jeyyar::roflol:

ay kim ablaya.bak merak ettim şimdi...CADIARZU:uhm:

merak et accuk..neyse senin adından desem..deniz desem eski görümce olacadı desem çözebilirmisin cicim...lülülülülülü

evettt canım bu haydeç hatun benim öz abammmm.ayrıca benim sıkı takipcimdir kendileri...kaydirigubbakcemile3:jeyyar::roflol:

he takipcisiyim:roflol::roflol:

iyi gecelerrr!!!opuyorumnanaktan
haydeç ablamm naber?yerimseniben
denefff nasılsınn??
kızlarr herkesee selamm!opuyorumnanaktan

X