çekişmeli boşanma davası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İnşallah dönmez.

Heybetlim di sen de yazmıştın hatta
Bi tek öleceğim günü bilmiyorum. Adam sizden 1 yılda kurtulacak. Kendi evinden de kovmuşsunuz, bu da ağır bir kusur. Oturup bakıştınız mı baba kız?

Sorulara cevap verirsen daha anlaşılır olur neden babanla arası kötüydü o gün ne yaşandı da sen adamı eve almadın?

Ya siz avukat bana 1milyon tazminat aliesin, bilmem ne kadar nafaka alirsin diyen uye misiniz?

Eski konuyu gorem var mi?

Ay anlamadim hic bisey. Esimin babasi ustume bicakla saldirsa buna rağmen bana uzaklastirma karari alinsa kendisi eski esim olurdu

Bizim sonumuz da öyle görünüyor

2 yaşın daki çocuk direkt anne ye veriliyor diye biliyorum

Ben mahkeme de boşanmak istemezsem adam ne yapabilecek acaba
Ağır kusurların var. İstediğin kadar yırt kendini. Bak benim kuzenin karısı senin kadar bile değildi, 1 yılda boşadı mahkeme. Öyle ben gocamı seviyom hakim bey/hanım diye kurtulabileceğini sanıyorsan epey yanılıyorsun.

Çocuğu babası akli dengesi yerinde ise saldırgan bir tutumu yok ise çocuğunu görüş gününde sen istesende istemesende polis zoruyla görebilir.

Bir de çocuklar üzerinden koz kullanmayı bırakın sizin çıkarınıza ters düşen şeyler olabilir o çocuğun babaya ihtiyacı var. Babası ile çocuk arasına girmeyin.

Nasıl ispatlıcak adamın elinde sadece şahit tek var o kadar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…