Çerkez'lerin buluşma noktası...

günaydın dostlar...cumanız mubarek olsun...kuşum çok sevindim canım..rabbim kucağına almayı nasip etsin inşallah..

www_antoloji_com_539660_431.GIF

topiyin tmamını tam okuyamadım aslında ama bende çerkezim annem babam her taraffım çerkez şapsığım ben ayrıca dilimizide iyi konuşurum

topiyin tmamını tam okuyamadım aslında ama bende çerkezim annem babam her taraffım çerkez şapsığım ben ayrıca dilimizide iyi konuşurum

selam bayanlar nasılsınız
canım hoşgeldın ayrıca tşkler geldıgın için...opuyorumnanaktan bende şapsıg düzce liyım

canım hoşgeldın ayrıca tşkler geldıgın için...opuyorumnanaktan bende şapsıg düzce liyım

aaa gelmezmiyim hiç yaa bende merak ediyodum hiçmi yok diye neyseki uyardın asıl ben teşekkür ederim bende yozgatlıyımopuyorumnanaktan

günaydınnn kızzlaarrrr!!!opuyorumnanaktan
uğrayamadımm çoktandırr!!
mecbue hoşgeldinn!!!a.s.
ben dil neyimm bilmiyorumm arada iki üçç kelime öğrenirizz sendenn burdaa!!kaydirigubbakcemile5
benim de babamm şapsığ!
hepinizii kocamannnn öptümmmm!!!Şeniz

aaa gelmezmiyim hiç yaa bende merak ediyodum hiçmi yok diye neyseki uyardın asıl ben teşekkür ederim bende yozgatlıyımopuyorumnanaktan

çok memnun oldum canım kaydirigubbakcemile5
kızlar kuuşuma bakın harıka gözukuyor izmır toplanmış zemuszemus

slm canım hoşgeldin aramıza..umarım kalıcı olursun topiğimizde..bende düzceliyim şapsığım..ayrıcada gülse 1 yaş farkla ablam olur..Şeniz bende dilimizi bilmiyorum...

selamm millett Şenizherkesler iyi mii??
bi bakalımm izmir nelerr yapmışş??

slm kızlar herkesin keyfi yerindemi ben galiba grip oluyorum üstelik kızımda daha yeni yeni iyileşirken:sinifsinif:

slm canım hoşgeldin aramıza..umarım kalıcı olursun topiğimizde..bende düzceliyim şapsığım..ayrıcada gülse 1 yaş farkla ablam olur..Şeniz bende dilimizi bilmiyorum...
canım benım ..opuyorumnanaktan
selamm millett Şenizherkesler iyi mii??
bi bakalımm izmir nelerr yapmışş??
ıyıyım canım ben kendı adıma sen nasılsın zemuszemus
slm kızlar herkesin keyfi yerindemi ben galiba grip oluyorum üstelik kızımda daha yeni yeni iyileşirken:sinifsinif:

geçmış olsun canım dıkkat edın tam mevsımı yanı:1hug:

çokkk geçmiş olsunn canım!:teselli:demek senin de kızın var!kaç yaşında?
benim de üçbuçuk yaşında bir cadımm var!!gamyoncuiremsu

gülse ablacığımm ben de iyiyim teşekkürler!:1hug:
ders çalışmaya başladım kpss.ye gireceğim inşallah seneye!alkisalkisalkis
bi taraftan çoluk çocuk evin işleri bi taraftan da ders zor oluyo ama yine de bomba gibiyimmm!!akşamları da koşuyorummm hihoyyytsüperr oluyoo yatağa kafayı koyar koymaz uyuyorum vallaa!!!akannehir

bi taraftan çoluk çocuk evin işleri bi taraftan da ders zor oluyo ama yine de bomba gibiyimmm!!akşamları da koşuyorummm hihoyyytsüperr oluyoo yatağa kafayı koyar koymaz uyuyorum vallaa!!!akannehir

6 aylık daha ama düzeltilmiş hali benim kızım erken doğdu normal ayında gelseydi 3 buçuk aylık olacaktı:eek:keşke bende koyabilsem kafamı yastığa cadı kızım benimopuyorumnanaktan

6 aylık daha ama düzeltilmiş hali benim kızım erken doğdu normal ayında gelseydi 3 buçuk aylık olacaktı:eek:keşke bende koyabilsem kafamı yastığa cadı kızım benimopuyorumnanaktan
ayy çokkkk küçükkkkk canımm benimm!!:emir_bebek:
ben de yeni yenii kafayı yastığa koyabiliyorummm valla!!akannehir
benim kız hiççç uyumuyorduu şimdi de çok uyuduğu söylenemezz!!:1no2:
kolayy gelsinn sanaa çokkk!!:teselli:

geçmış olsun canım dıkkat edın tam mevsımı yanı:1hug:

saol evet benimki bide alerjik bişey mevsim deyişikliklerinde yaşıyorum hep

oo çok guzel ALLAH kolaylık versın canım sana inş istedıgın yerde olursun kaydirigubbakcemile5

saol evet benimki bide alerjik bişey mevsim deyişikliklerinde yaşıyorum hep

canım sanada kolay gelsın kuçuk bebışle ugraşmak zor .. ama şunu bılınkı en tatlı en guzel zamanları ve sızlerınde oyle
buyuyunce dertlerıde ısteklerıde bıtmıyor .. aman ıyı olsunlarda opuyorumnanaktan

selam kızlar..bilgisayarım çöktü giremedim ne zamandır.hepinize güzel pazarlar...opuyorumnanaktan

X