Çerkez'lerin buluşma noktası...

hmm ne guzel annemle falan yasıtsınız o zaman ama cerkes kadınlar cabuk cokmes emınım hala cok guzelsınızdırzemuszemus benımde son senem ama kardesım yenı kazandı ev daha bulamadık arıyoruz ıste ınsallah acılmadan buluruz bıyer

hehe evet şimdi sakarya 54 e bakıyodum orası karısmıs galıba kusenler gıdenler olmusCADIARZU neyse nasılsın haydec abla kızın kaca gıdıo merak ettımmmm??

evet baya bi karıştı sebepsiz yere..evet annenle yaşıt olabilirim ama güzel değilim canım...tombul tosun bi anneyim işte....kaydirigubbakcemile3

:kedi: yok yok ben daha hıc guzel olmayan cerkes kadını gormedım .. haydec abla sakaryada cerkes koyu varmı sen koydeydın galıba??

hummmm... bızım baba sıvaslı anne kayserı gercı soylemıstım daha oncedende.. artık sakaryalı olcaz galıba ıkı kızda oraya dustugumuz ıcın belkı annemlerde tasınırlar.. sahur vaktı yaklastı haydec ablacım sıze ıyı sahurlar bızde hazırlayalım sofrayıı kızınada selamlaropuyorumnanaktan

hummmm... bızım baba sıvaslı anne kayserı gercı soylemıstım daha oncedende.. artık sakaryalı olcaz galıba ıkı kızda oraya dustugumuz ıcın belkı annemlerde tasınırlar.. sahur vaktı yaklastı haydec ablacım sıze ıyı sahurlar bızde hazırlayalım sofrayıı kızınada selamlaropuyorumnanaktan

canım aynen benim kızlar hazırlıyorlar.şimdi bende çıkıyorum..hayırlı sahurlar..kızımda slm söylüyor...Şeniz

X