Çerkez'lerin buluşma noktası...

selam kızlar..bilgisayarım çöktü giremedim ne zamandır.hepinize güzel pazarlar...opuyorumnanaktan

iyi geceler herkese, aranıza yeni katıldım. tokatlıyım abzekim.
selamlar.
günaydın kızlarrropuyorumnanaktan herkesee güzel bir hafta diliyorumm!!
nazz düzelmişş pc sanırsamm özledimm senniiii!!:1hug:
shewall hoşgeldin aramıza!!a.s.

uzun bi aradan sonra hepinize merhaba.bu aralar sıkıntılarım varrr...gelemedim.nasılsınız bakalım..
sevalll hg bacıma.s.

slm kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr nasılsınız herkesin keyfi yerindemi yahu sitede sorun var giremiyorum 3 4 gündür bi topic açılsa biri açılmıyo hadi açıldı diyelim yazılar gitmiyo öpüyorum herkesiopuyorumnanaktan

slm adige dostlarım..yeni gelen hanımlar hoşgelmişler..nasılsınız..evet sitede bir sıkıntı var..mesajlar gitmiyor..sayfalar açılmıyor... inşallah düzelir..

hayırlı akşamlr .nasılsınız adige dostlarım.uzun zamandır bende gelemedim...sitedede sorun vardı efor verdi hep...ben çok iyiyim.kib canlar...opuyorumnanaktan

günaydınn arkadaşlarrr!!!opuyorumnanaktan
ben de çoktandır uğramadım burayaa nasılsınız??
herşey yolunda mıı???

günaydın millet.hadi uyanınnnn.nerdesiniz.herkes çabuk topige gelsin.buralar boş kalmış arkideşler...

merhabalarrrr!!!opuyorumnanaktan
nazcığımm görüşemedikkk ayrı düştükk hepimizz valla!!!
benn aynııı devamm ediyorummm!!
çocukla evle uğraşıyorummm!!!

SENN NERELERDESıNNN???:sm_confused:

sorma bacım ya bu aralar gelemedim topige işler biraz karışıktı.neyse telafi ederim ben ...nasılsın bakalım..

geç oldu biraz ama, iyi misiniz?
:lepi:

olsun canım gelde geç gel .önemli degil.unutma bizleri...

selam arkadaşlar...giremedim hiç mahcubum:kedi:
çok özledim sizi:kedi:

bacummm bende özledim sizleri.ya bizim alyy nirelerde..haberin vamı...

Son düzenleme:
evet canım eşimde çerkez....hemde koyu adigelerden..ilerde kafkasyada yaşamayı düşünecek kadar...:1shok:

bacım ist zor bulursun adige...çerkezlerin yogun oldugu yerlerde ikamet etsen bulurdun... ALLAH hayırlısını versin sana...:Saruboceq::Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…