çekişmeli boşanma davası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İnşallah dönmez.
Herkeze merhaba kızlar ben Ocak ayın da eşim ile çok kötü kavga ettim şuan bu kelimleri buraya hem müzik dinleyerek hem de pişmanlık duygusu yaşadığım için yazıyorum lütfen yardımcı olursanız bana çok sevinirim

Eşim babam ile konuşmuyordu ve bir gün babam beni aradı sinirli bi tavır ile o köpek kocanı ara boşanıcam de senden ve eve geldiği zaman da kapıyı açma dedi babam bana ben de onun dediğini dinledim eşimi aradım senden boşanıcam dedim ve eve geldiği zaman da kapıyı açmadım ona defol git babanın evine dedim eşime ardından aile büyükleri geldi eşim kendi babasını ve annesini aradı annesi babası eve bizim eve geldikten sonra kapıyı açtım içerde konuşuyorduk babam beni aradı kim var dedi senin evin de eşim ve ailesi var dedim babam da telefonu kapattı ve bizim eve gelir gelmez mutfağa yönelip ekmek bıçağını alıp eşime saldırdı ben de bina sakinleri polisi aradı öylr ayrıldık ve ben de gittim eşime ve ailesine uzaklaştırma kararı çıkarttım ev de ben kaldım ardından eşim boşanma davası açtı çekişmeli sizce bu adam tekrardan dönebilirmi bana acaba 1Tane de oğlumuz var

Heybetlim di sen de yazmıştın hatta
Yaptığınız şeyleri kolayca kanıtlar, uyuşturucu iftirasını kanıtlamış mesela. Senle baban duracak insanlar değilsiniz nasılsa bolca malzeme verirsiniz bu süreçte. Zaten 7 aydır da ayrısınız bi evlilik birliği de kalmamış. Sen hayırlısıyla going to go oluyorsun 1 yıl içinde kendini hazırla.
Bi tek öleceğim günü bilmiyorum. Adam sizden 1 yılda kurtulacak. Kendi evinden de kovmuşsunuz, bu da ağır bir kusur. Oturup bakıştınız mı baba kız?

Sorulara cevap verirsen daha anlaşılır olur neden babanla arası kötüydü o gün ne yaşandı da sen adamı eve almadın?

Ya siz avukat bana 1milyon tazminat aliesin, bilmem ne kadar nafaka alirsin diyen uye misiniz?

Eski konuyu gorem var mi?

Ay anlamadim hic bisey. Esimin babasi ustume bicakla saldirsa buna rağmen bana uzaklastirma karari alinsa kendisi eski esim olurdu

Ya siz avukat bana 1milyon tazminat aliesin, bilmem ne kadar nafaka alirsin diyen uye misiniz?

Eski konuyu gorem var mi?

Ay anlamadim hic bisey. Esimin babasi ustume bicakla saldirsa buna rağmen bana uzaklastirma karari alinsa kendisi eski esim olurdu
Bizim sonumuz da öyle görünüyor

Hee senin derdini şimdi anladım. Siz adamın evini alacaktınız üstüne 8 binde nafaka. Bunların hiç birisini mahkeme size vermeyip bir de tek kozunuz olan çocuğunda babaya verileceğini duyunca tutuştunuz tabi kocam geri döner mi? Aklı varsa dönmesin.
2 yaşın daki çocuk direkt anne ye veriliyor diye biliyorum

Ben mahkeme de boşanmak istemezsem adam ne yapabilecek acaba
Ağır kusurların var. İstediğin kadar yırt kendini. Bak benim kuzenin karısı senin kadar bile değildi, 1 yılda boşadı mahkeme. Öyle ben gocamı seviyom hakim bey/hanım diye kurtulabileceğini sanıyorsan epey yanılıyorsun.

Çocuğu babası akli dengesi yerinde ise saldırgan bir tutumu yok ise çocuğunu görüş gününde sen istesende istemesende polis zoruyla görebilir.

Bir de çocuklar üzerinden koz kullanmayı bırakın sizin çıkarınıza ters düşen şeyler olabilir o çocuğun babaya ihtiyacı var. Babası ile çocuk arasına girmeyin.

Ağır kusurların var. İstediğin kadar yırt kendini. Bak benim kuzenin karısı senin kadar bile değildi, 1 yılda boşadı mahkeme. Öyle ben gocamı seviyom hakim bey/hanım diye kurtulabileceğini sanıyorsan epey yanılıyorsun.
Nasıl ispatlıcak adamın elinde sadece şahit tek var o kadar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X