Çatlatma İğnesi Olanların Paylaşım Alanı

delikafaduldenCanım belkide kahverengi lekelenme kisten değilde bebeğin yerleşmesindede olabilirrr belli olmazz :)bekle bakalımdelikafadulden

Hayırlısı güzelim yarın iğnenin üzerinden 14.günü :1hug:

ben 8 şubatta iğne oldum ama hemen çatlamadı sanırsam 2 gün sonra felan olmuştur.

Bende geçen ay oLmuşdum çatlatma iğnesi ama bu ay vermedi =)
CeyLan sen çok sabırLısın ben o kdar asLa bekLeyemezdimmmmmmm =))

Bende geçen ay oLmuşdum çatlatma iğnesi ama bu ay vermedi =)
CeyLan sen çok sabırLısın ben o kdar asLa bekLeyemezdimmmmmmm =))

0.00 görünce helede hemşire dediğinde Yüzüme tükürülmüş gibi hissine kapılıyorum napalım bekleriz meleklerimzi a.s.

kızlar 5 subat persembe ıgne oldum.hala adet olmadım

ıgne olduktan 14 gun sonrakı her gun gecıkme oluyormus .

yanı suan ben gecıkıyormuyum.

kasıklarımda batmalar,gaz ve şişlik var bendee

14 subatta yaptıgım gebelık testıde 5.63 düü

sızce benım durumum nedırr...

sizler ne alemdesınız

yakın tarıhlerde ıgne olanlar gebe olan varmı aranısdaa :icecream:

VaLLa güzeLim bende iğne oldum geçen ay ama hiç gecikme olmadı hatta 3 gün önce geldi kırmızılar =((
Ama senin 5.63 müş % üstü gebelik bildiğim kadarıyla =))
Yenile bence testini değerlerin yükselmiş olabilir.Umarım hamişsindirr :CüvCüv:

İncisu damlada olsa kanama oldu bu seferde tutmadı ama senin 5 sınırda inanıyorum ki sen hamilesin bizden 1 gün önce çatlatma iğnesi oldun hayırlısı.....

canım hamile olabilirsin.inşallah öylesindir..ama bi haftasonunu da geçir bakalım öyle..eğer hastalanmazsan pazartesi de kan testini yenile bakalım.allah gönlüne göre versin cümlemizin inşallah.bende pazartesi gidicem tekrar kan testi yaptırmaya benim baya geçti aslında..ben 30 ocakta iğnemi oldum.bugun tam 3 hafta oldu.10. gün kanda ölçtürmüştüm ama 0.29 çıkmıştı negatif yani :)hayırlı haberlerini bekliyoruz..

canım benim iğnemi 8 şubatta oldum adet tarihim 24 şubat 4 gün kaldı ama çok merak ediyorum test yapıp moralimi bozmak istemiyorum, hiç bir belirtim yok galiba hamile değilim, olsa hissederim heralde kan testi yaptırıp boşuna millete para kazandırmaktan başka birşey değil geçsin basit bir test alıp yapıcam gerçekten hamile olsam çıkar,
canım inşallah hamilesindir, bildiğim kadarı ile bu çatlatma iğneleride kan değerlerini yükseltiyor en azından benim drum öyle demişti adet tarihini geçmeden yaparsan BHCG hormonun yüksek çıkar diye, sen geçtikten sonra yapmıştın değilmi? inşallah hamilesindir yaaa topikimize güzel haberler verirsin..:Saruboceq:

İnanıyorum Topiciğimizde birden çok sevineceğiz canım ilk gebeliklerde hiç belirti olmayabilirmiş Doğal ama inanıyorum ki hamişsin sende :lepi:

:çok üzgünüm:Ceylannn kırmızlarmıı geldiii yaa ne zaman:uhm:

canım sorma dün damla kan geldi arkasını çok bekledim gelen giden olmadı bende anlam veremiyorum içime kurt düşürdü idrar testi mi yapsam :Saruboceq:Bekleyeceğim diyorum varsa da önlemini alalım baştan iyicene karıştım
Meleklerimize Sesleniyorum gelin kınalı kuzular annelerinizin yüreği acıyor derinden

Bence bir test yap istersenn yerleşme kanamasına benziyorrr..:lepi:

ceylancığım inşallah yaşadığın yerleşme kanamasıdır canımmmm hadi güzel haberlerini bekliyoruzzz

Kızlar ben ıgnemı olduktan 12. gunde baktırdım gebelıge.
ondada sonuc 5,63 cıktıı
sanırım benımde ıgneden kaynaklı 5,63 cıktıı
sıvılceler bastı gene kesın adet olcam
bakalım 2 gun kaldı adetımee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…